مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده مواد شوینده سنتی

سابقه تولید مواد شوینده سنتیمطالعات شوینده های سنتی
مایع دستشویی

قیمت مواد شوینده که برای خرید و فروش های عمده، مد نظر می باشند، به صورت آنلاین اعلام می شود. سایر مواد شوینده سنتی و جدید با روشی خاص استفاده می گردند.
در گذشته به دلیل نبودن مواد شوینده بهداشتی و شیمیایی که امروزه تنوعی از آن ها در بازار های متعدد موج می زند، از شوینده هایی خاص استفاده می کردند. مواد شوینده سنتی عوارضی نداشتند اما قدرت پاک کنندگی مناسب و دلخواه را برای مصرف کننده، فراهم نمی نمودند.
قیمت سایر مواد شوینده به صورت آنلاین در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. این محصولات با سفارش های اینترنتی قابل خرید و فروش می باشند به همین دلیل به آسانی در بازار های متعدد توزیع می گردند.

سابقه تولید مواد شوینده سنتی

مواد شوینده و پاک‌کننده در کنار فواید و مزایای زیادی که دارند، در سال های گذشته به علت مصرف گسترده در سراسر دنیا، به عنوان عامل جدیدی برای آلوده کردن محیط زیست به شمار می‌روند. این ترکیبات به علت فعالیت سطحی و جدا نمودن مولکول ها از هم، خاصیت شویندگی و پاک‌کنندگی و تمیز کنندگی  دارند، اما مشکل اساسی که این ترکیبات دارند این است که به آسانی از محیط زیست تجزیه نمی‌شوند. پیش از تولید صابون و مواد شوینده شیمیایی به این صورت امروزی و گسترده؛ گیاهان، خاکستر و مواد طبیعی گوناگونی برای تولید شوینده ها و صابون ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است که تاثیرات منفی و تخریبات بسیار کمی در محیط زیست می‌گذاشته است.

موردی که امروزه باعث خوشحالی هست این است که امروزه تمایل به استفاده از منایع طبیعی و گیاهان دارویی در صنایع مختلف از جمله صنایع بهداشتی- آرایشی و مواد شوینده در انواع آن رشد زیادی داشته است. در طب سنتی ایران ترکیبات طبیعی گیاهی، حیوانی و معدنی متعددی برای شستشوی البسه، بدن و مو ساخته شده است که شناخت و چگونگی مصرف آنها و آشنایی با خواص و ویژگی های انواع و روش‌های بکارگیری آنها می‌تواند در حفظ طبیعت و محیط زندگی بسیار مفید باشد.

مطالعات شوینده های سنتی

این متن و محتوا، به معرفی مواد پاک‌کننده طبیعی و سنتی عمدتا گیاهی که برای شستن انواع رخت ها به کار می‌رفته است بر اساس کتب مهم طب سنتی ایران ازجمله قانون ابن سینا می‌پردازد.
نتیجه‌گیری که از بررسی کتب و نوشته ها و طبابت های حکمای طب سنتی ایرانی شده است نشان از مفید بودن و پرکاربرد بودن انواع شوینده های سنتی دارد، حکما و اطبای قدیم مواد طبیعی مختلفی را برای پاکیزگی بدن و لباس معرفی کرده‌اند و در سات آن ها نیز تا حدودی مشارکت داشته اند. گیاهان مولد قَلی یا قَلیا به عنوان پایه اولیه تولید صابون مانند اُشنان و تاغ؛ چوبک اشنان، کندش و سطرونیون که ریشه‌ای با خاصیت شویندگی دارند، از آن جمله‌اند. از این رو محققان و پژوشگرانی که قصد مطالعه و بررسی و ساخت انواع موادش وینده سنتی و طبیعی را دارند می توانند با بهره گیری از این تعلیمات و مقدمه قرار دادن این موارد اقدام به ساخت شوینده های سنتی و طبیعی دوستدار محیط زیست نمایند.لذا شناسایی این گیاهان به ویژه گونه‌هایی که در کشور ایران می‌روید، می‌تواند زمینه را برای پژوهش و تولید شوینده‌های طبیعت‌دوست ایجاد کند.

مواد شوینده سنتی ویژگی ها و خصوصیات خاص خودشان را دارند که در برخی موارد جزء مزایا و در ربعضی مواقع جزء معایب کار می باشند و بررسی این موارد منجر خواهد شد به نوع مصرف و مقدار مصرف این شوینده ها را تحت شعاع قرار خواهد داد.

مواد شوینده سنتی معمولا دارای مواد طبیعی برگرفته شده از خود طبیعت هستند و هم برای انسان مضر نیست و هم براحتی پس از استفاده در طبیعت تجزیه شده و بازگشت به طبیعت را تجربه خواهد کرد.

بازدیدها: 194

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید