خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عمده مایع ظرفشویی تندیس

فروش عمده مایع ظرفشویی تندیس

مایع ظرفشویی( مایع ظرفشویی تندیس ) یکی از ضروری ترین محصولاتی است که در همه خانه ها و مکانها مورد استفاده قرار می گیرد. این مایع کف زاست و برای زدودن چربی و اضافات مواد غذایی از روی ظروف طراحی و ساخته شده است.

ذرات بزرگ مواد غذایی قبل از استفاده از مایع ظرفشویی از روی ظروف پاک می شوند ولی برای پاک کردن ذرات ریز غذا حتما از مایع ظرفشویی استفاده می شود. در این میان مایع ظرفشویی تندیس هم بخاطرقدرت پاک کنندگی بالا و هم بدلیل مواد غیر مضرری که برای پوست آسیبی به همراه ندارد و در داخل مایع استفاده شده بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

سورفکتانت موجود در مایع ظرفشویی باعث زدودن و تمیز کردن هر چه بیشتر ظروف می شود و آنها را شفاف می کند.

انواع مایعات ظرفشویی

شرکت تندیس مایع ظرفشویی را در اوزان مختلف و با بسته بندی های متنوع تولید و روانه بازار کرده است که از انواع ان میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • مایع ظرفشویی ۷۵۰ گرمی تندیس
  • مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی تندیس
  • مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی طرح پریل تندیس
  • مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی تندیس
  • مایع ظرفشویی ۷۰۰ گرمی بهریز
  • مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی طرح جام بهریز
  • مایع ظرفشویی ۳۳۰۰ گرمی بهریز

مایع ظرفشویی ۱۰۰۰ گرمی طرح پریل شرکت تندیس در دو رنگ قرمز و سرمه ای تولید می شود که دارای کیفیت های متفاوتی هست که رنگ قرمز آن دارای کیفیت فوق العاده خوبی می باشد.

صادرات مایع ظرفشویی تندیس و بهریز

در خصوص صادرات مایع ظرفشویی تندیس و بهریز و مقدار و نوع انجام آن به سایر کشورها بایستی گفت که کشورهای ترکمنستان و عراق رتبه های برتر را در خرید و صادرات آن را به کشور خود دراختیار دارند.که ترکمنستان با حجم خرید بیشتری با فاصله معنی دار در صدر کشورهایی هست که این مایع را بصورت عمده و در احجام بسیار بالا سفارش می دهند.

دلیل صادرات مایع ظرفشویی به ترکمنستان و عراق

در کشورهای ترکمنستان و عراق به دلیل خوش نام بودن برند تندیس و بهریز و شناخته شدن آن طی سالیان اخیر مورد توجه تجار و مردم قرار گرفته است مازاد بر اینکه کیفیت بالای این محصول در کنار قیمت مناسب آن موجبات تقاضای بیشتر این مایع را فراهم نموده است.

پر فروش ترین مایع ظرفشویی

این شرکت بخاطر تنوع در بسته بندی و گوناگونی اوزان تولیدی در خصوص مایع ظرفشویی که وزن های متنوع تولید می شود و برای بسیاری از سلایق و تقاضا ها پاسخگو بوده و تقریبا تمام تقاضاهای موجود در بازار را مورد توجه قرار داده است .

بعنوان مثال مایع ظرفشویی ۷۰۰ گرم بهریز که توسط شرکت تندیس تولید شده است در کمتر کارخانه ای مشابه وزنی این شوینده تولید شده و به جرات می شود گفت که فقط این شرکت با بها دادن به نظرات مشتریان این مایع را در وزن ۷۰۰ گرم ساخته و بسیار هم در فروش موفق بوده است .

نحوه سفارش و صادرات مایع ظرفشویی تندیس

تجاری که قصد فعالیت در این زمینه مواد شوینده دارند می توانند با مشاورین فروش در تماس باشند و در اسرع وقت نسبت به درج سفارش خود اقدام نمایند. بلافاصله بعد از ثبت سفارش و واریز مبلغ بار حواله سفارش داده شده از دفتر مرکزی و توسط کارشناسان فروش به خط تولید کارخانه اعلام می گردد تا در سریعترین زمان ممکن تولید مورد نظر مشتری صورت پذیرد و پس از آماده شده بار محموله توسط کارخانه پلمپ شده و برای انجام کارهای گمرکی و صدور مجوزهای صادراتی به گمرگ ارسال می شود .

لازم بذکر است که تمام هزینه های پلمپ و گمرک بر عهده شرکت تندیس می باشد.این موردی هست که با تلاش مدیران این شرکت برای راحتی و سهولت و کم شدن هزینه تجار محقق شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان که جزئ جدیدترین مواد شوینده بهداشتی در ایران بحساب می آید می …

دیدگاهتان را بنویسید