خانه / پودر رختشویی قصر / بازار فروش پودر لباسشویی قصر

بازار فروش پودر لباسشویی قصر

پودر لباسشویی قصر

آیا می دانید که یکی از خوش نام ترین برند های مواد شوینده (پودر لباسشویی قصر )در  ایران که در زمینه تولید مواد شوینده فعالیت می نماید و در تولید انواع پودرهای لباسشویی ماشینی و دستی و رختشویی سابقه بسیار قوی و درخشانی دارد برند قصراز شرکت مه شویان می باشد که تولیدات شوینده کارخانه را هم در پاکت های ۵۰۰ گرمی و هم در وزن های فله ای ۱۰ و ۲۰ کیلویی نیز تولید می کند که رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را بدنبال داشته است .این پودر که در حالت شستشوی لباسها بصورت دستی و رختشویی م برای استفاده در ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک استفاده می شود با توجه به قیمت و بسته بندی مناسب و نازل /ان مورد عنایت و اقبال بسیاری از مناطق کشور و حتی خارج از ایران نیز قرار گرفته است . کافی هست خریداران فقط یکبار این پودر را آزموده و پس از آن مشتری همیشگی و دائمی این محصول خواهند شد.

شرکت پودر لباسشویی قصر 

آیا بدنبال شرکت و کارخانه ای که پودر لباسشویی قصر را تولید می کند هستید ؟ ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا در سریعترین زمان ممکن و بدون اتلاف زمان و در زمان حال و بدون فوت وقت به نتیجه برسید و اقدام به خرید خود را داشته باشید . با ما همراه باشید.
شرکت تولیدی مواد شوینده مه شویان  با داشتن کاردی متخصص و داشتن آزمایشگاه های مدرن و مکانیزه و بسیار پیشرفته و بودن خط تولید بروز با داشتن دستگاه های پیشرفته دارای لاین ها و خطوط متنوع تولید پودرهای قصر، ستاره ، درران می باشد. برای داشتن همکاری با این شرکت تولیدی و برقرار نمودن ارتباط با شرکت مه شویان (قصر) با شماره های تماسی که در ذیل همین خبر از کارشناسان شرکت ثبت شده است و در ساعات اداری پاسخگو خواهند بود ارتباط برقرار نمایید. ما به این امر مغتخریم که در سال ۱۳۹۶ بعنوان مجموعه ای که هم در کارهای تولیدی و هم در خدمت رسانی و پاسخگویی به مشتریان تندیس خدمت را از مراجع زیربط کسب نمائیم و خدمت رسانی و کیفیت تولیدات را سرلوحه کار شرکت خود قرار داده ایم.

صادرات پودر لباسشویی قصر

همانطور که می دانید تولید پودر لباسشویی یک پروسه سخت و طولانی و پرهزینه هست که تولید و بازار رسانی این محصول را کاری بس دشوار و هزینه بر نموده است و به همین دلیل می باشد که کارخانه های بسیاری که در سطح کشور فعالیت می نمایند و در زمینه تولید مایعات شوینده بسیار خوب عمل میکنند ولی به دلایلی که ذکر شد توانایی تولید این محصول خاص شوینده را ندارند و به همین خاطر کارخانه های اندکی در ایران هستند که قادر به تولید پروسه پودر لباسشویی در دو نوع دستی و ماشینی می باشند و همین موضوع باعث شده است که رقابت بین کارخانه های اندک فعال در سطح کشور باشد و این کارخانه ها هم با داشتن اطلاعات دقیق از همدیگر دارای رقابت شدید و تنگاتنگ برای پیشی گرفتن از همدیگر هستند که در این بین کارخانه ما بسیار خوب کار کرده و توانسته سهم قابل توجهی از فروش پودرهای لباسشویی را در ایران و خارج به خود اختصاص دهد .

پودر لباسشویی قصر که جزء پودرهایی هست که به علت داشتن کیفیت خوب و قیمت بسیار مناسب و برخوردار بودن از بسته بندی ۵۰۰ گرمی و فله  در وزن های  ده و  بیست کیلوگرمی و دارا بودن  ظاهری جذاب و زیبا توانسته بازار فروش خوبی را در بین تجار و خریداران در ایران داشته باشد و نیز این پودر توانسته است بازار خوبی را در کشورهای همسایه ایران مانند پاکستان ، ترکمنستان و ارمنستان و عراق  و افغانستان بدست آورد و مورد پسند اکثریت مصرف کنندگان در خارج از کشور باشد که  این امر باعث شده است که کارخانه تولیدی قصر انگیزه و رغبت بیشتری جهت بروز رسانی خط تولید و کارایی و بهره وری هرچه بهتر این محصول را داشته باشد وآ ن را روانه بازار نماید.

تجار و بازرگانان گرامی که قصد خرید پودر لباسشویی قصر را دارید همین اکنون می توانند با کارشناسان کارخانه در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

پودر رختشویی قصر

پودر رختشویی قصر همانطور که بیشتر خریداران عمده مواد شوینده بخصوص خریداران پودرهای رختشویی می …

دیدگاهتان را بنویسید