مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش مواد شوینده

مواد شوینده طبیعیکارخانه مواد شویندهنماینده فروش شویندهویژگی های اخذ نمایندگی فروش

با پیشرفت هایی که در همه صنایع و تولیدات شرکتها صورت گرفته است در تولید و فروش انواع مواد شوینده نیز رشد و شکوفایی های بسیاری مشاهده می شود و با تولیدات متنوع و گوناگونی که در عرصه تولید انواع مواد شوینده، شامپوها و سفید کننده ها صورت گرفته کارهای مربوط به تمیز کاری و بهداشت و سلامت جامعه کاری بس سهل و آسان شده است و این سهولت انجام و راحتی دسترسی روز بروز بر رعایت بهداشت فردی و عمومی تاثیرات مثبتی را داشته است.

مواد شوینده طبیعی

از قدیم الایام مواد طبیعی مانند آب لیمو ترش، جوش شیرین، سرکه سفید و گلیسیرین برای سفید نمودن و بردن لکه ها بسیار خوب عمل می کنند اما بکار گیری از این مواد برای لکه بری و سفید کردن در تمامی موارد قابل استفاده نیست و بشر کم کم به سمتی رفت که از مواد شوینده مصنوعی و شیمیایی پیش رود و برای تمیزی و بهداشت بیشتر از آنها استفاده نمایند.

کارخانه مواد شوینده

تمامی کارخانه های مطرح و بنام در دنیا و تمام کشورهای جهان و هم چنین ایران که دارای تولیدات مواد شوینده در انواع مختلف می باشند دارای یک محلی بنام کارگاه یا کارخانه تولید کالا هستند که در آن مکان با تهیه و یا تولید مواد اولیه و با در اختیار داشتن نیروهای انسانی متخصص و ماهر و کارگری اقدام به تولید کالاهی نهایی مواد شوینده نهایی می نمایند.

در تکمیل کار تولیدی کارخانه و کار اصلی بعد از تولید یعنی فروش کالای تولید شده، یا در کنار کارخانه و یا در شهر های مهم پر تردد اقدام به تاسیس دفتر مرکزی فروش کارخانه می شود که کارهای مربوط به بازاریابی و فروش تولیدات را که مسئله ای بسیار مهم است را انجام میدهند.

 

نماینده فروش شوینده

بیشتر کارخانه های مواد شوینده در کنار دفتر فروش خود دارای ساختار فروشی مخصوص کارخانه خود هستند که با آن ساختار فروش برخی دارای فروش مستقیم فقط از خود کارخانه هستند و برخی دیگر نیز به غیر از فروش مستقیم از خود کارخانه دارای نمایندگی های فروش در تمام استان ها یا برخی از استان ها هستند.

نمایندگان فروش دارای ویژگی هایی هستند که این ویژگی ها از طرف دفتر مرکزی کارخانه تعیین می شود و افراد یا شرکت هایی که دارای این خصوصیات هستند می توانند با رعایت دستورالعمل های ارائه شده کارخانه نسبت به اخذ نمایندگی فروش اقدام نمایند.

نمایندگی فروش شوینده در هر استانی بدون اینکه کارخانه یا دفتر مرکزی در آن مکان حضوری داشته باشند بعنوان نماینده مستقیم آنها می باشند و مشتریان در هر استانی که دارای نماینده فروش هر برندی هست می توانند از آن نمایندگان خرید داشته باشند البته به همان قیمت خود کارخانه.

ویژگی های اخذ نمایندگی فروش

  • داشتن فضای جهت انبارداری محصولات
  • داشتن فضای اداری : ( پذيرش ، انتظار مشتريان ، مديريت، اتاق کارشناس فنی و انبار )
  • موقعيت ملك در بر خیابان اصلی شهر
  • داشتن سند ششدانگ به نام متقاضی
  • داشتن كارت پايان خدمت و يا معافيت دائم
  • داشتن مدرك تحصيلی ديپلم و يا بالاتر ( اولويت با مدارك بالاتر می باشد.)
  • دارا بودن تجربه و تخصص در فروش
  • توان سرمايه گذاری
  • سن متقاضی : حد اكثر سن ۵۵ سال ( اشخاص حقيقی)
  • ارائه وثيقه ملكی : قدرت ارائه وثيقه ملكی به ميزانی كه شركت تعيين نمايد

 

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید