مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مواد شوینده به کشور روسیه

صادرات مواد شوینده به روسیهنقش صادرات مواد شوینده به روسیه در اقتصاد ایرانصادرات مواد شوینده به روسیهمرز های خروجی مواد شوینده به روسیه
صادرات مواد شوینده به روسیه

از گزینه های جذاب برای صادرات، صادرات مواد شوینده به کشور همسایه روسیه می باشد. کشور پهناور و پر جمعیت روسیه مقصد عای و سود آور برای صادرات می باشد.

صادرات مواد شوینده به روسیه

نقش صادرات مواد شوینده به روسیه در اقتصاد ایران

با توجه به بازار مناسب مواد شوینده در منطقه و ظرفیت تولید چند برابر نیاز داخل این امید می‌رود تا صنعت مواد شوینده بتواند به عنوان یکی از صنایع مهم در زمینه صادرات غیرنفتی نقش ایفا کند. در بهترین حالت در یک‌سال حدود ۵۰۰ میلیون دلار محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی شامل مواد اولیه و محصولات نهایی صادرشده که عمده اقلام صادراتی این محصولات نیز انواع پودر شوینده بوده است
از آنجایی که کشورهای همسایه ایران مصرف کنندگانی هستند که تولید مواد شوینده در آن کشورها به بلوغ نرسیده، ظرفیت بالقوه‌ای برای صادرات ایران به وجود آورده‌اند. درحال‌حاضر کشور روسیه از کشورهایی هست که مقدار زیادی خرید و صادرات مواد شوینده را از ایران دارد و بازار بسیار مناسبی برای ارز آوری می باشد.

کشور روسیه که از لحاظ جغرافیایی در شمال کشور ایران قرار گرفته است دارای موقعیت عالی برای قرار گرفتن به عنوان مقصد جذاب صادراتی برای ایران می باشد.

از آنجایی که کشور و مردم روسیه پذیرای کالاها و اجناس ایرانی هستند از این رو می توان انتظار این را داشت که میزان قابل توجهی مواد شوینده از ایران به کشور روسیه صادر شود.

صادرات مواد شوینده به روسیه

مرز های خروجی مواد شوینده به روسیه

همانطور که اشاره شد ایران از طریق مرز های شمال کشور با کشور پهناور روسیه ارتباط برقرار خواهد نمود. که هم از مرز های زمینی این امکان وجود دارد و هم از مرزهای دریایی. بسیاری از کالاهای شوینده ایران از طریق کشتی و از طریق راه دریای خزر به مقصد بنادر جنوبی کشور روسیه وارد می شود.

شایان ذکر است که با توجه به نزدیکی فاصله ایران با روسیه هزینه حمل و نقل این کالاها برای کشور مقصد بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

بازدیدها: 203

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید