مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید صابون رختشویی + قیمت

صابون رختشوییانواع صابون رختشوییصابون رختشوییبسته بندی صابون رختشوییقیمت مناسب برای خرید صابون رختشوییواحد فروش صادراتی صابونهای رختشویی

مهمترین چالشهای پیش روی خریداران صابون رختشویی از کارخانه تولید کننده قیمت محصول تولید شده در حجم زیاد می باشد. بدین صورت که اگر قیمت تمام شده صابون های رختشویی که از کارخانه خریداری می شود کمتر باشد می توان مقدار خرید زیادتری را شاهد بود.

صابون رختشویی

انواع صابون رختشویی

انواع مختلفی از صابونهای رختشویی در بازار موجود است که برای شستن و پاک کردن لباس‌ها به کار می‌روند. در زیر انواع مختلفی از صابونهای رختشویی را می‌توانید بیابید:

1. صابونهای رختشویی مایع
2. صابونهای رختشویی پودری
3. صابونهای رختشویی ترشحی
4. صابونهای رختشویی بدون سایش
5. صابونهای رختشویی با سایش
6. صابونهای رختشویی قابل حل در آب سرد
7. صابونهای رختشویی ضد حساسیت
8. صابونهای رختشویی عطردار
9. صابونهای رختشویی با قدرت پاک کنندگی بالا

صابونهای رختشویی، یکی از محصولات شوینده که برای شستن لباس‌ها به کار می‌رود، است. این صابونها در انواع مختلفی با طعم‌های مختلف و برای استفاده در دستگاه‌های شستشو یا شستشوی دستی قابل استفاده می‌باشند. معمولاً صابونهای رختشویی شامل سطوح فعال پایین، سورفکتانت‌ها، مواد نرم‌کننده، روان‌کننده‌ها و دیگر مواد است.

صابونهای رختشویی باید با توجه به نوع لباس و شرایط شستشو مناسب انتخاب شود و همچنین باید با توجه به دستورات استفاده به کار گرفته شود. در ضمن برای استفاده در دستگاه‌های شستشو، باید به دستورات سازنده دستگاه و دستورات موجود بر روی بسته بندی صابونهای رختشویی توجه کرد و از مقادیر مناسب استفاده کرد.

صابون رختشویی

بسته بندی صابون رختشویی

بسته‌بندی صابونهای رختشویی به مرحله پایانی تولید محصول می‌پردازد و باید برای حمل و نگهداری در بازار، مناسب و منظم انجام شود. بسته‌بندی صابونهای رختشویی به شکل قالبی و پودری انجام می‌شود. در زیر به توضیحاتی در این باره اشاره شده است:

1. بسته‌بندی صابون رختشویی پودری

صابونهای رختشویی پودری در بسته‌بندی‌های مختلفی به فروش می‌رسد. بسته‌بندی‌های پلاستیکی و یا کاغذی رایج‌ترین نوع بسته‌بندی هستند. در این نوع بسته‌بندی، باید توجه داشت که صابونها را در بسته اصلی خودش نگه دارید. بعد از باز کردن بسته‌بندی، به فرض در ظرف شستشو که از نوع بافته‌شده‌ای است، صابونهای را ریخته و ظرف را بسته و آن را در محل مناسب نگه‌داری کنید.

2. بسته‌بندی صابون رختشویی قالبی

صابون رختشویی قالبی در بسته‌بندی‌های پلاستیکی و یا جعبه ای به فروش می‌رسد. بسته‌بندی جعبه ای شامل یک جعبه کاغذی با درب است. بسته‌بندی پلاستیکی شامل محصول در نازل، قابلیت دوزه‌بندی بهتر و کمتر استفاده از مواد بسته‌بندی است. در هر دو نوع بسته‌بندی، باید توجه داشت که پس از مصرف صابون را درون بسته‌بندی اصلی خود نگه‌داری کنید و آن را در محل استفاده مجدداً نگه‌داری کنید.

همچنین، مهم است که بسته‌بندی صابون رختشویی دارای برچسب و تاریخ انقضای مناسب باشد و برای حمل و نقل با بسته‌بندی مناسبی تامین شود.

استفاده از صابون رختشویی به عنوان یکی از محصولات شوینده، برای شستن لباس‌ها مزایای فراوانی دارد. در زیر به برخی از مزایای استفاده از صابون رختشویی اشاره می‌کنیم:

۱. پاکیزگی بیشتر: صابون رختشویی می‌تواند ذرات کثیفی را که روی لباس‌ها وجود دارند، برداشته و لباس‌ها را به طور کامل پاک کند.

۲. کاهش احتمال آلرژی: استفاده از صابون رختشویی مخصوصاً در مواردی که برای شستن لباس‌ها از آب شهری استفاده می‌شود، می‌تواند به کاهش احتمال بروز آلرژی‌های پوستی، نفس و معده کمک کند.

۳. حفظ بهداشت: استفاده منظم از صابون رختشویی، می‌تواند به حفظ بهداشت کمک نماید.

صابون رختشویی

قیمت مناسب برای خرید صابون رختشویی

چالش پیش روی خریداران عمده محصولات شوینده صابونی، که برای شستشوی کالاها و لباس ها و البسه مردم استفاده می شود قیمت است. نرخ کالا یکی از مهمترین و اصلی ترین مسائل خریداران و تاجران برای خرید و میزان خرید این کالای شوینده می باشد.
کیفیت مواد پایه استفاده شده در ترکیب اولیه ساخت صابون و همچنین نوع بسته بندی و اسانس ای که در تولید صابون های رختشویی به کار می رود می تواند قیمت محصول شوینده را در کارخانه تعیین نماید.
قیمت کالای شوینده رختشویی با توجه به بسته بندی شیک و یا معمولی و اسانس و رایحه ای که به کار میرود دارای تفاوت هایی می باشد. با توجه به درخواست و سفارش مشتریان و خریداران دارای قیمت های مناسب و ارزنده‌ای میباشد که با توجه به تقاضا های موجود در بازار داخلی و صادراتی قیمت ها مشخص خواهد شد.

قیمت صابون رختشویی بسته به نوع، برند، کیفیت و وزن آن متفاوت است. صابون رختشویی معمولاً در حدود 10 هزار تا 50 هزار تومان برای بسته‌بندی‌های مختلف در بازار به فروش می‌رسد. برندهای معروف و کیفیت بالا نیز می‌توانند با قیمت بالاتری در بسته‌بندی‌های کوچک‌تر فروخته شوند.

قیمت صابون رختشویی پودری نیز بسته به برند، ترکیبات و وزن بسته، در حدود 5 هزار تا 60 هزار تومان متغیر است. صابون‌هایی با وزن بیشتر به طور معمول با قیمت بالاتری فروخته می‌شوند. همچنین، برندهای مشهور و کیفیت بالا برای صابون رختشویی پودری با قیمت بالاتری در بسته‌بندی‌های کوچکتر فروش می‌شوند.

به طور کلی، قیمت صابون رختشویی بسته به عواملی مانند برند، نوع، مواد مورد استفاده و حجم بسته، متغیر است. اما در کل، صابون رختشویی مایع معمولاً در قیمت بالاتری نسبت به صابون رختشویی پودری به فروش می‌رسد.

واحد فروش صادراتی صابونهای رختشویی

از مهمترین اولویت های تیم تولید و فروش کارخانه تولید صابون رختشویی است. فروش محصولات در قالب صادرات به کشورهای همجوار ایران و کشورهای خاور دور و اروپا می باشد. بر همین اساس تیم فروش شرکت با به خدمت گرفتن بهترین نیروهای فروش در ایران و با مدیریت فروش آقای محمدرضا اعلمی، توانسته است طی چند سال گذشته با شناختی که از بازار کشورهای حاشیه ایران داشته است بتواند نیاز سنجی بازار مصرفی انواع شوینده ها و صابون ها را در آن کشور ها شناسایی نماید. و با توجه به نیاز آن کشورها شوینده ها و محصولاتی را تولید نماید که سلیقه مردم آن کشور ها متقاضی آن محصولات می باشند.

در همین راستا با شناخت بازار کشورهای منطقه این شرکت توانسته محصولاتی که در آن مناطق مورد توجه و استقبال می باشد تولید کند. و روانه بازارهای کشورهای دیگر در قالب صادرات کالاهای غیرنفتی از ایران و ارزآوری قابل توجه به داخل ایران شود.
با شرکت پاکال همراه باشید تا بهترین محصولات شوینده تولید شده در ایران به شما معرفی شود. تا بتوانید از بهترین محصولات شوینده با ارزانترین قیمت اطلاعات نمود و سفارشات و خرید های عمده خود را از این شرکت معتبر انجام دهید.

شرکت پاکال یکی از تولیدکنندگان صابون لباسشویی مطرح در ایران است. این شرکت تولیدات متنوعی از صابون‌های لباسشویی مانند مایع، چیپس و پودری با برندهای متنوع ارائه می‌کند.

صابون لباسشویی پاکال، حاوی مواد شیمیایی مانند سورفکتانت‌ها، روان کننده‌ها و روغن های گیاهی پاک کن هست.

بازدیدها: 89

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید