مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین صادر کننده مواد شوینده

بزرگترین صادر کننده مواد شویندهصادر کننده مواد شویندهصادر کننده مواد بهداشتی و شویندهصادر کننده مواد شویندهوارد کننده مواد شوینده
صادر کننده مواد شوینده

در حال حاضر صادرات مواد شوینده در کشور بیشتر در اختیار نمایندگی های این مواد می باشد. مشتریان در هر کجای دنیا باشند از طریق اینترنت به صورت آنلاین خرید می کنند. بزرگترین و مهم ترین مرکز خرید در حال حاضر فروشگاه های اینترنتی می باشند.
بزرگترین صادر کننده مواد شوینده در کشور اقدام به تولید و عرضه انواع این محصول می نماید و در سایت های بزرگ و اینترنتی به معرض بازدید کنندگان قرار می دهد. تنوع محصول و کیفیت باعث برند شدن می شود.

بزرگترین صادر کننده مواد شوینده

شرکت های بسیاری در این زمینه در حال فعالیت هستند و اکثر کالاهای تولیدی خود را از طریق اینترنت به جهان معرفی و صادر می کنند. می توان گفت اینترنت بهترین راهکاریست که می شود محصولات را در آنجا به نمایش گذاشت و اطمینان پیدا کرد در تمام دنیا قابل بازدید است.

صادر کننده مواد شوینده

صادر کننده مواد بهداشتی و شوینده

در حال حاضر شرکت هایی  هستند که  90 درصد صادرات را به خود اختصاص داده اند. شرکت های پیشرو در صادرات سال ها تجربه خود را در این زمینه بکار می گیرند و سعی دارند کیفیت و مرغوبیت و به صرفه بودن قیمت را سرلوحه اهداف خود قرار دهند. آنها علاوه بر حضور فعال در بازار داخلی نگاه ویژه ای به بازار بین المللی دارند. مدیر عاملان این شرکت ها در این زمینه تلاش بسیاری به خرج می دهند تا جایگاهی خارج از مرزها در اختیار داشته باشند.
در زیر به تعدادی از محصولات صادراتی اشاره خواهیم کرد:

 •  صادرات پودر دستی
 •  صادرات پودر شوینده ماشینلباسشویی
 •  مایع ظرفشویی
 •  مایع نرم کننده و شوینده لباس
 •  شامپو
 •  پودر کف شوی سطوح
 •  مایع سفید کننده 1 لیتری
 •  مایع سفید کننده سطوح 4 لیتری
 •  مایع جرمگیر 4 لیتری
 •  صابون فله
 •  صابون بسته بندی شده
 •  صادر کننده مواد شوینده

صادر کننده مواد شوینده

وارد کننده مواد شوینده

بازارهای افغانستان، تاجیکستان، ارمنستان، امارات، عربستان، کویت، پاکستان از جمله کشورهای همسایه هستند که تولیدات این شرکت ها را وارد می کنند. بر اساس آمار، در سال 2006 بالاترین رقم صادرات مواد شوینده به کشورهای دیگر را به خود اختصاص داده است. هر چند امروز به دلیل تحریم مقداری از این صادرات کاهش یافته است.

صادر کننده مواد شوینده

شرکت های بزرگ و برندی هم در کشور هستند که تعدادی از بهترین تولیدات خود را به کشورهای ترکیه و اروپایی صادر می کنند. بیشتر تمرکز شرکت های تولید کننده مواد شوینده در بازار، کشورهای همسایه است چون در حال حاضر کشورهای حوزه خلیج فارس و یا عراق بازار مناسبی برای این محصولات هستند. این کشورها از طریق اینترنت با نمایندگی های مواد شوینده در ارتباط هستند و از طریق آنها اقدام به ثبت سفارش می کنند. مدیر عامل شرکت مواد شوینده شرق کشور ابراز داشته است که سال گذشته در حدود 480 تن انواع محصولات تولیدی خود را به افغانستان صادرات کرده اند که چیزی در حدود 80 تن در ماه را بالغ می شود.

بازدیدها: 103

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید