مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مواد شوینده بهداشتی

مواد شوینده و بهداشتیانواع تولیدات مواد شوینده بهداشتیپخش مواد شوینده بهداشتی

مواد شوینده و بهداشتی

آیا میدانید اولین شوینده بهداشتی که توسط بشر تولید و مصرف شد صابون بود که سابقه تولید آن بر می گردد به حدود ۲۰۰۰ سال پیش. تقریبا ۲۰۰ سال هست که صابون بصورت تمام صنعتی و خیلی مدرن و اتوماتیک تولید می شود.

معادل انگلیسی کلمه مواد شوینده بهداشتی یا پاک کننده (detergent) هست. شوینده ها موادی هستند که لکه ها و ذره های چربی و روغنی را از روی اجسام مختلف و لباسها و ظروف پاک می کند.

انواع تولیدات مواد شوینده بهداشتی

  • سفید کننده ها : سفید کننده ها مایعاتی هستند که برای سفید کردن و ضدعفونی سطوح و اجسام مختلف استفاده می شود.معروفترین مایع سفید کننده ای که در بازار وجود دارد آب ژاول نام دارد که هم سفید کننده هست و هم ضد عفونی کننده. از این مایع بیشتر در پودر های ماشینی و در خشک شویی ها استفاده می شود. در ترکیبات پودر ماشینی از ماده پربورات استفاده شده است که در کنار تمیز کنندگی دارای ویژگی سفید کنندگی و رنگ بری نیز است.
  •   صابون (Soap):برای تهیه صابون از هیدرولیز کردن قلیایی چربی ها و روغن های طبیعی که موجود هست مانند روغن های نارگیل، نخل، تالو، زیتون و پنبه استفاده می شود.با این فرایند صابون درست می شود.
  •   صابون مایع : صابون مایع بر خلاف اسمش جزء صابون ها محسوب نمی شود و در دسته تمیز کننده های سنتزی هست. اگر در ساخت این مواد از روغن های نارگیل و برزک زیاد استفاده شود می شود صابون مایع تولید نمود. در ترکیبات صابون مایع علاوه بر مواد بکار برده شده از نرم کننده ها، کف کننده ها، ضد باکتری و پاک کننده ها نیز استفاده میشود.
  •  شامپوها : شامپو ها از تمیز کننده های سنتزی هستند که برای پاک کردن و تمیز کردن موها استفاده می شود که علاوه بر پاک کنندگی خاصیت تقویت کنندگی، ضد عفونی کنندگی و میکروب کشی را نیز دارد.

از شامپو ها بیشتر برای شستشوی مو سر استفاده می شود

  •  پودرهای لباسشویی : همانطور که میدانیم پودر های لباسشویی در انواع رختشویی و ماشینی تولید وجود دارد. پودر رختشویی در مقایسه با پودر ماشینی دارای مواد و آنزیم های کمتری هست و بنوعی می شود گفت که قدرت پاک کنندگی پودر ماشینی بیشتر ار پودر رختشویی هست.

پخش مواد شوینده بهداشتی

انواع شوینده ها در حالت های بسته بندی و فله ای موجود هست و با توجه به نوع شوینده ها توزیع و بازار رسانی این محصولات نیز متفاوت می باشد.
فروش و توزیع انواع مواد شوینده بهداشتی به همه نقاط کشور انجام می شود.چگونه و چطور مواد شوینده در بازار های مختلف توزیع می شوند؟ آیا شیوه پخش مواد شوینده یکسان است؟

یکی از مهمترین بحث ها و اموری که در بخش مواد شوینده مطرح هست موضوع پخش و توزیع و بازار رسانی مواد شوینده در سریعترین زمان و کوتاهترین مسیر ممکن می باشد که باعث کاهش قیمت نهایی در زمانی که محصول بدست مصرف کننده می رسد خواهد شد.

 

بازدیدها: 108

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید