مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مواد شوینده به افغانستان

شوینده افغانستانفروش شوینده ها به افغانستانشوینده افغانستانبازار صادرات شوینده در اطراف ایران و افغانستان
شوینده افغانستان

فروش مواد شوینده در حوزه های کاری مایع شوینده و پودر شوینده به کشور افغانستان با قوت از کشور ایران دنبال می شود. شرکت پاکال نیر در همین راستا اقدامات جدی را انجام داده تا بازار خود را در ان کشور حفظ نماید.

شوینده افغانستان

فروش شوینده ها به افغانستان

همانطور که می دانید کشور افغانستان که در شرق کشور ایران قرار دارد. برای حمل و نقل و تبادلات تجاری از مرزهای شرقی می توان به این کشور ارتباط برقرار نمود. فروش مواد شوینده نیز از این مرزهای امکان صادرات دارد. ایران از طریق استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و استان سیستان و بلوچستان با کشور افغانستان هم مرز می باشد.

شرکت شوینده پاکال تمامی شوینده های خود را از طریق این مرزها به کشور افغانستان صادر می کند. البته انتخاب هر کدام از این مرزها با درخواست و تقاضای خریداران مشخص می شود.

تاجران با توجه به مقصد تخلیه بار شوینده خود در افغاستان که شمال باشد یا مرکز و یا اینکه جنوب این کشور مرز خود را انتخاب می نمایند. به طور مثال اگر مقصد تخلیه شوینده در شمال افغانستان باشد حتما اظهار بار از استان خراسان رضوی بهتر و نزدیک تر و سریعتر انجام خواهد گرفت. یا اگر مقصد جنوی افغانستان باشد مطمئنا استان سیستان مرز خوبی برای ارسال بار خواهد بود.

شوینده افغانستان

بازار صادرات شوینده در اطراف ایران و افغانستان

با توجه به بازار مناسب مواد شوینده در منطقه و ظرفیت تولید چند برابر نیاز داخل این امید می‌رود تا صنعت مواد شوینده بتواند به عنوان یکی از صنایع مهم در زمینه صادرات غیرنفتی نقش ایفا کند. در بهترین حالت در یک‌سال حدود ۵۰۰ میلیون دلار محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی شامل مواد اولیه و محصولات نهایی صادرشده که عمده اقلام صادراتی این محصولات نیز انواع پودر شوینده بوده است

از آنجایی که کشورهای همسایه ایران مصرف کنندگانی هستند که تولید مواد شوینده در آن کشورها به بلوغ نرسیده، ظرفیت بالقوه‌ای برای صادرات ایران به وجود آورده‌اند. درحال‌حاضر افغانستان از کشورهایی هستکه بیشترین خرید مواد شوینده را از ایران دارد و بازار بسیار مناسبی برای ارز آوری می باشد.

بازدیدها: 59

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید