مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم صابون از کارخانه

صابونسلامت و بهداشت با صابونصابونعطر صابون حمامصابوناهمیت کیفیت صابونها در میزان خریدصابونخرید اینترنتی صابونهاصابونکارخانه صابون سازی لباسصابونشرکت تولیدی صابون های حمامصابونقیمت صابون دست و لباسشوییانواع صابون در شرکت پاکال
صابون

آیا میدانستید که صابون دست و حمام مهمترین شوینده ای هست که امروزه در تمام جهان نوع بشر برای تمیزی و دوری از انواع میکروب و ویروس از آن استفاده می کند؟ برای اینکه دسترسی راحتی به خرید این شوینده خاص و عامل پاکیزگی داشته باشیم باید با منابع معتبر و کارخانه مطمئن ارتباط بگیریم.

صابون

سلامت و بهداشت با صابون

صابون، یکی از پر مصرف‌ترین محصولات شوینده است که برای بهداشت شخصی، شستشو و پاک‌ کردن سطوح مختلف کاربرد دارد. این محصول بامارک‌های مختلفی در بازار گسترش پیدا کرده و به عنوان یک محصول ضروری و اساسی به حساب می‌آید.

صابونها همیشه از موادی چون روغن‌های گیاهی و حیوانی، نمک، آب و کربنات سدیم تهیه می‌شده است، اما در محصولات مدرن، مواد اضافی برای افزایش اثربخشی، بوی خوش و رنگ‌های جذاب به آن افزوده می‌شوند. همچنین، نوع و میزان روغن مورد نظر است.

اعمال تغییرات بر روی مواد اولیه صابونها می‌تواند بر اثربخشی، بو و رنگ آن تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، استفاده از عصاره‌های گیاهی مانند آووکادو، نارگیل، لیمو و زنجبیل در تهیه صابون‌های طبیعی و خانگی، کیفیت و اثربخشی آن را افزایش می‌دهد. همچنین، رنگ‌های طبیعی مانند رنگ خاک رس و رنگ پودر شکلات می‌تواند به صابونها روشنایی و رنگارنگی بیشتری بدهد.

روغن‌های مختلف همچنین می‌توانند برای تهیه صابونها استفاده شوند. روغن‌هایی چون روغن زیتون، روغن کنجد، روغن آفتابگردان و روغن بادام می‌توانند به صابونها با استفاده از فرایند تولید روغن اضافه شوند. به طور کلی، روغن‌های گیاهی برای تولید صابونها الویت دارد.

صابون و شستشوی دست و صورت و بدن با آن یکی از الویت های افراد برای تمیزی و پاکیزگی و اهمیت بهداشت و سلامت هست. پس استفاده از صابونها در طول روز برای شستشوی دستها امری اجتناب ناپذیر هست. امروزه مصرف صابون برای پاکیزگی دستها برای از بین بردن ویروس کرونا جدی تر شده است.

صابون

عطر صابون حمام

بعد از روغن های حیوانی و مرغی و انواع پیه که به عنوان ماده اصلی در تولید صابون نقش ایفا می کند بکار گیری و استفاده از عطر های درجه یک و خوب طبیعی و ارگانیک نیز اهمیت فراوانی را در تولید و عرضه صابونها دارد. اسانس همان عطر و ماده معطر و خوشبو هست. این عطرها که در پروسه و فرایند تولید صابون حمام به آن افزوده شده و موجب خوشبو و معطر شدن آن خواهد شد.

صابون

اهمیت کیفیت صابونها در میزان خرید

همانطور که در موضوعات مذکور اشاره شد استفاده از عطر با کیفیت و خوب باعث تولید و ارائه صابونهای عالی و با کیفیت بالا خواهد شد. چرا که افراد در زمان مصرف و همراه با تمیزی بدن استشمام بوی خوشی از بدن خود خواهند بود. این حالت حس خوشایندی را برای افراد به همراه خواهد داشت که ناشی از کیفیت خوب آن شوینده بهداشتی است. همراه عطر بکار گرفته شده که معمولا از رایحه های گلهای تازه و طبیعی از محصولات مرغوب ایرانی هست از روغن گیاهی خوب نیز استفاده هایی خواهد شد.

صابون

خرید اینترنتی صابونها

در قالب فروش جدیدی که در کارخانه ایجاد شده است این امکان که مشتری بخواهد از طریق درگاه های اینترنتی خرید خود را انجام دهد اتفاق افتاده است. برای این کار کافیست به سایت اینترنتی کارخانه مراجعه نموده و بصورت غیر حضوری خرید خرد و عمده را انجام داد.

صابون

کارخانه صابون سازی لباس

صابونهایی برای تمیز کردن لباس و حوله از چرکها تولید می شود. یکی از استراتژی هایی است که درصدی از میزان تولید کارخانه به آن تخصیص داده می شود. در برخی از کارخانه ها با توجه به موقعیت مکانی و درخواست مشتریان بیشتر حجم تولید اختصاص به ساخت صابون لباس شویی دارد.

صابون دست و صورت یک نوع صابون پرمصرف است که اکثراً برای شستن دست و صورت استفاده می‌شود. این نوع از صابونها، با توجه به حساسیت پوست صورت و دست، معمولاً حاوی عوامل مرطوب کننده و ضد حساسیت است.

بیشتر صابونهای دست و صورت امروزه شامل عوامل مرطوب کننده هستند که بر شفافیت و شادابی پوست تأثیر مثبتی دارد. با توجه به اینکه صورت و دست در معرض واکنش پوست با بیشتر از این محصولات قرار دارند، نوع مواد مورد استفاده در تهیه صابونهای دست و صورت بسیار مهم است. این صابونها باید از مواد طبیعی بهره ببرند که باعث نرمی و لطافت پوست می‌شوند و رطوبت را حفظ می‌کنند.

به منظور حفظ رطوبت پوست، بسیاری از صابون‌های دست و صورت، حاوی عوامل مرطوب کننده هستند. این عوامل می‌توانند از جمله گلیسیرین، امولسیفایر، پنتنول و ویتامین E باشند.

صابونهای دست و صورت همچنین می‌تواند شامل عوامل ضد باکتری و آنتی‌اسپتیک باشد. این صابونها معمولاً با هدف کاهش خطر عفونت در حال تولید هست.

صابون

شرکت تولیدی صابون های حمام

بیشتر تولید کنندگان صابون که به عنوان شرکت تولید شوینده بهداشتی شناخته می شوند برای آپدیت نمودن تولیدات با دانش روز جهانی هر ساله بروزرسانی می شوند. شرکت ها برای این خصوص تیم فنی و آر ان دی مخصوصی دارند.این شرکت که کیفیت و مرغوبیت کالا را رصد می کنند تا کالایی با کیفیت و مرغوب به دست مشتری برسد. این تیم برای صابون حمام یک تیم تخصصی و آموزش دیده و دوره دیده هست. که تخصص ایشان فقط آنالیز محصول تولید شده و ارائه گزارش به تیم تولید است.

صابون

قیمت صابون دست و لباسشویی

به این موضوع آگاه شدیم که در بیشتر کارخانه های صابون سازی اکثر حجم تولیدش صابونهای دست و حمام است. ولی این درحالی هست که قیمت کمتر صابون لباس نیز مشتریان و خریداران خاص خود را دارد. قیمت صابونها با در نظر گرفتن کیفیتهای متنوع و مختلف و نیز وزن های مختلف متفاوت بوده و باید برای مشخص شدن قیمت دقیقا نوع آن مشخص شود. برای کسب قیمت با ما در تماس باشید.

انواع صابون در شرکت پاکال

صابون، به عنوان یکی از پر مصرف‌ترین محصولات شوینده، در انواع مختلفی در بازار موجود است. انواع صابون‌ها بر اساس مواد تشکیل دهنده، کاربرد و شکل‌دادن به محصول دسته‌بندی شده‌اند. در این مقاله، به بررسی انواع صابون‌ها می‌پردازیم.

1. صابون‌های گیاهی/طبیعی

صابون‌های گیاهی/طبیعی، از روغن‌های گیاهی و مواد طبیعی دیگری همچون گیاهان، میوه‌ها، گل‌ها و عصاره‌های آنها تهیه می‌شوند. این نوع صابون برای افراد با پوست حساس، خشک یا متوسط مناسب است. معمولا این نوع صابون بدون رنگ و بدون رایحه با کیفیت بالاست.

2. صابون‌های گلیسیرین

صابون‌های گلیسیرین، عمدتا از روغن‌های مختلف مانند روغن هسته انگور، روغن زیتون و روغن جوجوبا تهیه می‌شوند. این نوع صابون، به دلیل خصوصیات مرطوب کننده‌ی طبیعی گلیسیرین قابل استفاده برای افراد با پوست قابل حساسیت و فرش قابل حمل است.

3. صابون‌های بدون صابون

صابون‌های بدون صابون، معمولا از مواد شیمیایی مانند سیتیک اسید و سولفات لوریل سدیم (SLS) برای شستن و تمیز کردن استفاده می‌شوند. این صابون‌ها، به دلیل عدم حاوی صابون، برای افراد با پوست حساس و چرب مناسب هستند.

4. صابون‌های برای کودکان

صابون‌های برای کودکان، معمولا از روغن‌های طبیعی و خوراکی تهیه می‌شوند

بازدیدها: 28

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید