خانه / مایع دستشویی تندیس / فروش مایع دستشویی فله تندیس

فروش مایع دستشویی فله تندیس

شرکت تندیس از دیرباز در زمینه تولید انواع مواد شوینده و مایع دستشویی تندیس فعالیت مداوم و مستمری داشته و دارد و هم اکنون به یکی از برند ها و قطب های مطرح در تولید شوینده ها در سطح ایران و کشورهای حاشیه ایران تبدیل شده است. در این بین تولید مایع دستشویی فله تندیس یکی از چندین تولیدات این برند معروف ایرانی هست که توانسته بخوبی خودی را در بین شوینده های دستشویی نشان دهد.

اهمیت خرید فله در اقتصاد؟

یکی از الویت های مهم همه افراد در همه جای دنیا این است که طبق تعریفی که از اقتصاد در دنیا وجود دارد (( اقتصاد یعنی منابع محدود درمقابل خواسته ها و نیازهای نا محدود بشر )) بدین معنی می توانیم این موضوع را بسط و تعریف کنیم که همه افراد در کل در هر ماه درآمد مشخص، معین و در نهایت محدودی دارند که نمی توانند با توجه به درآمد محدود خود هر آنچه که دلشان می خواهد و به چشمشان خوشاید هست به تعداد زیاد و نامحدود خریداری نمایند و بایستی نوع و مقدار خرید خود را با توجه به  اخر آن مقدار درآمدشان تنظیم و مدیریت نمایند تا با بودجه محدود خود بتوانند تا ماه تمام مایحتاج زندگی خود و خانواده خود را که ضروری و لازم می باشد بدون تمام شدن بودجه هزینه نمایند و بدهکاری نداشته باشند.

چرا مایع دستشویی فله؟

با تعریفی که از اقتصاد داشتیم و تشریح مختصری که داده شد با در نظر گرفتن این مورد که ما در زندگی خود باید طوری درآمد خود را برای خرید کل مایحتاج از قبیل:مواد غذایی، مواد شوینده، پوشاک، آموزش، بهداشت، حمل و نقل و غیره هزینه نمائیم تا در پایان ماه بدون ایجاد بدهکاری مایحتاج زندگی خود را تامین نمائیم.

برای اینکه به این مهم برسیم باید طوری هزینه کرد و مخارج خود را انجام دهیم و کالاهایی را برای خرید انتخاب نمائیم تا در عین رفع نیازمان به قیمت ارزانتری نیز برایمان تمام شود . یکی ازراههایی که میتوان کالایی را به قیمت ارزان تر تهیه کرد خرید کالا بصورت عمده یا فله می باشد که بتوانیم مقدار بودجه خود را تنظیم نمائیم .

مزایای خرید فله مایع دستشویی

خرید کالا به قیمت نازل

خرید کالا به مقدار زیاد در عین حال قیمت پائین

استفاده طولانی مدت از کالای خریداری شده

کیفیت خوب کالای استاندارد فله

انواع مایعات دستشویی فله تندیس

مایعات فله ای که توسط کارخانه تندیس تولید و توزیع می شود و دارای علامت استاندارد و نشان سیب سلامت وزارت بهداشت هست بیشتر در گالن های ۱۰ و ۲۰ لیتری به خریداران عمده فروش عرضه می شود و بیشتر مردم نیز از این تولیدات با این حجم بسته بندی استقبال می نمایند .

البته تعدادی از ارگان ها و سازمانها و نهاد ها وبرخی از خریداران و تاجران عمده فروش به دلایل متعددی اقدام به خرید مایع دستشویی فله در حجم های چند تنی و در تانکرهای ۱ یا ۲ تن می نمایند و با توجه به نوع مصرفشان برخوردهای گوناگونی را در تبدیل و استفاده از این محصول دارند.

دلایل خرید مایع دستشویی فله

برخی از کارگا ها وجود دارند که مایع دستشویی تندیس را بصورت تانکرهای تنی می خرند و بیشتر در منطقی هستند که مردم آن مناطق به نسبت دارای قدرت اقتصادی کم هستند و خواهان خرید این محصول با قیمت کمتری نسبت به محصول بسته بندی شده هستند که در این نوع کسب و کار خریداران عمده و تانکری پس از خرید این مایع و با تهیه بطری ها و گالن های بهداشتی ولی با ضخامت و قیمت کمتر اقدام به پر کردن مایع می کنند و پس از زدن لیبل تولیدی خود اقدام به توزیع به قیمت ارزانتر بین مردم می کنند که بسیاری از مردم نیز از این اقدام استقبال خوبی را انجام می دهند.

این نوع کسب و کار برای ۳ گروه کارخانه تولید کننده اصلی، کارگاه واسط خریدار فله و در نهایت مصرف کننده نهایی که خریدارن پایانی محصول هست دارای سود هست که موجبات رضایت این ۳ گروه را فراهم می نماید

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

فروش مایع دستشویی تندیس

بازار فروش مایع دستشویی تندیس

فروش مایع دستشویی تندیس در بازار بسیار رایج است. این محصول، کیفیت و مرغوبیت خوبی …

دیدگاهتان را بنویسید