خانه / چند منظوره / اسپری چند منظوره تندیس

اسپری چند منظوره تندیس

اسپری چند منظوره چیست؟

اسپری چند منظوره پاک کننده ای موثر و کارا  است که جهت تمیزی و نظافت کلیه سطوح، اعم از سطوح چوبی،  فلزی، پلاستیکی و سنگی شامل گاز، مایکروویو، یخچال، کابینت، سینک ظرفشویی، سرامیک، شوفاژ، هود، سرویس های بهداشتی، سطح دیوار و غیره ( به غیر از شیشه و آیینه ) کاربرد دارد و مورد استفاده عموم بانوان خانه دار قرار میگیرد و با توجه به اینکه در سال های اخیر استفاده از درها و پنجره های دوجداره در منازل همه گیر شده است و بو و چرب های تولید شده در هنگام پخت و پز به بیرون راه پیدا نمیکند و از طریق هود هم همه چربی ها دفع نمی شود و در آشپز خانه و روی سطوح مختلف جا خوش می کند استفاده از مایعات و اسپری های چند منظوره مسئله ای اجتناب ناپذیر است که لزوم استفاده از این محصول را چندین برابر نموده است .

عملکرد چند منظوره تندیس:

 • قدرت پاک کنندگی فوق العاده بالا 
 • خاصیت از بین برنده بوی نامطبوع تمامی سطوح
 • خاصیت ضد عفونی کنندگی و از بین بردن ۹۹/۹ % میکروبها و چربیها و چرک ها

طریقه مصرف اسپری چند منظوره تندیس:

 • در ابتدا مایع چند منظوره  را روی سطح مورد نظر بپاشید (اسپری کنید).
 • چند ثانیه (حدود ۳۰ ثانیه) منتظر باشید و سپس آن را با یک دستمال پاک کنید (برای لکه هایی  که قدیمی ترهستند این عمل را چند بار تکرار کنید).
 • تمام سطح را با یک دستمال تمیز مرطوب پاک کنید.

نکاتی که در زمان استفاده باید رعایت کرد:

 • در صورت تماس این مایع با چشم، آن را با آب فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه کرد.
 • جهت تمیز کردن سطوح شیشه ای، رنگ، پلاستیک، طلق و آینه استفاده نشود.
 • بهتر است که قبل از مصرف بخشی از محل مورد نظر را که در دید نمیباشد با این مایعات امتحان کنید.
 • به دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • حتما هنگام استفاده از این مایعات از دستکش استفاده شود.
 • مراقب باشید که مایع اسپری شده را استنشاق نکنید.

اسپری چند منظوره تندیس با بهره گیری از فرمولاسیون تمیز کننده و جرم گیر حاوی سفیدکننده، سطوحی ۱۰۰% بهداشتی، تمیز و درخشان و عاری از هر گونه آلودگی و میکروب  را برای شما به ارمغان می‌آورد. اسپری چند منظوره سطوح تندیس این امکان را برای شما فراهم می آورد که هر سطحی را پاک و ضدعفونی کنید.

تمیز یا بهداشتی؟ 

میکروب ها و جانداران نامرئی که جزء موجودات دوست‌نداشتنی تمامی خانه های هستند ممکن است در هرجایی از خانه شما حضور فعالی داشته باشند که این معضل و مشکل بزرگی برای کسانی است که به بهداشت خانه خود اهمیت می دهند . در خیلی از مواقع حتی در سطوحی که تمیز به نظر می‌رسنداما میکروبها و موجودات ریز غیر بهداشتی اگرچه با چشم دیده نمی‌شوند اما در یک محیط بهداشتی جایی برای آنها هست و مشغول فعالیت هستند که این از دید خانه داران پنهان است ولی با استفاده از چند منظوره می توان براحتی به این مشکل غلبه نمود و محیطی پاک و بدون آلودگی در خانه داشت .

تمامی سطح هایی که در آشپزخانه در طول روز ساعت‌ها با آن بانوان مشغول کار هستند با چربی و بخار مواد غذایی در ارتباط است و به خاطر است که مکان بسیار مناسبی برای رشد و تکثیر میکروب‌ها است. میکروب‌هایی که می‌توانند در زمان آشپزی به راحتی به دستان شما بچسبند و به روش‌های مختلف باعث توسعه و گسترش آلودگی و بیماری شوند. به همین دلیل برای داشتن منزلی تمیز و پاکیزه  لازم است که حداقل هر ماه یک بار، کل سطوح  منزل مخصوصا محیط آشپزخانه را که محل مناسبی برای رشد میکروبها است را ضدعفونی کنید.

بخار و چرب ها و تکه های مواد غذایی در حال پخت و پز خانم ها ، حاوی مقادیر زیادی از چربی و عصاره مواد غذایی است. این مواد روی تمام سطوح مینشیند و تشکیل توده چربی می‌دهد. هرجا که مواد غذایی و رطوبت کنار هم باشند، ممکن است ایجاد فساد کرده و مکان بسیار مناسبی برای ایجاد و زندگی میکروب‌ها تشکیل دهند.  برای تاکید بیشتر شایان ذکر است بنابر این جهت نابودی تمام میکروب‌ها باید از اسپری پاک کننده و تمیز کننده چند منظوره استفاده کرد

با مراجعه به سایت و کانال ما آسان خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

دیدگاهتان را بنویسید