خانه / دسته‌بندی نشده / عرضه اینترنتی مایع جرم گیر گلژان

عرضه اینترنتی مایع جرم گیر گلژان

جرم گیریی ضد حساسیت و التهابات پوستی، فاقد بسیاری از مواد شیمیایی مضر، فاقد ترکیبات سرطان زا و بخارات خطرناک، با قدرت پاک کنندگی بالا، دارای خاصیت سفید کنندگی، ضد عفونی کنندگی و براق کنندگی، دارای نشان استاندارد ،دارای پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو.
یکی از معضلات خانه برای همه خانه داران، سرامیک های جرم گرفته و رسوبات تشکیل شده بر روی شیرآلات هستند که تمیز کردن آنها کار چندان آسانی نیست و باید مراقب باشند در این فرآیند، سطوح توسط ماده شوینده آسیبی نبینند. همچنین تمیز و ضدعفونی نگه داشتن دستشویی و توالت برای حفظ بهداشت افراد خانواده و جلوگیری از انتقال میکروب و بیماری ها نیز یکی دیگر از کارهای با اهمیت خانم های خانه دار است. از انجایی که تمیز کردن توالت و سرامیک های جرم گرفته و شیرآلات کار نسبتا سخت و طاقت فرسایی است اکثر افراد در جستجوی ماده و یا محلولی هستند که به راحتی این کار را برای آنها انجام دهد. مایع جرم گیر تولید ما تمام این کارها را با سرعت و به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد. در ادامه با سالم بازار برای معرفی مایع جرم گیر گلژان همراه باشید.
مایع جرم گیر گلژان تنها جرم گیر موجود در بازار ایران است که برای حفظ سلامت افراد و محیط زیست، توانسته است با حفظ کیفیت، بسیاری از ترکیبات شیمیایی مضر همچون فرمالین ، ا.د.ت.آ ، آمونیاک، کلر، فسفات ها، اوره و الکل ها را از محصولات خود حذف نماید. همانطور که گفتیم آمونیاک، کلر و الکل ها برای سلامتی بسیار مضر هستند و فرمالین که به عنوان نگهدارنده در شوینده‌ها استفاده می‌شود، موجب تهوع، بی‌خوابی و صدمه‌های پوستی در افراد می گردد. از این رو مایع جرم گیر ماضد حساسیت بوده و علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا، برای افرادی که از حساسیت‌های پوستی و تنفسی رنج می برند، انتخاب بی‌نظیری می‌باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

صادرات صابون رختشویی پژمان

صادرات صابون رختشویی پژمان درجه یک به کشورهای مختلفی از جهان صورت می گیرد وکشورهای …

دیدگاهتان را بنویسید