خانه / شامپو / شامپو سدر طرح صحت

شامپو سدر طرح صحت

آیا میدانید شامپو سدر جزء شوینده بهداشتی هایی هست که مورد مصرف زیادی را در بین اکثریت مردم دارد؟
این شامپو با توجه به استفاده از عصاره برگ درخت سدر که خواص فراوانی را به عنوان تغذیه کننده مو و پوست سر دارد متقاضیان زیادی را دارد.


درخت سدر


سِدر سردهٔ درختی است از تیره مخروطیان که شباهت زیادی با کاج دارد، ولی از کاج بسیار تنومندتر و بلندتر می‌شود، و تا بیش از سه هزار سال عمر می‌کند. شاخه‌های درخت سدر کشیده و دور یکدیگر است. سدر بومی کوه‌های هیمالیای غربی و منطقه مدیترانه می‌باشد. شاخه‌های این درخت کشیده‌است و برگش مانند کاج سوزنی است. چوب این درخت سفید و ضخیم است و در برخی گونه‌ها چوب کمی سرخ‌تر است. مخروط این درخت مشابه کاج می باشد

 

خواص سدر

اگر بتوان خواص و فوایدی که برگ درخت سدر برای سلامت و بهداشت ما انسانها دارد صحبت کرد باید چندین صفحه و زمان زیادی صرف نمود ولی در کل به چند مورد از مهمترین آنها اشاره خواهیم نمود:

* ملین هست
* قابض هست
* مسکن هست
* ضد التهاب
* ضد انگل


شامپو سدر بهریز

کارخانه تندیس با توجه به خواص فراوان گیاه سدر و استفاده از عصاره آن در ترکیب شامپو بر آن شده است تا شامپو با عصاره سدر را در مجموعه تولیدات خود افزوده و شامپو سدر را در طرح صحت تولید نماید.

قیمت شامپو سدر بهریز

حتما شما هم با ما هم عقیده و هم رای هستید که مساله اصلی در روزهای سخت اقتصادی بودجه و مدیریت آن برای خرج کردن و رساندن درآمد تا پایان ماه است که قیمت کالا در این بین مهمترین نقش را بازی می کند. قیمت شامپو سدر بهریز در میان انواع شوینده های فراوانی که وجود دارد با قدرت و توان مالی بیشتر مردم همخوانی داشته و دارای قیمت ارزان هست که میتوانید برای اطلاع از ان به سایت ما مراجعه یا با همکاران فروش ما تماس بگیرید.

کارخانه شامپو سدر بهریز

آیا می دانید کارخانه شامپو سدر بهریز کجاست؟
ما شما را راهنمایی خواهیم نمود تا در کنار آشنایی با کارخانه این شوینده با سایر محصولات شرکت نیز آشنا شوید.
شامپو سدر بهریز توسط شرکت تندیس در قزوین تولید شده که این محصول در کنار انواع گوناگون شوینده های دیگر توانسته گوی رقابت را از دیگر رقبای خود ربوده و پیشتاز حوزه شوینده های با قیمت مناسب در کشور باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

دیدگاهتان را بنویسید