مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش صابون مراغه ارزان قیمت

خرید صابون مراغهصادرات انواع صابون مراغهخرید صابون مراغهکیفیت صابون سنتی مراغهخرید صابون مراغهمعایب تولید و مصرف صابون مراغهخرید صابون مراغهانتخاب صابون های مراغه یا صابون های صنعتیخرید صابون مراغهخرید بهترین صابون های مراغه
صابون مراغه

خرید و فروش صابون مراغه از گذشته تا به امروز ادامه دار بوده است. صابون مراغه یکی از محصولات شوینده است که بیش از ۰ ۱۵ سال قدمت داشته است و این صابون دارای مشتریان خاص خود می باشد.
تجربه نشان داده است که این محصول دیرینه با داشتن بهترین مواد ترکیبی هیچ نوع زیانی برای پوست نداشته و تقویت کننده نیز می باشد. خرید و فروش این محصول قدیمی درکنار صابون های صنعتی همچنان ادامه دار بوده و افراد با تجربه از این صابون ها استفاده می کنند..

خرید صابون مراغه

صادرات انواع صابون مراغه

مواد شوینده مانند انواع صابون با کیفیت با تکنولوژی روز دنیا تولید شده است به علاوه بر تامین نیاز داخل به کشورهای دیگر نیز صادر میشوند. این کشورها عبارتند از:

  •  عراق
  •  افغانستان
  •  پاکستان
  •  آذربایجان
  •  ترکیه
  •  روسیه
  •  ترکمنستان
  •  عمان
  •  کویت

و….  است.

خرید صابون مراغه

کیفیت صابون سنتی مراغه

صابون مراغه یکی از قدمت دار ترین محصول بین محصولات شوینده است. کسانی که از این صابون ها استفاده می کنند تجربه ی این را دارند که این محصول بهترین پاک کننده ی بدون ضرر است.
صابون مراغه که امروزه هم به صورت صنعتی و هم به صورت سنتی تولید می شود از مواد سوز آور و دنبه ی گوسفند تهیه شده و به هیچ وجه در تهیه آن مواد صنعتی و افزودنی شیمیایی استفاده شده است.
این صابون با کیفیت در سه رنگ سفید_ زرد و سیاه تولید می شود که رنگ سیاه آن مشکل از ضایعات این صابون ها بوده و قدرت پاک کنندگی آن نسبت به بقیه کمتر است. ولی در بعضی موارد اضافه کردن مواد طبیعی مانند سدر ویا رنگ حنا به صابون های سیاه باعث افزایش کاربردی آن می شود.
این صابون ها بر عکس صابون های صنعتی هیچ نوع تنوع یا بسته بندی ندارند و کیفیت این صابون ها را فقط تجربه نشان داده است.به علت اینکه این صابونها دارای مواد شیمیایی کمتر هستند به هیچ عنوان حساسیت زا نمی باشد.
شایان ذکر است که صابون های زرد در بین این سه نوع صابون از اهمیت بیشتری برخوردار است.

خرید صابون مراغه

معایب تولید و مصرف صابون مراغه

۱_ صابون های مراغه هیچ نوع بسته بندی ندارند و به همین علت در حمل و نقل به یکدیگر آسیب وارد می کنند.
۲_در این صابون ها بیش از سه نوع تنوع وجود ندارند.
۳_این محصول به دلیل دیرینه بودن یک محصول قدیمی شناخته شده و دارای هیچ مجوزی نمی باشد.
۴_ واحد های تولیدی کوچک آن را تولید می کنند.
۵_ در تولید این محصول زمان زیادی باید صرف شود تا مواد اولیه با هم ترکیب شده و تبدیل به صابون شوند.
۶_چون هیچ نوع شناسنامه وبروشور مشخصات بر روی آنها نیست وبه همین دلیل سودجویان اقدام به تولید محصول مشابه نامرغوب می کنندودربازار نام این محصول اصیل را خدشه دار می کنند.
۷_این صابون ها به دلیل مشکل خاص خود فقط در ایران شناخته شده اند و هیچ نوع بازار خارجی یا صادرات ندارند.
۸_ به دلیل اصیل بودن وقدیمی بودن این محصول بیشتر اقشار جامعه از خواص بهداشتی آن مطلع نمی باشند.

خرید صابون مراغه

انتخاب صابون های مراغه یا صابون های صنعتی

این دومحصول متفاوت که یکی سنتی و دیگری صنعتی است با یکدیگر متفاوت بسیار زیادی از نظر ترکیبات دارند.صابون های صنعتی دارای ترکیبات شیمیایی بالا هستند ولی این گفته در مورد صابون های مراغه به هیچ عنوان صدق نمی کنند.
صابون های صنعتی به دلیل داشتن رنگ و اسانس و ترکیبات خاص خود برخی افراد را دچار خشکی پوست کرده و عوارض جانی برای آن ها پدید می آورد.
با اینکه صابون های صنعتی با رنگ های زیبا در بسته بندی های تشکیل و با تنوع بسیار بالا در بازار عرضه می شوند ولی در رقابت با صابون های سنتی مراغه کاملا مغلوب هستند شاید خریداران صابون های صنعتی زیاد باشد و یا شاید صادرات این نوع از صابون بازار خارجی را نیست تحت شعاع قرار داده باشد ولی قدمت بالای صابون های مراغه نشان از کیفیت بالای آن بی ضرر بودن آن می باشد.
این صابون به عنوان یک پاک کننده خوب هم در شست وشوی لباس و هم در شست وشوی بدن استفاده می شود این محصول مرغوب علاوه بر پاک کننده بدن یک محصول تقویت کننده نیز می باشد و در درمان ریزش مو_جوش صورت _مو خوره ها استفاده می شوند.

خرید صابون مراغه

خرید بهترین صابون های مراغه

با وجود اینکه صابون های مراغه هیچ نوع شناسنامه ای ندارند واین نوع از صابون ها قابل تفکیک با صابون های نامرغوب و مشابه نیستند ولی با وجود سایت ها و کانال های تلگرامی واتساب می توان صابونهای مراغه باکیفیت را به طور عمده خریداری کرد وبه دام سودجویان این محصول نیفتاد.
در کانال های تلگرامی نوع محصول را ببینید از کیفیت آن مطمئن شوید و سپس به صورت تضمینی خرید کنید. این راه خرید و فروش بهترین راه برای تشخیص وشناسایی صابون مراغه از صابون های بی کیفیت می باشد.

بازدیدها: 55

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید