مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پودر لباسشویی ساگیس به قیمت کارخانه

پودر لباسشویی ساگیسبسته بندی پودر لباسشویی ساگیسپودر لباسشویی ساگیسفروش مستقیم و بی واسطه پودر لباسشویی ساگیسپودر لباسشویی ساگیسساگیس بهترین پودر لباسشوییپودر لباسشویی ساگیسصادرات پودرلباسشویی ساگیس

پودر لباسشویی ساگیس از معدود برندهایی هست که در زمینه صادرات پودرهای لباسشویی شوینده بسیار موفق عمل نموده و بازار های صادراتی را بدست گرفته است.

پودر لباسشویی ساگیس

بسته بندی پودر لباسشویی ساگیس

پودرلباسشویی دستی و ماشینی ساگیس دراندازه ها و حجم های گوناگون ودربسته بندی پاکتی وکیسه ای تهیه وتولیدمیشوند. پودرهای لباسشویی ساگیس خیلی ارزان قیمت و باصرفه اقتصادی به دست مصرف کننده میرسند.این پودرها با داشتن قیمت پایین،کیفیت فوق العاده و تمیزکنندگی عالی دارند.ساگیس پودرهای شوینده متفاوتی را تولیدمیکند ازجمله پودرلباسشویی دستی،پودرلباسشویی ماشینی و پودر قالیشویی.پودرهای لباسشویی دستی وماشینی ساگیس دراندازه های 500گرمی پاکتی و 10و20کیلویی کیسه ای بسته بندی شده و به دست مصرف کننده میرسد.این تنوع دربسته بندی ،به مصرف کننده این اختیار رامیدهد که بنابه سلیقه خود،آن راانتخاب و خریداری کند.پودرهای 10 و20کیلویی لباسشویی ساگیس از این جهت که حجم بالا و درعین حال قیمت ارزانی که دارند برای مصرف کننده مقرون به صرفه تر هستند.

پودر لباسشویی ساگیس

فروش مستقیم و بی واسطه پودر لباسشویی ساگیس

محصولات تولید شده در شرکت ساگیس ،به صورت مستقیم و بی واسطه دراختیار خریدارقرارمیگیرد.دراین نوع فروش باحذف واسطه های فروش و معامله رو دررو ،کالا با قیمت کارخانه به فروش میرود و هزینه های دلالی و واسطه گری در این نوع فروش حذف میگردد.به دلیل مزایای این روش خرید وفروش ، بیشتر موردتوجه خریداران و متقاضیان قرار گرفته است.علاوه براین روش به صورت اینترنتی هم محصولات به فروش گذاشته میشود.درروش اینترنتی ابتدامحصولات ثبت سفارش میشوند و بعدازثبت قرارداد و واریزوجه،کالا دراسرع وقت به دست خریدارمیرسد سپس خریداران عمده،این کالا را دراختیار خرده فروشان و پخش کننده های موادشوینده قرارمیدهند تا درسطح فروشگاهها و سوپرمارکتهایی جزیی پخش کنند.

پودر لباسشویی ساگیس

ساگیس بهترین پودر لباسشویی

پودرلباسشویی دستی و ماشینی ساگیس طوری طراحی و فرمولاسیون شده اند که هیچ گونه ضرری برای لباس ندارند.لباسها بعدازشستشو با این پودرهای باکیفیت،رنگ و بافت خودرا حفظ کرده و رنگ پریده و کدرنشده و نرم ولطیف میشوند.این پودرها به طور کامل دراب حل میشوند و بعد ازشستشو روی لباس برجای نمیمانند. استفاده از پودرهای دستی ساگیس ،آسیبی به پوست دست نمیرساند وباعث حساسیت و قرمزز ویا موسته پوسته شدن نمیشوند.این مزیتها باعث شده تا این پودرها رضایت مصرف کننده راه جلب کرده و روزبه روز با تقاضای زیادی مواجه شوند.

پودر لباسشویی ساگیس

صادرات پودرلباسشویی ساگیس

پودرهای با کیفیت و ارزان قیمت لباسشویی ساگیس در دو نوع تاید ساگیس دستی وماشینی علاوه بر جلب رضایت مصرف کننده و تقاضای روزافزون دربازار داخلی ،اینک توانسته است از آنسوی مرزها نیز متقاضی داشته باشند.کشور عراق و ترکمنستان ازجمله کشورهای همسایه هستند که محصولات ساگیس به این کشورها صادرمیشود. شوینده لباس ساگیس دراندازه های 500گرمی ،10کیلویی و 20کیلویی دربسته بندی پاکتی وکیسه ای به این کشورها صادرمیشود.

بازدیدها: 140

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید