خانه / پودر لباسشویی / فرق بین پودرلباسشوی دستی و ماشینی درچیست؟

فرق بین پودرلباسشوی دستی و ماشینی درچیست؟

پودر لباسشویی :سالهاست که پودرهای لباسشویی دستی و پودر های لباسشویی ماشینی به یکی از پر طرف دارترین محصولات شوینده در سبد خریدخانواده ها قرار گرفته است قبل از تولید این محصولات انواع صابون ها به عنوان یکی از مواد شوینده مورد استفاده قرار میگرفته و به عنوان مواد شوینده مهم حساب می آمده برای شستن بعضی از لباس ها مخصوصا لباسهای رنگ روشن و سفید بهتر بود بادست شسته می شد برای بهتر شستن این لباسها پودرلباسشوییدستی نیز وارد چرخه ی تولید و سپس روانه ی بازار شد این پودرها علاوه براینکه می توانستند لکه های موجود بر روی لباسهارا به راحتی ازبین ببرند به پوست دست آسیب نمی رساندن و دارای رایحه های مختلف تولید می شدند و مواد معدنی موجود در ترکیبات این نوع پودرها سدیم کربنات بود که باعث کف کردن خوب آن در آب می شد.

اخیرا یکی از ویژگی های مهم پودرها آنزیم دار بودن آنهاست که شرکتها و تولید کننده هااین محصول با برندهای مختلف موجود در بازار که سعی در بالا بردن کیفیت محصولات خود از جمله لکه زدایی بالادر طول کمترین زمان ودمای ممکن می باشند .که خیلی در پاک کنندگی لباسها در انواع لکه ها و چربی ها و کثیفی با یک بار شستشو موثر هستند .

وبا افزودن آنزیم ها به مواد شوینده به لکه بری سریع و تبدیل کردن لکه ها به ذرات قابل حل در آب باعث می شود که لباسها سریع تر و با صرفه جویی در انرژی و در درجه حرارت پایین تر آب و با مصرف آب کمتر به بهترین نحو لباسهارا بشویم .

از ویژگیهای مهم پودرهای لباسشویی دستی این است که:

قدرت کف کنندگی بالا داشته باشد

قدرت پاک کنندگی و لکه بری بالا

رایحه ی ملایم

درخشان کنندگی بالا

آسیب نرساندن به بافت لباسها

و آسیب نرساندن به پوست دست درصورت استفاده نکردن از دستکش  برای شستشو

فرق اساسی پودر های ماشین لباسشویی دستی با پودرهای ماشین لباسشویی ماشینی در چیست؟

فرق اساسی پودر های ماشین لباسشویی دستی با پودرهای ماشین لباسشویی ماشینی در این است که پودر دستی دارای کف زیاد است و اگر به جای پودر ماشین استفاده شود موجب بالا آمدن کف و باعث صدمه زدن به ماشین لباسشویی شود هرچند پودر لباسشویی دستی برای برخی از ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک استفاده می شود ولی باید در استفاده از آنها باید دقت نمود.

و از طرف دیگر استفاده از پودر ماشین لباسشویی به جای پودر دستی به علت متفاوت بودن فرمول و ترکیبات تولید آن به پوست دست آسیب رسانده و باعث حساسیت و سوزش آن می شود .

فرق دیگر پودر های لباسشویی و دستی در قدرت حل شدن آنها در آب است .

ویژگی پودر لباسشویی خوب چیست؟

پودرهای ماشین لباسشویی تنوع بالایی دارند و ما باید درانتخاب آن بسته به نوع استفاده خود دقت نماییم و پودرهایی را انتخاب کنیم که استاندارد کافی را مناسب با نوع لباس مارا داشته باشد و و مانع از آسیب رسیدن به بافت لباس و حتی ماشین لباسشویی شود .

پودرها باید قدرت حلالیت بالایی در آب داشته باشد

میزان قدرت پاک کنندگی  بالا داشته باشد

بسته بندی مناسب داشته باشد

دارای رایحه ی ملایم که بعد از آبکشی لباسها در بافت لباسها باقی بماند

برای انواع منسوجات و لباسها مناسب باشد تا برای خانواده ها مقرون به صرفه باشد

شستشوی خوب در حرارت های مختلف باشد

مانع برگشت مجدد چرک بر روی لباسها شود

شرکت پخش مربوط به این سایت سعی کرده محصولاتی با برندهای استاندار در بسته بندی های فله و ۵۰۰گرمی در اختیار شما عزیزان قرار دهد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسهای ارائه شده تماس حاصل فرمایید

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پودر لباسشویی ماشینی دکو

در ادامه معرفی پودرهای لباسشویی ماشینی میرسیم به معرفی یک پودر بسیار با کیفیت بنام …

دیدگاهتان را بنویسید