خانه / ارزان ترین پودر لباسشویی / ارزان ترین برند پودر لباسشویی در ایران

ارزان ترین برند پودر لباسشویی در ایران

با توجه اوضاع اقتصادی و کاهش قدرت اقتصادی افراد در بازارهای داخل و خارج تجار و صادر کنندگان برای کسب سود بیشتر و رعایت حال مصرف کنندگان بدنبال خرید پودر لباسشویی ارزان قیمت و با کیفیت هستند که در این بین یکی از شرکت هایی که ما به شما برای تحقق این مهم پیشنهاد خواهیم داد شرکت تولیدی سمبل شیمی می باشد.

درباه پودر های لباسشویی

پودر های لباسشویی پاکتی که بیشتر در بازار داخل ایران به فروش می رسد و کمتر برای صادرات تولید می شود در داخل پاکت های زیبا و شکیل ۵۰۰ گرمی تولید شده و دارای علامت استاندارد و سیب سلامت بهداشت نیز می باشد که از همه نظر کمیت ها و کیفیت های لازمه را کسب نموده است.

با توجه به انجام مطالعات برون مرزی و کالاهای مورد تقاضا در کشورهای دیگر پودر های فله که بیشتر برای صادرات تولید و بسته بندی می شود و کمتر مورد تقاضای بازار داخلی هست در کیسه های ۱۰ و ۲۰ کیلو گرمی با رنگ بندی بسیار جذاب که رنگ های بکار رفته روی کیسه ساخته شده از ۹ رنگ جذاب و زیبا هست که از نظر کیفیت با کیفیت های بین المللی دارای رقابت می باشد که همزمان با کیفیت عالی دارای قیمت ارزان نیز هست که باعث رضایتمندی افرادی که از این پودر های استفاده می کنند شده است.

پیشینه تولید پودر لباسشویی در ایران

در سال ۱۳۳۰ اولین واردات پودر لباسشویی به ایران انجام گرفت و کم کم مردم ایران به استفاده آسان این شوینده و پاک کنندگی بالای آن و کاربرد فراوان این پودر رقبت پیدا نمودند و این پود رشوینده به مرور جای خود را در تمامی منازل و مکانهایی که احتیاج به شستشو دارند پیدا کرد. سپس سرمایه داران در سال ۱۳۳۸ اولین کارخانه تولید پودر لباسشویی را در ایران ساختند و کم کم فعالیت خود را شروع کردند.

۵ کارخانه ای که بعنوان اولین ها در ایران شروع بفعالیت نمودند ۳ کارخانه در تهران ، ۱ کارخانه در ساوه و ۱ کارخانه نیز در قزوین بودند که از آن به بعد با گسترش سرمایه گذاری ها در این بخش و افزایش تقاضا ها کارخانه های بسیاری در کشور مخصوصا قزوین به علت نزدیکی به پایتخت و شهر های مهم ایران تاسیس شدند که شروع به ساخت و تولید موادشوینده و بخصوص انواع پودر های لباسشویی کردند، بنحوی که طی آمارهای اعلام شده ۶۰ درصد از تولیدات شوینده های کشور در استان قزوین تولید و روانه بازار میشوند.

قطب تولید پودر لباسشویی ایران

همانگونه که مورد اشاره قرار گرفت مطابق آمارهای اعلام شده استان قزوین یکی از بزرگترین بازارهای تولید مواد شوینده در ایران هست و بدلیل نزدیکی از لحاظ مسافت به مرز کشوهای همسایه مانند عراق ، ترکمنستان و … و بتناسب ارزان تر شدن هزینه حمل و نقل برای تجار و در نتیجه ارزانتر شدن قیمت تمام شده برای خریدار نهایی مورد توجه تجار این کشورها قرار گرفته و از نظر بسیاری از کارشناسان اهل فن و متخصصان امر بازاریابی و فروش و تجارت بعنوان قطب تولید و فروش مواد شوینده و پودر لباسشویی در ایران شناخته شده است.

معروفیت استان قزوین در تولید و فروش مواد شوینده موجب آن شده است که تجار دیگر کشورها که قصد تجارت در این حوزه را دارند در ابتدای ورود به کشور اولین جایی که جهت پیدا کردن مواد شوینده مراجعه نمایند این استان باشد.

 سهم استان قزوین در صادرات پودر لباسشویی

۳۴ درصد از صادرات کشور در حوزه مواد شوینده متعلق است به استان قزوین و شهرهای صنعتی آن.

نام کارخانه تولید ارزانترین پودر لباسشویی

شرکت سمبل شیمی با سابقه درخشان در زمینه تولید مواد شوینده و بخصوص پودر لباسشویی هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت رتبه برتر را در بین دیگر برند ها به خود اختصاص داده است.

انواع تولیدات پودرلباسشویی

این شرکت پودر های لباسشویی را در دو دسته فله و پاکتی و در دو بخش دستی و ماشینی در دو برند تندیس و بهریز و در سه وزن تولید و بسته بندی می کند.

برند ها:

  • تندیس
  • بهریز

اوزان پودر لباسشویی

  • ۱۰ کیلو گرمی
  • ۲۰ کیلوگرمی
  • ۵۰۰ گرمی

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

دیدگاهتان را بنویسید