خانه / پودر لباسشویی / فروش عمده پودر لباسشویی تاپ

فروش عمده پودر لباسشویی تاپ

شرکت پاکنام جزء اولین کارخانه هایی است که در ایران ساخته شد و شروع به تولید مواد شوینده و پودر لباسشویی کرد و هم اکنون هم با برند های پودرلباسشویی تاپ، دی،آرن، یکتا،آرامیس و بامداد مشغول به تولید پودر لباسشویی و هم مواد شوینده در قالب مایعات ظرفشویی و دستشویی و سفید کننده و مایع مشکین شوی و غیره می کند.

پودر لباسشویی تاپ

پودر لباسشویی تاپ با سابقه ای دیرینه در زمینه تولید انواع شوینده و جا افتادن در میان مصرف کنندگان از وجهه خوبی برخوردار است .مشتریان رغبت زیادی برای خرید آن دارند و کارخانه فروش بسیار خوبی در این زمینه دارد.

صادرات پودر لباسشویی تاپ

با توجه به اینکه شرکت پاکنام در استان قزوین واقع شده است و مد نظر قرار دادن این موضوع که استان قزوین از لحاظ نزدیکی مرزی با کشورهای همسایه مخصوصا ترکمنستان و عراق از یک طرف و قیمت مناسب پودر لباسشویی تاپ از طرف دیگر در کنار کیفیت خوب این محصول این کالا را بعنوان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید خریداران خارجی و صادرات به آن کشورها قرار داده است.

کارخانه پودر لباسشویی تاپ کجاست

شرکت پاکنام در سال ۱۳۲۵ و با فضایی در حدود ۴۸۰۰۰ متر مربع در منطقه لیا استان قزوین که در ۱۵ کیلومتری شهر قزوین است به بهره برداری رسید.و در سال ۱۳۵۱ تولید سالیانه خود را چندین برابر کرد و در سال ۱۳۷۴ کارخانه پاکنام روال کار خود را تغییر داد و یکی از مدرن ترین کارخانه ها در ایران شد و با تولید ۱۲۰ هزار تن در سال یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات شوینده و بهداشتی کشور می باشد.

برند های دیگر شرکت پاکنام

آیا میدانید شرکت پاکنام چرا از چندین برند متفاوت در تولید پودرهای لباسشویی استفاده می کند و فقط با یک برند تاپ محصولات خود را به بازار عرضه نمیکند؟

همانطور که اشاره شد این شرکت پودرهای لباسشویی را در برند های ذیل تولید می نماید:

 1. پودر لباسشویی تاپ
 2. پودر لباسشویی دی
 3. پودر لباسشویی آرن
 4. پودر لباسشویی بامداد
 5. پودر لباسشویی یکتا
 6. پودر لباسشویی رامیس

لازم به ذکر است که این پودر های در دو دسته ماشینی و دستی یا رختشویی به بازارهای فروش ارائه می شوندو با توجه به کیفیت و تنوع برند ها توانسته اند در راستای بومی سازی کالاهای ایرانی و نیز حمایت مردم از کالاهای داخلی گسترش خوبی را در مقدار فروش داشته باشد.

محصولات برند تاپ

 • پودر لباسشویی ماشینی آنزیم دار تاپ
 • پودر لباسشویی اکسیژنه تاپ
 • پودر لباسشویی دستی تاپ
 • مایع سفید کننده تاپ
 • مایع جرم گیر تاپ
 • مایع نرم کننده حوله و لباس تاپ
 • مایع دستشویی تاپ
 • مایع ظرفشویی تاپ
 • مایع مشکین شوی تاپ
 • شیشه شوی ضد بخار تاپ

ماموریت و دورنمای شرکت پاک نام

ماموریتی که برای این شرکت توسط مدیران بالادستی تدوین شده است شامل طراحی و ساخت و عرضه کالاهای شوینده و بهداشتی بر اساس نواوریهای انجام شده و با آخرین تکنولوژی ها و بروزترین ماشین آلات و مجرب ترین کارکنان جهت تولیدات با کیفیت که موجبات جلب نظر مشتریان هم در بازارهای داخلی و همچنین در عرصه های بین المللی را  برآورده نمایند . در ادامه این ماموریت از مهمترین اهداف شرکت گسترش بهداشت در جامعه در کنار حفاظت از محیط زیست و حمایت همه جانبه از کارکنان مجموعه و مسئولیت پذیری در تمام حوزه های تولید می باشد.

هر مجموعه و شرکتی برای خود یک چشم انداز و دورنما ترسیم خواهد کرد که شرکت پاک نام نیز از این امر مستثنی نیست و دورنمایی که شرکت برای خود ترسیم نموده این است که با بکار گیری از تمام تجهیزات و نیروهای انسانی در اختیار خود و افزایش راندمان و کارایی در تولیدات خود و با اهمیت دادن به سلامت حامعه و محیط زیست طی ۱۰ سال آینده تبدیل شود به کارخانه ای که در سطح ملی و خاور میانه در حوزه تولید شوینده رتبه اول یا دوم را بخود اختصاص داده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

پودر لباسشویی تندیس

فرق بین پودرلباسشوی دستی و ماشینی درچیست؟

پودر لباسشویی :سالهاست که پودرهای لباسشویی دستی و پودر های لباسشویی ماشینی به یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید