مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزانترین پودرلباسشویی درقزوین

قیمت پودرلباسشوییارزانترین پودرلباسشوییبسته بندی پورلباسشوییاسانس پودرلباسشوییارزانترین پودرلباسشوییتولید ارزانترین پودرلباسشوییفروش ارزانترین محصول پودرلباسشویی
ارزانترین پودرلباسشویی

همانطوری که پیداست قزوین به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین قطب های فروش مواد شوینده و ارزانترین پودرلباسشویی درقزوین و در کشور می باشد. کارخانه تندیس در این شهر صنعتی لیاء در ۱۰ کیلومتری قزوین قرار دارد و با تولید پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی تندیس ازکیفیت بالایی برخورداربوده و جزء ارزانترین پودرهای لباسشویی می باشد.

چنان که بعداز شستشو لباس ها رنگ وبافت خودرا حفظ کرده وچروکیده نمیشوند.پودرهای لباسشویی طوری طراحی میشوند که بعد ازشستشو لکه یارنگدانه های پودرروی لباسها برجای نمی ماند.

قیمت پودرلباسشویی

پودرلباسشویی  باررعایت حقوق مصرف کننده وبرای جذب مشتری سعی را برآن داشته که پودرهایی تولید نماید که نسبت به اقلام مشابه موجوددربازار ارزانتر بوده و به راحتی دردسترس عموم قراربگیرد.

پودر لباسشویی تندیس درسطح استان قزوین ودر شهر صنعتی تولید می شود و پودری ارزان قیمت وباکیفیت را ارایه میدهد.و در بسته بندی های متنوع و شکیل بسته بندی کرده و روانه بازار می کند .

ارزانترین پودرلباسشویی

بسته بندی پورلباسشویی

شرکت تندیس تولیدات خودازجمله پودرلباسشویی رادربسته بندی مختلف و زیبا و عامه پسند تولیدوبه بازار فروش می رساند. ارزان ترین پودرلباسشویی دراندازه های 500گرمی(که معمولابرای مصارف خانگی مناسب میباشد) و10و20کیلویی (جهت صرفه اقتصادی بیشتروبرای مصرف اماکن عمومی و…)تولیدمیشود.این شرکت طریقه مصرف، اندازه پودرمتناسب باحجم لباس و راهنمای مصرف و…راروی پاکت پودرلباسشویی درج کرده است.

اسانس پودرلباسشویی

پودرهای لباسشویی پاکتی با اسانسهای گیاهی و معطر و بسیار عالی و وارد شده از کشور فرانسه و تخصیص دادن منابع بسیاری به این موضوع باعث خوشبو شدن وخوش حالت شدن لباس بعدازشستشومی گردد.این پودرها بارایحه خوش ودل انگیز رقیب سرسخت پودرهای موجود در بازار است و یکی ازپرطرفدارترین پودرهای لباسشویی میباشد.

ارزانترین پودرلباسشویی

تولید ارزانترین پودرلباسشویی

ارزانترین پودرلباسشویی شرکت دردوسته ماشینی و دستی تهیه وتولیدمیشود.این پودرها با بسته بندیهای متنوع و باقیمتهای مقرون به صرفه علاوه براینکه دربازارداخلی توزیع وپخش می شودسهمی هم دربازارهای خارج ازکشور دارد.به این صورت که حتی به جرات می توان گفت که دو سوم محصولات باالاخص پودر ها به کشورهای همسایه صادر می شود.

فروش ارزانترین محصول پودرلباسشویی

فروش پودرهای لباسشویی تندیس هم درداخل وهم درخارج کشور هم به صورت حضوری و غیر حضوری وهم به صورت اینترنتی و مجازی صورت میگیرد.به این ترتیب که با دفتر فروش کارخانه تماس حاصل کرده و با مشاورین و کارشناسان مجرب فروش صحبت کرده و پس از دریافت مشاوره و اطلاعات برای صادرات ثبت سفارش کنند .و با پیگیری این گروه با تجربه در اسرع وقت بارگیری انجام شود و به کشورهای مقصد ارسال شود.

بازدیدها: 10

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید