مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پودر شوینده شرکت پارس کندر

پاکیزگی با پودر شویندهعرضه پودر شویندهعرضه پودر شوینده
عرضه پودر شوینده

آیا تمایل دارید تا نمایندگی بزرگ ترین مرکز تولید و عرضه پودر شوینده را در اختیار داشته باشید؟ پیشنهاد ما نمایندگی پودرهای شوینده پاکال می باشد.

پاکیزگی با پودر شوینده

با رشد روز افزون جمعیت آدمی نیاز به بهداشت و نظافت نیز اهمیت دو چندانی پیدا می کند. زیرا بدون پاکیزگی و بهداشت افراد نمی توانند در برابر این همه بیماری و آلودگی مقاومت کنند.
برای رعایت بهداشت، استفاده از مواد شوینده بهترین و تنهاترین راهکار می باشد؛ زیرا مواد شوینده همان طور که از اسم آن ها نیز پیداست به گونه ای ساخته شده اند که کار شویندگی و نظافت را برای شما آسان کنند.
در بین مواد شوینده، پودرهای شوینده نظیر پودر رختشویی، پودر ماشینی، پودر لباسشویی و تعدادی از اسم های آشنای دیگر که همه ی ما کم و بیش از آن ها استفاده کرده ایم به گوش می رسد.

عرضه پودر شوینده

عرضه پودر شوینده

معمولا پودر شوینده به عنوان شوینده انواع لباس و پتو شناخته می شود. ولی این نوع شوینده در شستشوی انواع وسایل و حتی سطوح مختلف نیز کاربرد دارد. عرضه این پودر شوینده توسط شرکت پاکال به صورت نمایندگی استانی و پخش مویرگی در حال انجام هست.

عرضه صحیح و مدون و برنامه ریزی شده در هر شرکتی از الزامات موفقیت و توسعه تولیدات آن شرکت می باشد. بدین منظور در شرکت پاکال با عنایت به داشتن سیستم مشخص توزیع و بازاریابی در کل سیستم فروش در کل ایران توزیع بهتر و سیستماتیکی انجام می شود.

این شرکت در نظر دارد با توجه به اینکه مشتریان درخواست های متنوعی در خصوص نوع و وزن بسته بندی های شوینده علی الخصوص پودرهای شوینده دارند، انواع وزن ها را تولید نماید. در همین راستا این تولیدی بیشترین تنوع را هم در نوع محصول و هم در اوزان تولید شده در کشور دارد.

برای اطلاع از انواع وزنها با ما در ارتباط باشید.

بازدیدها: 39

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید