خانه / شرکت مه شویان / شرکت مه شویان یزد

شرکت مه شویان یزد

محصولات شرکت :

 1. پودر ماشین لباسشویی ۳ کیلویی زلیخا
 2. پودر ماشین لباسشویی ۵ کیلویی زلیخا
 3. پودر ماشین لباسشویی ۵۰۰ گرمی زلیخا
 4. پودر دستی ۱۰ کیلویی گرمی قصر
 5. پودر دستی ۲۰ کیلوی گرمی قصر
 6. پودر دستی ۵۰۰ گرمی قصر
 7. پودر دستی ۱۰ کیلویی زلیخا
 8. پودر دستی ۲۰ کیلویی زلیخا
 9. پودر دستی ۵۰۰ گرمی ستاره
 10. پودر دستی ۱۰ کیلو گرمی ستاره
 11. پودر دستی ۲۰ کیلو گرمی ستاره
 12. پودر دستی ۳ کیلویی دران
 13. پودر دستی ۳ کیلو گرمی زلیخا
 14. پودر دستی ۵ کیلو گرمی دران
 15. پودر دستی ۵ کیلو گرمی ستاره
 16. پودر دستی ۵۰۰ گرمی دران
 17. پودر دستی ۵۰۰ گرمی ستاره سفید
 18.  مایعات سفید کننده و ظرفشویی

در این مجال ما سه نمونه از محصولات شرکت مه شویان را بشرح مختری برای تشریح محصول بیان می کنیم.

پودر ماشین لباسشویی ۳ کیلویی زلیخا

پودر ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک زلیخا این محصول دارای کف کنترل‌شده می باشد و تاثیرگذاری فراوان بر روی انواع لکه‌ها دارد. همچنین این کالا دارای مواد درخشان‌کننده می‌باشد که درخشش لباس‌ها راحفظ کرده و باعث روشن و شفاف شدن رنگ لباسها می شود. این پودر ماشینی دارای تکنولوژی مقاومت در برابر کثیف شدن مجدد لباسها می‌باشد. این کالا دارای شش  الی  هفت  آنزیم می‌باشد که باعث پاک شدن هرگونه لکه و کثیفی شامل گوشت، شیر، تخم مرغ، سبزیجات، خون، روغن، شکلات، غذا، نوشیدنی‌ها، میوه، مواد آرایشی و غیره بدون آسیب رساندن و ضرر ببرای بافت لباس ها و رنگ و کیفیت  آنها می‌شود. این محصول مقداری اکسیژن فعال دارد که باعث می شود لکه ها و چربی ها  از بین بروند. همچنین  این پودر حاوی مقادیری ماده فعال‌کننده T.A.E.D می‌باشد که شستشو در دمای پایین (کمتر از چهل درجه سانتی گراد) را اممکن می کند که به مصرف کنندگان این محصول تجربه یک شستشوی ساده و مناسب با قدرت لکه‌بری بالا و عطری ماندگار را می‌دهد.

پودر دستی ۱۰ کیلویی زلیخا

پودر رختشویی دستی و ماشین‌های نیمه اتوماتیک این محصول داری کف بسیار زیاد می باشد و در عین حال دارای قدرت لکه بری بالا و پاک کنندگی زیاد می باشد.این محصول قابلیت این را دارد که  برای انواع لباس مانند پشمی، نخی و نایلونی را ستفاده شود. کاربرد و کارکرد با این محصول باعث زیاد شدن طول عمر لباس ها می‌شود. ماده درخشان کننده ای که در این محصول بکار برده شده است باعث درخشان ماندن البسه بعد از شستشو می‌شود. این پودر رختشویی دارای استفاده های گوناگون از جمله شستشوی موزائیک، سرامیک، ظروف و غیره را دارد.  در زمان استفاده از این پودر از قدرت بالا و عطر ماندگار آن لذت خواهید برد.

پودر دستی ۲۰ کیلویی زلیخا

پودر رختشویی دستی و ماشین‌های نیمه اتوماتیک بیست کیلو گرمی زلیخا این محصول داری کف بسیار زیاد می باشد و در عین حال دارای قدرت لکه بری بالا و پاک کنندگی زیاد می باشد.این پودر که در کیسه های بیست کیلویی و با شکل زیبا تولید می شود قابلیت این را دارد که  برای انواع لباس مانند پشمی، نخی و نایلونی را ستفاده شود. کاربرد و کارکرد با این محصول باعث زیاد شدن طول عمر لباس ها می‌شود. ماده ای درخشان و براق کننده برای درخشان و شفاف شدن در این محصول بکار برده شده است باعث درخشان ماندن البسه بعد از شستشو می‌شود. این پودر رختشویی ۲۰ کیلویی دستی دارای استفاده های گوناگون از جمله شستشوی موزائیک، سرامیک، ظروف و غیره را دارد.  در زمان استفاده از این پودر از قدرت بالا و عطر ماندگار آن لذت خواهید برد.
همانطور که اشاره شد در این مجال ما به معرفی ۳ نمونه از تولیدات فراوانی که در شرکت مه شویان انجام می شود بشرحی مختصر توضیح دادیم تا مورد استفاده شما عزیزان خریدار قرار گیرد تا با مطالعه این مقاله بتوانید تصمیم مناسبی برای خرید بگیرید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

پودر رختشویی شرکت مه شویان

پودرهای رختشویی مه شویان آیا می دانید انواع پودر رختشویی شرکت مه شویان  که بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید