خانه / پودر لباسشویی / فروش عمده پودر لباسشویی ماشینی دکو

فروش عمده پودر لباسشویی ماشینی دکو

در ادامه معرفی پودرهای لباسشویی ماشینی میرسیم به معرفی یک پودر بسیار با کیفیت بنام پودر لباسشویی ماشینی دکو که با داشتن کیفیت و ظاهری زیبا بسیار جلب توجه نموده است.

پیشینه تولید پودر لباسشویی

همانطوری که بسیاری می دانند در ابتدای بوجود امدن مواد شستشو، صابون بعنوان اولین شوینده در دنیا مطرح شد که پس از افزایش جمعیت و گسترش انسانها در تمام نقاط کره زمین دیگر ساخت و توزیع صابون در کل کره زمین امکان پذیر نبود و این امر محال می نمود. در این زمان بشر به فکر تولید یک شوینده صنعتی دیگر با تیراژ تولید با تعداد زیاد افتاد تا بتواند نیازهای تمام افرا متقاضی در تمام نقاط جهان را پوشش دهد که این ایده منجر شد به تولید پودر لباسشویی ابتدا در نوع دستی آن و پس از مدتی در نوع ماشینی.

در ابتدای اختراع یا ساخت پودر لباسشویی این پودر در نوع دستی و رختشویی آن ساخته شد که بیشتر نوع استفاده بدین صورت بود که ابتدا لباس ها داخل ظروف بزرگ ریخته میشد و با اضافه نمودن لباس ها و آب به داخل آن کف فراوانی ایجاد میشد که پس از انجام شستشو لباس ها کاملا تمیز و پاکیزه میشدند و احساس خوشایندی را به مصرف کننده گان القا میکرد.

در ادامه افزایش روز افزون جمعیت و رشد و گسترش شهرها و پیشرفت های شگرف در همه زمینه ها و تقریبا رسیدن به زندگی مدرن و ماشینی برای راحتی کارها و هم چنین استفاده بیشتر از زمان و اختصاص زمان برای کار کردن و کسب در/امد های بیشتر ، مخترعان و سازندگان ماشین آلات و صنایع شوینده را بفکر تولید دستگاه ماشین لباسشویی و پودر ماشین لباسشویی انداخت که پودرهایی تولید نمایند که بدون دخالت دست و توسط ماشین هایی که ساخته خواهند شد شستشوی تمام اتوماتیک انجام گیرد. این تولیدات تقریبا همزمان بود که این اقدامات با استقبال بی نظیر مردم بیشتر نقاط دنیا وربرو شد و راحتی و استفاده از زمان را برای مردم بدنبال داشت .

پودر لباسشویی ماشینی دکو

در راستای انجام وظیفه و رسالت معرفی مواد شوینده و انواع پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی در اینجا میپردازیم به معرفی جدیدترین نسل این پودرها تا مصرف کنندگان بتوانند گزینه های خوب زیادی را برای انتخاب کردن داشته باشند و پودر خوب و با قیمت مناسب را برای شستشو خرید نمایند.

بله پودر لباسشویی ماشینی دکو به عنوان جدیدترین نسل پودرها توسط شرکت آرتا و به سفارش شرکت شیمیایی بهشو آفرین ساخته و با بازار عرضه شده است.

این پودر در مدت زمان کوتاهی که شرکت شروع به کار نموده است توانسته در سایه سه مورد کیفیت بالای محصول ، بسته بندی جذاب و زیبا و سایزهای متنوع فروش های خوبی را داشته باشد.

انواع پودر های لباسشویی ماشینی دکو

  1. پودر لباسشویی ماشینی دکو ۵۰۰ گرمی
  2. پودر لباسشویی ماشینی دکو ۳ کیلوگرمی
  3. پودر لباسشویی ماشینی دکو ۱۰ کیلوگرمی

مقدار مصرف پودر لباسشویی ماشینی دکو

  • برای مصرف لباس های خیلی چرک ۱۸۰ گرم
  • برای مصرف لباس های چرک ۱۵۰ گرم
  • برای مصرف لباس های نیمه چرک ۱۲۰ گرم

این پودر طوری طراحی شده است که در زمان استفاده و شستن لباس ها توسط ماشین لباسشویی چون دارای سیستم هوشمند کنترل کف می باشد کف اندازه ای را با توجه به مقدار کثیفی لباسها ایجاد می نماید و کف تولید شده از مخزن آن بیرون نمی ریزد .

عملکرد پودر لباسشویی ماشینی دکو

  • لکه بری قوی
  • درخشندگی بیشتر
  • محافظت بیشتر
  • طرائت ماندگارتر

پودر ماشینی دکو پلاس ساخت ایران بوده و در استان البرز و شهر صنعتی اشتهارد تولید می شود که برای تمیزی بهتر رشته های صابون نیز درون آن گنجانده شده است که استفاده از شوینده را بهتر و مقرون به صرفه می نماید.

این پودر بدون آسیب رساندن به بافت لباس ها تمیزی و درخشندگی بسیار خوبی را برای لباس ها ایجاد می کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان که جزئ جدیدترین مواد شوینده بهداشتی در ایران بحساب می آید می …

دیدگاهتان را بنویسید