خانه / ژل ماشین ظرفشویی پریل / فروش عمده ژل ماشین ظرفشویی پریل

فروش عمده ژل ماشین ظرفشویی پریل

پاک کنندگی ژل ماشین ظرفشویی پریل

این ژل شوینده بعنوان یک پاک کننده بسیار قوی و ملایم معرفی شده که از بین برنده چربی ها و غذاها و مواد چسبیده به ظروف هست. ژل ماشین ظرفشویی پریل بقدری با کیفیت می باشد که در دمای پائین آبی که استفاده می شود نیز قدرت پاک کنندگی خود را دارد.

ژل پریل در مقایسه با دیگر شوینده ها مانند قرص ها و پودرهای ماشین ظرفشویی دارای ناخالصی کمتری بوده و به همین دلیل دارای کیفیت ملایم تری می باشد که از آسیب رساندن به ظرف ها و ایجاد خط و خش روی آنها جلوگیری می کند.

همچنین این ژل حاوی نمک ظرفشویی و مواد جلادهنده هست که همراه تمیزی و حفاظت از ظروف هیچ لکه و ردی روی آنها باقی نمیگذارد. این شوینده تحت لیسانس آلمان بوده و در کشور مجارستان تولید می شود.

انواع ژل ماشین ظرفشویی پریل

ژل ماشین ظرفشویی پریل ۵۷۶ گرمی

ژل ماشین ظرفشویی پریل ۵۶۰ گرمی

ژل ماشین ظرفشویی پریل ۹۰۰ گرمی

ژل ماشین ظرفشویی پریل ۱۰۰۰ گرمی

ژل ماشین ظرفشویی پریل ۱۵۰۰ گرمی

در خصوص ژل ۱۰۰۰ گرمی پریل باید اشاره کرد که این ژل ماشین ظرفشویی برای ۵۰ بار سشتشوی ظروف با ماشین ظرفشویی کافی است که از لحاط اقتصادی نیز مقرون بصرفه می باشد.

خصوصیات ژل ماشین ظرفشویی پریل

  • محافظ طولانی مدت ظرف های شیشه ای
  • تشکیل شده از شوینده های قوی برای پاک کنندگی بی نظیر ظروف
  • بدون فسفات
  • دارای مواد جلادهنده یا روغن براق کننده ظروف
  • لکه بری , چربی بری , جرم زدایی
  • حاوی نمک ماشین ظرفشویی
  • دارای اسانس و رایحه لیمو

مزیت ژل ماشین ظرفشویی پریل

  1. تنظیم مقدار استفاده از ژل : در این شوینده به دلیل نوع ژله ای بودن آن مقدار استفاده از ایِن شوینده کنترل شده و در اختیار کاربر است و با توجه به مقدار کثیفی ظروف استفاده می شود.
  2. شستشوی ملایم و نرم: با توجه به اینکه این شوینده بصورت ژل و نرم می باشد حالت شستشوی نرم و ملایمی دارد که در مقایسه با دیگر شوینده ها آسیب و خش کمتری روی ظروف ایجاد می کند.

ژل ماشین ظرفشویی پریل راه حل و عملکردی سریع دارد  که از طریق وجود یون های بی کربنات موجود در آن ظروف را تمیز و پاک و براق نموده و بمدت زمان بیشتری انها را تمیز نگه میدارد.

مقدار استفاده از ژل ماشین ظرفشویی پریل

ظرفهای با کثیفی اندک مقدار ۲۰ میلی گرم

ظرفهای با کثیفی متوسط مقدار ۲۵ میلی گرم

ظرفهای با کثیفی زیاد و لکه ها بسیار مقدار ۳۰ میلی گرم

ژل ماشین ظرفشویی پریل بی فسفات

در سالیان گذشته در اغلب مواد شوینده از فسفات ها استفاده میشد که این ماده بصورت استرها و نمکهای اسد فسفریک در مواد شوینده اضافه میشد . این ماده برای نرم کردن اب سخت در زمان شستشو به شوینده ها اضافه میشدند تا سختی آب از بین رفته و شوینده ها بتوانند حالت فوم و کف دار بخود بگیرند و بتوانند ظروف را تمیز و پاک نمایند.

در سالیان اخیر محققان طی تحقیقاتی که انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که فسفات هم برای پوست دست و هم برای اندام های داخلی بدن مضر هست و استفاده مداوم از آن که در شوینده ها است و اجتناب ناپذیر به مرور زمان موجبات بیما ریهای پوستی مثل درماتیت و جذب از طریق پوست  و وارد شدن به داخل اندام ها باعث تغییرات پاتالوژیک و اختلال در عملکرد کبد و کلیه خواهد شد.

در پی تحقیقات فوق الذکر کارخانه های تولید شوینده در اقدامی خوب فسفات را از ترکیبات شوینده ها حذف و بدون کم شدن کیفیت و کاهش عملکرد شوینده ها  محصول نهایی را تولید نموده و بفروش میرسانند که ژل ماشین ظرفشویی پریل یکی از این شوینده ها است که فسفات در آن استفاده نشده و Free fosfat می باشد.

خرید ژل ماشین ظرفشویی پریل

سایت هایی که ما برای فروش انلاین مواد شوینده طراحی کرده ایم  یک موتور جستجوی هوشمند است که با استفاده از آن می توانید کالای مورد نظر خود را در بصورت انلاین و اینترنتی سرچ کنید و به مقایسه‌ی انواع محصولات و قیمت آنها بپردازید و با اطمینان خرید نمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

دیدگاهتان را بنویسید