مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پودر لباسشویی کیسه ای

پودر لباسشویی کیسه ایپودر لباسشویی کیسه ایپودر لباسشویی کیسه ایارزان ترین پودر لباس شویی کیسه ایپودر لباسشویی کیسه ایخرید و فروش پودر لباسشویی کیسه ایپودر لباسشویی کیسه ایصادرات پودر کیسه ای با کیفیتپودر لباسشویی کیسه ایتولید پودرهای لباسشویی کیسه ای
پودر لباسشویی کیسه ای

صادرات پودر لباسشویی کیسه ای به کشورهای همجوار ایران سال هاست که صورت می پذیرد.پودرهای لباسشویی که در شرکت های تولید مواد شوینده تهیه می گردند در اندازه های کوچک و بزرگ بسته بندی می شوند .اندازه های کوچکتر معمولا برای مصارف خانگی در داخل کشور طراحی می شوند .پودرهای با حجم بالا مثلا ۱۰کیلویی و ۲۰کیلویی برای صادرات به خارج از کشور مناسب هستند.

پودر لباسشویی کیسه ای

پودر لباسشویی کیسه ای

پودر لباسشویی کیسه ای در اندازه های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی و بیشتر بسته بندی می شوند. این پودرها در بسته بندی کیسه ای ارائه می شوند .بسته بندی کیسه ای بسیار مناسب صادرات می باشد. پودر لباس شویی کیسه ای با دارا بودن حجم زیاد و از طرفی قیمت مناسب و بهینه، بسیار صرفه اقتصادی دارد .

پودر لباسشویی کیسه ای

ارزان ترین پودر لباس شویی کیسه ای

پودر لباسشویی کیسه ای که برای صادرات تهیه و تولید می شود بسیار ارزان و مقرون به صرفه هستند .این پودرهای با کیفیت معمولا جهت صادرات تهیه می شوند .بسته بندی مناسب و متنوع این پودرهای ارزان قیمت باعث جلب نظر مصرف کنندگان شده است .پودر لباس شویی کیسه ای از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و همین امر باعث شده تا طرفداران زیادی در داخل و خارج کشور پیدا کنند .

پودر لباسشویی کیسه ای

خرید و فروش پودر لباسشویی کیسه ای

پودر لباسشویی دستی و ماشینی که به صورت کیسه ای عرضه می شوند از دو طریق حضوری و غیر حضوری به فروش گذاشته می شوند. این پودرهای با کیفیت و ارزان قیمت با داشتن حجم های زیادی از پودر مورد استفاده گروه خاصی قرار می گیرند. متقاضیان می توانند برای خرید و کسب اطلاعات لازم درباره محصول مورد نظر به سایت شرکت مراجعه کنند . سپس با واحد فروش ارتباط برقرار کرده و فروش خود را نهایی کنند.

پودر لباسشویی کیسه ای

صادرات پودر کیسه ای با کیفیت

پودر لباس شویی کیسه ای در اندازه های بزرگتر ۱۰ و ۲۰ کیلویی و بیشتر برای صادرات بسیار مناسب هستند .پودرهای لباسشویی کیسه ای از کیفیت بالا و قدرت شویندگی فوق العاده ای برخوردارند .

این ‌پودرهای مرغوب علاوه بر اثبات کیفیت در داخل کشور اکنون توانایی صادرات را هم پیدا کرده اند .کشورهای عراق و ترکمنستان از جمله کشورهایی است که این محصولات به آنها صادر می شود .

پودر لباسشویی کیسه ای

تولید پودرهای لباسشویی کیسه ای

از آنجایی که پودر لباسشویی مصرف زیادی دارد شرکت های تولید کننده مواد شوینده بر آن شده اند تا تنوعی در محصولات پودری خود ایجاد کنند .این شرکت ها پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی را در انداره های کوچک و بزرگ تهیه و تولید می کنند .اندازه های ۵۰۰گرمی در بسته بندی جعبه ای طراحی می شوند .اندازه های بزرگتر ۱۰ و ۲۰ کیلویی و بیشتر در بسته بندی کیسه ای ارائه می شوند.

بازدیدها: 71

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید