مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مواد شوینده به افغانستان

صادرات شوینده از مرز ایران افغانستانمرزهای زمینی با افغانستانشوینده های صادراتی به افغانستانصادرات مواد شوینده به افغانستان
صادرات شوینده افغانستان

درصد قابل توجهی از ارز ایران از محل صادرات شوینده از ایران به افغانستان صورت می گیرد. این میزان ارز بسیار قابل توجه هست.

صادرات شوینده از مرز ایران افغانستان

طول مرز مشترک ایران (صادرات مواد شوینده)و افغانستان که از دهانه ذالفقار در شمالی‌ترین نقطه شروع و تا ملک سیاه کوه  که جنوبی‌ترین نقطهٔ آن  می باشد ادامه پیدا میکند.. استان های  خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با افغانستان مرز اشتراکی دارند. طول این مرز 945 کیلومتر می باشد.

صادرات شوینده افغانستان

مرزهای زمینی با افغانستان

 1. گذرگاه مرزی دوغارون
 2. گذرگاه مرزی میلک زابل
 3. گذرگاه مرزی نیمروز
 4. گذرگاه مرزی فراه

صادرات شوینده افغانستان

شوینده های صادراتی به افغانستان

 • انواع پودرهای رختشویی دستی و ماشینی در ۲ نوع پاکتی و فله ای و وزن های مختلف و رنگها و اسانس های متنوع
 • انواع و اقسام مایعات ظرف شویی در اوزان مختلف و رنگهای متنوع
 • صابون های گیاهی و غیره گیاهی در انواع مختلف و رایحه ها و خواص گوناگون و وزن های گوناگون
 • انواع  مایعات دستشویی با رنگ ها و رایحه های مختلف
 • انواع و اقسام شامپوهای سر و بدن
 • انواع مایعات سفید کننده در حجم های گوناگون
 • انواع مایعات جوهر نمک یا جرم گیر معطر و ساده
 • مایعات چند منظوره
 • مواداولیه در حجم های فله ای و بشکه ای و جامبو
 • مایعات شیشه شور در شکلهای متفاوت
 • انواع مایعات لباسشویی
 • انواع مایعات مشکین شوی
 • انواع قرص های ظرفشویی

صادرات شوینده افغانستان

صادرات مواد شوینده به افغانستان

با توجه به اینکه کشور افغانستان در زمان های گذشته جزء کشور ایران بزرگ بوده و به همین دلیل اشتراکات زیادی در زمینه های فرهنگی ، مذهبی و قومی و زبان بین دو کشور ایران و افغانستان برقرار بوده و هست و به همین خاطر و دلایل مختلف دیگر یکی از کشورهایی که از بازارهای عمده صادراتی ایران محسوب می شود و  بخش عمده ای از صادرات ایران به آن کشور انجام می شود.

کشور همسایه جنوب شرقی ایران افغانستان است که با توجه به مرز 945 کیلومتری که از طریق۳ استان خراسان شمالی ، رضوی و سیستان با ایران دارد و از طریق مرزهای چند گانه و به شهرهای مختلف این کشورصادر می شود مورد توجه صادر کنندگان و وارد کنندگان و خریداران  این کشور می باشد و با توجه به مسافتی که نزدیک تر به شهر یا مقصد مورد نظر باشد از مرزهای مورد نظر تاجران خروج کالاها انجام می شود بصورتی که موجبات صرفه اقتصادی برای تاجران ایرانی و افغانستانی را باعث می شود.

صادرات شوینده افغانستان

با توجه به مناسبات خوبی که بین تهران و کابل وجود دارد و مهمتر از همه زبان مشترکی که بین دو کشور ایران و افغانستان هست همیشه بین این کشورها صلح و دوستی بوده است و معاملات و اشتراکات زیادی بین طرفین وجود دارد  مخصوصا در امر صادرات و تجارت که با توجه به زیرساخت های کشور ما که توانایی ها و قدرت و توان مضاعف تولید بیشتر محصولات مخصوصا در زمینه مواد شوینده را دارد .

با عنایت به اینکه مواد اولیه پتروشیمی و مواد اولیه ای که شوینده ها از آن تولید می شوند در ایران تولید شده و ارزان می باشد و این باعث آن شده است که ایران از مزیت تولید و کارایی برخوردار باشد و قیمت تمام شده در مقایسه با دیگر کشورها مناسب باشد و به همین دلیل تاجران و خریداران افغانستانی راغب به خرید کلیه محصولات تولیدی در ایران بخصوص خرید کلی مواد شوینده را در دستور کار خود قرار دهند که این مورد باعث رضایتمندی مردم افغانستان نیز شده است چونکه محصولات و بخصوص شوینده ها با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کنندگان این کشور برسد.

صادرات شوینده افغانستان

هم اکنون که رقابت بسیار تنگاتنگی بین ایران با  سایر کشورهای دیگر مخصوصا چین و ترکیه  برای صادرات مواد شوینده به این کشور را شاهد هستیم که با توجه به مسافت حمل محصول از ایران به افغانستان و همچنین قیمت مناسب و نیز داشتن مرز مشترک طولانی بین دو کشور باعث گردیده است که ایران در این رقابت صادرات مواد شوینده گوی سبقت را از سایر رقبا برباید و مقادیر قابل توجهی ارز را از طریق صادرات مواد شوینده داخل کشور نماید که در شرایط خاض کنونی بسیار حائز اهمیت می باشد و دولت ایران نیز از صادرات کالا و صادرات مواد شوینده حمایت های فراوانی را داشته است.

 

بازدیدها: 172

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید