مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش مایع ظرفشویی ارزان قیمت

مایع ظرفشویی ارزان از کجا بخریماعطای نمایندگی فروش مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی در زمره پرفروش ترین محصولات شوینده کارخانه مواد شوینده شرکت پاکال می باشد. مایع ظرفشویی بازان مختلفی دارد که از ۷۵۰ گرم شروع شده و تا بیست ای ادامه دارد. اغلب اوقات مردم نسبت به مصرف مایع ظرفشویی در اوزان یک لیتری و چهار لیتری اقبال بیشتری را نشان می‌دهند ولی مایع ظرفشویی در ۲۰ لیتری مورد مصرف ارگان ها و سازمان هایی که جمعیت زیادی دارند استفاده می شود.

مایع ظرفشویی ارزان از کجا بخریم

شرکت شوینده پاکآل با داشتن کادری مجرب و تجربه زیاد در زمینه تولید و زمینه صادرات و همچنین همراه داشتن کارکنان زبده و کارکشته در زمینه تولید مواد شوینده هم در بازار داخلی دارای تخصص فروش می باشد و نیز در بازارهای صادراتی نیز دارای فروش‌های فرا داخلی و ارزآوری به داخل کشور می باشد. شما تاجران گرامی می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی شرکت شوینده پاک آل نسبت به خرید معمایی ظرفشویی با کیفیت و قیمت ارزان اقدام نمایید و در سریعترین زمان ممکن سفارش بار خود را تحویل بگیرید.

اعطای نمایندگی فروش مایع ظرفشویی

شرکت شوینده فعال در نظر دارد برای فروش مواد شوینده از قبل مایع ظرفشویی مایع دستشویی سفید کننده و جرم گیر و انواع پودر های لباسشویی و صابون را به نمایندگان مطرح و قدر در کشور و در استان‌های مختلف اعطا نماید. پخش ها عمده فروشی هایی که دارای شرایط ویژه برای اخذ نمایندگی فروش مواد شوینده هستند می توانند درخواست های خود را به دفتر مرکزی شرکت ارسال نموده و پس از بررسی شرایط می‌توان به ایشان اعطای نمایندگی را انجام داد

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید