خانه / پودر فله / فروش ویژه پودر فله لباسشویی

فروش ویژه پودر فله لباسشویی

درباره پودر فله لباسشویی 

همزمان با پیشرفت ماشن آلات و مدرن شدن دستگاه های ماشینی در تمامی زمینه های زندگی انسانها همجنین پیشرفت در ماشین های لباسشویی برندهای تولید کننده پودر فله نیز تلاش کردند که شوینده های بهتر و جدیدتری تولید و به بازار عرض کنند تا همپا و همزمان با بروز شدن ماشین های شوینده مواد شوینده نیز پیشرفت داشته باشند تا از قافله عقب نماند. ابتدا شوینده های لباسی که وارد بازار شدند، به صورت پودری بودند و تا سالیان سال این روند ادامه داشته و دارد.

انواع پودر لباسشویی 

در حوزه پودرهای شوینده دو نوع پودر لباسشویی به بازار عرضه شده و می شود که یکی برای استفاده در ماشین لباسشویی و دیگری برای شستن لباسها با دست ( پودرهای دستی) می باشد.

تفاوت عمده پودر دستی و ماشینی در ترکیبات آنهاست ،پودرهای لباسشویی به راحتی و سریع در آب حل میشود در حالیکه پودرهای دستی باید خوب خیس خورده و زمانی حدود ۵ الی ۱۰ دقیق نیاز دارد ،تا کاملا در آب حل شود و باعث از بین بردن لکه ها شود.این زمان طولانی برای حل شدن پودر در آب باعث میشود، تا زمانیکه پودر در آب حل شود شستشویپودرهای لباسشویی به پایان برسد و لباسها کاملا پاک نشوند.

به طور معمول پودرهای دستی نسبت به پودرهای ماشینی کف بیشتری تولید میکنند و گاهی این کف به حدی زیاد است که از مخزن لباسشویی بیرون میریزد و بعضی وقتها به قسمتهای الکتریکی دستگاه وارد شده و باعث صدمه زدن به ماشین لباسشویی میشود.

به دلیل داشتن ترکیبات متفاوت در این دو نوع پودر،در صورتیکه پودر ماشین با پوست دست در تماس باشد باعث ایجاد خارش یا سوزش و یا حساسیت می شود و و یا اگر احتمالا به چشم پاشیده شود خطرات بدی ایجاد میکند.به همین دلیل بهتر است تا حد امکان از تماس مستقیم با پودر لباسشویی اجتناب کنید .

پودرهای ماشین لباسشویی  تنوع زیادی دارند که هرکدام بسته به کاربرد آن دارای خواص متفاوتی میباشند.دقت کنید برای انتخاب یک پودر خوب و گرفتن نتیجه بهتر از پودرهای استانداردی که برای مصارف خاص تولید شده اند استفاده کنید .استفاده نامناسب ازپودرهای لباسشوییباعث آسیب به بافت لباس و یا حتی ماشین لباسشویی میشود.

مزایای پودر لباسشویی

  • – درخشندگی لباسها
  • – قدرت سفید کنندگی زیاد
  • – دارای کف کنترل شده
  • – شستشوی عالی در حرارتهای مختلف
  • – مانع نشست مجدد چرک بر روی لباسها
  • – ضد خوردگی و محافظ ماشین لباسشویی

نحوه فروش پودر فله

با توجه به شرایط حاکم بر حال حاضر که بیشتر به سوی مدرنیته و فضای مجازی حرکت می کند خریدارانی که فصد خرید محصولات را دارند می توانند از طریق همین سایت و یا برقراری تماس با ما بدون حضور فیزیکی خرید خود را انجام دهند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پودر ماشینی دکو فله ای

مصرف و شستسو با پودر ماشینی امروزه جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان ها شده است …

دیدگاهتان را بنویسید