خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش مایع ظرفشویی دورتو

مرکز فروش مایع ظرفشویی دورتو

مایع های ظرفشویی در زندگی روزمره ما ایرانیان و دیگر مردم جهان جزء موارد مورد استفاده و لاینفک در زندگی امروزه می باشد و مایع ظرفشویی دورتو نقش بسیار مهمی در تمیزی و پاکیزگی خانه های ما در سایه تمیز کردن ظروف ما ایفا می کند که در سلامت جسم و روح ما نیز تاثیر گذار هست که کسی نمیتواند منکر این موضوع مهم باشد.

مایع ظرفشویی دورتو

در میان خیل عظیم و انواع صدها برند تولید مایع های ظرفشویی در ایران و مشابه های خارجی و وارداتی میتوان به یک برند فوق العاده خوب و با کیفیت بسیار زیاد اشاره نمود و آن نیز مایع ظرفشویی دورتو هست که تاثیر و کیفیت آن بر همگان ثابت شده و مورد عنایت و تائید بسیار یاز کارشناسان اهل فن و خانه داران و استفاده کنندگان می باشد.

مایع ظرفشویی دورتو تحت لیسانس و ساخت و فرموله شده توسط شرکت کانت کازمتیک آلمان تهیه و ساخته شده که در ایران نیز توسط شرکت شکوفا بهداشت و تحت لیسانس کانت آلمان تولید و ساخت این مایع انجام می شود که در همان فرمول و کیفیت تولید و به مشتریان ارائه می شود.

مایع ظرفشویی دورتو که در اصل در شرکت کانت آلمان تولید می شود ولی همزمان در کشورهای ایران ، انگلیس و روسیه نیز دارای نمایندگی ها و کارخانه های تولید این مایع می بانشد که دارای استاندارهای جهانی نیز می باشد و با دارا بودن استاندارهای بین المللی و داشتن ایزو های جهانی به کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکایی بسیاری نیز صادر میشود و مورد استقبال و تقاضای بیشمار مردم آن کشورها نیز واقع شده است.

انواع مایع ظرفشویی دورتو

  • مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرمی دورتو
  • مایع ظرفشویی ۱ لیتری دورتو
  • مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی دورتو

رایحه های مایع ظرفشویی دورتو

  1. مایع ظرفشویی دورتو با رایحه سیب
  2. مایع ظرفشویی دورتو با رایحه لیمو
  3. مایع ظرفشویی دورتو با رایحه پرتقال
  4. مایع ظرفشویی دورتو با رایحه شاتوت

عملکرد سه گانه مایع ظرفشویی دورتو

  • چربی زدایی بالا
  • سازگار با پوست دست با فرمولاسیون منحصر بفرد
  • از بین برنده بوهای بد و نامطبوع

در اکثر مایع های ظرفشویی عملکرد بنوعی هست که یا چربی زدایی خوبی دارد و سازگار با پوست دست و ازبین برنده بوی بد نیست یا دو مورد را دارد و لی مورد سوم را ندارد و در کل اینکه کمتر مایعی را می توان یافت که در یک زمان سه عملکرد فوق را با هم داشته باشد . ولی این مایع با عملکرد کامل خود توانسته رضایتمندی مصرف کنندگان را با کیفیت نه حرف و تبلیغ ثابت نماید و به همین دلیل در سبد مصرفی بیشتر مردم قرار گرفته است که این موفقیت بزرگی برای هر کارخانه ای بحساب می آید.

طریقه مصرف مایع ظرفشویی دورتو همانند مایعات مشابه دیگر هست بطوری که چند قطره از مایع ظرفشویی را روی اسفنج ظرفشویی ریخته و شروع به شستن ظروف نمائید ولی یک فرق عمده و بسیار مهم بین این مایع و سایرین وجود دارد و آن این است که در سایر مایعات باید مقدار بیشتری از مایع روی اسفنج ریخت تاکف نموده و ظروف پاکیزه شود و لی در دورتو چند قطره کفایت می کند تا از پاکیزگی و نظافت ظروف خانه خود احساس لذت فراوانی را داشته باشید البته که با رایحه و بوی فوق العاده مایعات دورتو که بعد از استفاده تا مدتی بوی بسیار خوبی را استشمام می کنیم که این حالت بسیارخوشایندی هست.

کارخانه مایع ظرفشویی دورتو در ایران

مدیران شرکت کانت آلمان با همفکری با مدیران شرکت شریک ایرانی و با بررسی شهرهای و نقاط به این نتیجه رسیدند که کارخانه تولید مایع ظرفشویی دورتو را در استان سمنان و شهر صنعتی ایوانکی تاسیس نمایند تا از موقعیت نزدیک، نیروی انسانی ارزان، خرید زمین بزرگتر با قیمت مناسبتر و فاصله مناسب و نزدیکی به تهران کمال استفاده را کرده باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان که جزئ جدیدترین مواد شوینده بهداشتی در ایران بحساب می آید می …

دیدگاهتان را بنویسید