مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر لباسشویی دستی و ماشینی ساگیس

پودر لباسشویی دستی ساگیسپودر لباسشوییپودر لباسشویی ماشینی ساگیسپودر لباسشوییپذیرش سفارش از طرف کارخانه تولید کننده پودرساگیسپودر لباسشوییفروش عمده ای پودر لباسشویی ساگیس
پودر لباسشویی

پودر لباسشویی دستی و ماشینی ساگیس به علت داشتن بهترین مواد اولیه به خوبی در آب گرم و سرد حل می شوند و به هیچ عنوان در الیاف لباس تولید لک وسفیدک و یا بوری نمی کنند.

ترکیبات مواد شیمیایی در پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی ساگیس در آزمایشگاه معتبر مورد تفکیک و تجزیه قرار می گیرند و دوز ترکیبی مواد شیمیایی آن ها معین می شوند تا هیچ گونه اثر سوء بر پوست دست و یا تارو پود البسه به وجود نیاورد.

برای خرید عمده این پودرهای لباسشوی دستی و ماشینی ساگیس به کانال تلگرامی ما مراجعه کنید تا خرید از درب کارخانه انجام دهید.

پودر لباسشویی

پودر لباسشویی دستی ساگیس

پودرهای لباسشویی دستی ساگیس به صورت بسته بندی های زیبا و شکیل و در حجم های …

  1. ۵۰۰ گرمی
  2. ۵ کیلوئی
  3. ۱۰ کیلوئی
  4. ۲۰ کیلوئئ

در کارخانه ساگیس به تولید و بهره برداری می رسند. تولید کنندگان ساگیس به علت استفاده ی این محصولات در شست شوهای دستی کف فراوان را برای این محصول تعبیه کرده اند. در پودرهای ۵۰۰ گرمی ساگیس استفاده از مقوای ضخیم و پاکتی ارزش محصول را دو چندان کرده است. شایان ذکر است که پودرهای پاکتی ۵۰۰ گرمی برای مصارف کم خانگی به کار می روند و برای مصارف بالا با صرفه نمی باشند. قابل ذکر است تولید کنندگان ساگیس برای مشاغل صنعتی که دارای مصرف بیشتر پودرهای رختشویی هستند عرضه این پودرها را به صورت فله ای و با
حجم های متفاوت در نظر گرفته اند.

معمولا خانم هایی که به نظافت منزل و البسه بسیار اهمیت می دهند و تمایل دارند شست شوی پرده و ملحفه … را با دستان خود انجام دهندو از درخشش و سفیدی آن ها لذت ببرند از پودرهای دستی ساگیس استفاده می کنند.

پودر لباسشویی

پودر لباسشویی ماشینی ساگیس

پودرهای دیگر ساگیس نیز برای مصارف خانگی و صنعتی و برای شست شوی پارچه و لباس درون ماشین لباسشویی تهیه و به فروش رسیده اند. این پودرها درون مخزن ماشین لباسشویی به خوبی انحلال پیدا کرده و تولید کف معینی می کند. کف تولید شده از پودرهای لباسشویی ماشینی ساگیس به اندازه است زیرا زیاد بودن این کف درون ماسین لباسشویی مشکل آفرین خواهد شد و حجم زیاد کف از درب و مخزن ماشین بیرون خواهد زد ورود این کف به سیستم الکتریکی ماشین بسیار خطر ناک خواهد بود و یا زمانی که این کف بسیار کم باشد شست شوی البسه و لکه بری آن به صورت کامل انجام نخواهد شد.

از این رو تولید کنندگان محصولات ماشینی ساگیس تمام شرایط یک پودر خوب را بررسی کرده و مورد مطالعه قرار داده اند و سپس در تولید محصولات خود اعمال کرده اند. پودرهای ماشینی ساگیس نیز دارای بسته بندی های فله ای و پاکتی هستند که پودرهای فله ای و ماشینی ساگیس از طرف مصارف صنعتی مانند خشک شویی ها بسیار مورد استقبال قرارگرفته است.

پودر لباسشویی

پذیرش سفارش از طرف کارخانه تولید کننده پودرساگیس

کارخانه ساگیس که تولید کننده انواع پودرهای دستی و ماشینی می باشد مشتری مداری را جزء الویت های تولید خود قرار داده است. سلایق در خریداران عمده و یا مصرف کنندگان این پودرها بسیار متفاوت است به همین دلیل تولید کنندگان محصولات ساگیس برای خدمات رسانی بیشتر به مشتری شروع به قبول سفارشات ویژه کردند. بسیاری از خریداران این محصولات کیفیت و مرغوبیت را در ویژگی های بخصوصی از این پودرها می بینند. به عنوان نمونه بعضی از خریداران مشتاق خرید پودری با سدیم کلراید پائین و حجم بیشتر هستند ولی بعضی از مشتریان نیز محصول پودری را با حجم کمتر و سدیم کلراید بیشتر می پسندند. کارخانه ساگیس آماده پذیرش سفرش خریداران این محصول می باشد.

پودر لباسشویی

فروش عمده ای پودر لباسشویی ساگیس

در هر زمان و مکانی محصول بیشتر دارای مبلغ و قیمت بیشتر می باشد ولی در خرید و فروش پودرهای ساگیس خرید عمده و کلی و با حجم بیشتر دارای قیمت کمتر و مناسب ترخواهد بود زیرا با خرید های کلی از کارخانه ی ساگیس یه مشتریان ویژه و استثنایی مبدل خواهید شد و ازمزایا و تخفیفات ویژه بهره مند می شوید. خرید از طریق فضای مجازی و سایت کوتاه ترین راه ارتباطی شما با کارخانه ساگیس خواهد بود. برای بهرمندی از این خرید تضمینی با شماره های ما تماس بگیرید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید