مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مواد شوینده به ارمنستان

صادرات شوینده ارمنستانظرفیت صادرات شوینده از ایرانصادرات شوینده ارمنستانارز آوری صادرات شوینده به کشور ارمنستان
صادرات شوینده ارمنستان

برای صادرات مواد شوینده به کشورهای سی آی اس مخصوصا کشور ارمنستان کارخانه پاکال دارای برنامه های خاصی هست. این کارخانه با اعلام قیمت های مناسب بازار خوبی را توانسته در این کشور برای برند پاکال ایجاد نماید.

صادرات شوینده ارمنستان

ظرفیت صادرات شوینده از ایران

کشور ایران به دلیل داشتن مزیت های بسیار در تولید و عرضه مواد پتروشیمی در تولید انواع مواد شوینده دست برتر را در خاور میانه دارد. همچنین با داشتن زمینه وجود نیروی انسانی متخصص تولید به خوبی انجام می شود.

با توجه به بازار مناسب مواد شوینده در منطقه و ظرفیت تولید چند برابر نیاز داخل این امید می‌رود تا صنعت مواد شوینده بتواند به عنوان یکی از صنایع مهم در زمینه صادرات غیرنفتی نقش ایفا کند. در بهترین حالت در یک‌سال بالغ بر پانصدمیلیون دلار محصولات شوینده و مایع ظرفشویی، محصولات آرایشی و بهداشتی شامل مواد اولیه و محصولات نهایی صادرشده که عمده اقلام صادراتی این محصولات نیز انواع پودر شوینده بوده است
از آنجایی که کشورهای همسایه ایران مصرف کنندگانی هستند که تولید مواد شوینده و صابون صادراتی در آن کشورها به بلوغ نرسیده، ظرفیت بالقوه‌ای برای صادرات ایران به وجود آورده‌اند. درحال‌حاضر ارمنستان از کشورهایی هست که مقدار زیادی خرید مواد شوینده را از ایران دارد و بازار بسیار مناسبی برای ارز آوری می باشد.

صادرات شوینده ارمنستان

ارز آوری صادرات شوینده به کشور ارمنستان

تمامی کشورها برای اینکه تراز مالی خود را مثبت نمایند بایستی بر روی موضوع ارز آوری برنامه ریزی صحیحی داشته باشند. برای موضوع ارز آوری حتما مسئله صادرات باید به صورت جدی بررسی و مورد مطالعه قرار گیرد.

البته این موضوعات در کشور ایران توسط کارخانه های شوینده مدت ها قبل مورد بررسی قرار گرفته و چندین سال هست که مبالغ زیادی از شوینده ها به کشور ارمنستان صادر می شود. از بابت این موضوع ارز فراوانی وارد کشور ایران می شود که در مثبت شدن تراز مالی ایران تاثیر بسزایی دارد.

بازدیدها: 178

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید