خانه / مواد شوینده تندیس / شرکت شوینده تندیس

شرکت شوینده تندیس

محصولات شرکت شوینده تندیس

  1. پودر لباسشویی

ماده شيميايي هست که به شكل دانه هاي پودر كه خاصيت شويندگي دارد و جهت شست و شوي لباسها به صورت دستي و يا در ماشين لباسشويي به كار مي رود. پودر های لباسشویی (تندیس)که در دو نوع دستی و ماشینی تولید می شود در انواع مختلف در این شرکت تولید می شود که شامل پودر دستی و ماشینی ۵۰۰ گرمی پاکتی و پودر دستی و ماشینی کیسه ای در وزن های ۱۰ و ۲۰ کیلویی می باشد.

۲٫ مایع دستشویی

فرآورده اي هست که به شكل مايع بسیارغليظ جهت شستن دست ها به كار مي رود. اين مایع دستشویی شوينده در انواع رنگ ها و عطرهاو اسانس های متنوع و خوشبو توليد مي شوند. در حالت کلی این شوینده هابصورت معمول حالت فيزيكي مايع دارند. مایع دستشویی تولیدی در این کارخانه با توجه به سلایق مصرف کنندگان در وزن های مختلف ۵۰۰گرم ، ۱ لیتر ، ۴ لیتر ، ۱۰ لیتر و ۲۰ لیتر تولید و بفروش می رسد که با توجه به سفارشات داخلی و صادراتی برچسب ها و لیبل های مخصوص و با زبان رسمی  کشور مقصد روی محصولات زده می شود.

 

۳٫مایع ظرفشویی

فرآورده اي هست بصورت مایع غلیظ كه براي شستن ظروف از آن استفاده مي‌شود. اين ماده کف زاست که براي پاک کردن  چربي ها و اضافات و چرک های مواد غذايي از روي ظروف طراحي شده ‌است. نوع ديگري از آن وجود دارد که براي شستن ظروف درون ماشين ظرف‌شويي ساخته مي‌شود که با پیشرفت هایی که در تکنولوژی ماشین های ظرف شویی و مواد شوینده ایجاد شده است این مواد شوینده جدیدا بصورت قرص های جامد تولید و عرضه بازار می شود.از بین مواد شوینده ای که مورد مصرف می باشد مایع ظرفشویی بیشترین تقاضا را دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و در تولید این محصول دقت و سلیقه بیشتری مورد نظر قرار می گیرد. با توجه به حجم بالای مصرف در تولید این محصول تنوع زیادی وجود دارد و در طرح های جام و پریل و کتابی و استوانه ای و در وزن های ۷۰۰ گرم ، ۷۵۰ گرم ، ۱ لیتر ، ۴ لیتر ، ۱۰ لیتر و ۲۰ لیتر تولید شده و روانه بازار فروش می شود در این محصولات رنگ های سبز(سیب)  و قرمز( توت فرنگی) و لیمویی( لیمو) مورد استفاده قرار می گیرد که برای مشتریان جذاب می باشد.

 

۴٫مایع سفید کننده

محلولي است که براي گندزدايي و بو زدايي مورد استفاده قرار می گیرد. مايع سفيد کننده كه با نام هاي ديگري مانند آب ژاول يا وايتکس نيز ناميده مي‌شود، محلولي حاوي درصدي از هيپوکلريت سديم (NaOCl) در آب است. اين نسبت بسته به مصارف مختلف، فرق دارد. ماده‌اي سمي است كه رنگ آن نزديک به زرد و طعم و بوي آن بسیار تند است. خاصيت و ویژگی ضدعفوني کننده آن به دليل توليد کلر آزاد مي‌باشد. در مورد تولید سفید کننده و جرم گیر نیز تولید در دو نوع معطر و ساده انجام می شود که در اوزان ۱ لیتر و ۳ لیتر و ۱۰ لیتر و ۲۰ لیتر تولید می شود که مایع سفید کننده و جرم گیر معطر بیشتر از ساده مد نظر خریداران قرار گرفته است .

 

۵٫مایع شیشه شور

مايع شيشه شوي جهت شستشوو پاک کردن  شيشه ها به كار مي رود. این مایع معمولا جزء شوينده ها طبقه بندي مي شود.از ويژگي هاي آن کمک به پاک نمودن آلودگي هاي موجود بر روي شيشه خودرو،فاقد اثرات مضر بر روي شيشه هاي پلي کربنات ايجاد يک ظاهر کريستالي شفاف براي شيشه،از رد گذاشتن آب بر روي شيشه جلوگيری مي کند، جلوگيري از نشستن گرد وغبار بر روي شيشه وجلوگيري از انجماد  و یخ زدگی مايع در محفظه ولوله هاي انتقال مايع شيشه شوي در فصل سرما است .

۶٫درپوش بطری

پوششي است كه پس از پر شدن محفظه ها از مواد مورد بسته بندي به منظور درب بندي محافظت و جلوگيري از بيرون ريختن مایعات و ايجاد محلي براي باز كردن و در مواردي بستن مجدد دهانه مورد استفاده قرار مي گيرند. در پوش ها در انواع مختلف پيچي، پرسي، چسبي و غيره قابليت اتصال به محفظه ها را دارند و با توجه به جنس خود محفظه، مواد داخلي و عمر مورد نظر براي باز و بسته شدن داراي جنس هاي متفاوت است. اين نوع از درپوش ها به صورت عمومي در فعاليت هاي مربوط به پر كردن، دربندي و بسته بندي صنايع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و اختصاص به صنعت خاصي ندارد.

۷٫سختی گیر

موادي هست كه جهت ازبين بردن سختي آب در محصولات آرايشي و بهداشتي استفاده مي شوند.

۸٫درخشان کننده

موادی هست که جهت ايجاد درخشندگي و شفافیت در مواد شوينده كاربرد دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

کارخانه پودر لباسشویی تندیس

یکی از تولیدی ها و کارخانه هایی که در زمینه تولید کالا فعال هست، کارخانه …

دیدگاهتان را بنویسید