خانه / دسته‌بندی نشده / فروش مایع دستشویی تندیس

فروش مایع دستشویی تندیس

اکثریت مواد شوینده ای که در ایران و دیگر کشورها استفاده می شود در کارخانه مواد شوینده تندیس تولید می شود که مایع دستشویی تندیس یکی از شوینده هایی است که دارای استفاده توسط بسیاری از خانه داران و دیگران خواهد بود.

مایع دستشویی

همانگونه که از اسم این شوینده پیداست این مایع شوینده برای شستشو و پاک نمودن و پاکیزه کردن دست ها از آلودگی ها و چرک ها استفاده می شود که قابلیت های فراوانی را از خود در شرایط یکسان و متفاوت از خود نشان داده و خواهد داد.

ترکیبات مایع دستشویی

مایع دستشویی از موادی تشکیل شده است که برای ساخت بهینه این شوینده که اهمیت فراوانی را در سلامتی افراد ایفا می کند ساخته می شود که در ساخت مایع دستشویی در کنار استفاده حداقلی از مواد شیمیایی بدون ضرر و بدون آسیب رساندن به محیط زیست و با حفاظت از منابع طبیعی از اسانس ها و رایحه گل های خوشبو و نیز بکار گیری رنگ های جذاب و مختلف که دارای تنوع های زیاد و خوش پسند در بازار می باشد.

انواع مایع دستشویی تندیس

مایع دستشویی ۵۰۰ گرمی تندیس

مایع دستشویی ۲۰۰۰ گرمی تندیس

مایع دستشویی ۳۳۰۰ گرمی تندیس

مایع دستشویی ۴۰۰۰ گرمی تندیس

مایع دستشویی ۱۰۰۰۰ گرمی تندیس

مایع دستشویی ۲۰۰۰۰ گرمی تندیس

بازار فروش مایع دستشویی تندیس

مایع دستشویی تندیس در اکثر شهر ها و در تمام فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های خرده فروشی و مغازه های محلی موجود و جزء کالاهایی هست که توسط این دسته از فروشندگان خرید و فروش صورت می گیرد و در راستای بومی سازی و ایرانی سازی مصرف انواع کالاهای تولید مایع دستشویی تندیس هم در راستای همین منظور که از مهمترین الویت های برنامه ریزی کشور هست و توسط شرکت تندیس در ایران تولید شده است مورد توجه همگان قرار گرفته است و روز بروز در حال گسترش و توسعه می باشد.

کارخانه تولید مایع دستشویی تندیس

کارخانه های زیادی در ایران در حال تولید شوینده ها در انواع مختلف پودرها و مایعات می باشد که طی فرایند ها و مطالعات صورت گرفته تولیدات شوینده ها توسط کارخانه های شوینده ایران بومی سازی شده و بصورت ۱۰۰ درصد ساخت ایران می باشد.

کارخانه ای که در تولید مایع دستشویی تندیس در حال تولید و ساخت این شوینده می باشد کارخانه تندیس است که با سابقه ای در حدود ۲۰ سال در این امر هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ مقدار تولید توانسته طبق استاندارهای جهانی انواع شوینده ها را تولید نماید.

بازارهای صادراتی مایع دستشویی

طی چندین سالی که از زمان تاسیس کارخانه تندیس سپری شده این شرکت بطوری برنامه ریزی و سازماندهی نموده است که پس از سپری شدن ۶ سال اول ابتدای شروع کار که برند تندیس در داخل جای خود را باز نمود این شرکت با مطالعه و فرهنگ مصرف بازارهای خارجی اقدامات لازم و کافی را برای تولید مایع دستشویی با کیفیت مورد نظر مردم سایر کشورها و بسته م شکل مورد نظرشان را ساخته و بعد از گذشت حدود ۱۰ سال از تاسیس محصولات و نیز مایع دستشویی تندیس توانست راه را برای ورود به بازارهای خارجی و بین المللی باز نماید و فروش های عمده خوبی را برای خود ایجاد نماید و هر سال هم که از زمان گذشته این مورد رشد داشته و هم اکنون فروش عمده ای مایع دستشویی تندیس در اقداماتی با برنامه جای خود را پیدا نموده است.

فروش مجازی مایع دستشویی

در خصوص انواع روشها و سیستمهای فروشی که در بازار ایران موجود هست در سال های اخیر سیستم فروش آنلاین و مجازی توانسته گوی سبقت را از دیگر روشهای سنتی و بازاری را ربوده و مردم را ترغیب به خرید اینترنتی نماید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان که جزئ جدیدترین مواد شوینده بهداشتی در ایران بحساب می آید می …

دیدگاهتان را بنویسید