مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر لباسشویی دستی ارزان

بازار پودر لباسشوییدرباره پودر لباسشوییانواع پودرهای لباسشوییقیمت پودر لباسشویی ارزان قیمت
قیمت پودر لباسشویی

قیمت پودر لباسشویی به نرخ کارخانه را از مجموعه پاکال بخواهید. جستجو برای خرید پودر لباسشویی ارزنده و با کیفیت از اهداف مهم مراکز خرید و فروش مواد شوینده می باشد. معمولا خرید عمده پودر های شوینده در کشور با چالش هایی مواجه هست که مهمترین آنها قیمت کالا می باشد.

بازار پودر لباسشویی

پودر لباسشویی که در سبد تولیدی کارخانه های تولید مواد شوینده وجود دارد جزء پرمصرف ترین شوینده ها در بین کل شوینده ها بحساب می آید بصورتی که از کل خرید مواد شوینده اغلب مردم نزدیک به ۴۰ درصد خرید شوینده های مردم اختصاص دارد به پودر لباسشویی که این عامل باعث آن شده است که تولید کنندگان و وارد کنندگان این محصول که در انواع مختلف و با برند ها و در وزن ها و شکلهای متنوع و مختلف تولید میشود روز بروز تولید آن و واردات آن بیشتر و بیشتر شود.

قیمت پودر لباسشویی

در نتیجه رقابت در بازار در فروش پودرهای لباسشویی برای تاجران وارد کننده و تولیدکنندگان سخت تر و تنگاتنگ شده است و همین موضوع باعث شده است که این گروه از فروشندگان و کارخانه ها برای اینکه بتوانند در بازار فروش محصولات توان رقابت خود را از دست ندهند قیمت های فروش خود را کاهش دهند تا در حوزه فروش پرقدرت باشند و ادامه حیات داشته باشند که این موارد باعث دست باز مصرف کنندگان برای خرید محصولات شوینده بخصوص مصرف و خرید پودرهای لباسشویی شده است.

قیمت پودر لباسشویی

درباره پودر لباسشویی

همانطوری که اغلب ما میدانیم پودرهای لباسشویی در دو نوع پودر رختشویی دستی که با ماشین های نیمه اتوماتیک و بصورت دستی شستشو انجام می شود و پودر رختشویی ماشینی که با ماشین های تمام اتوماتیک شستشو انجام می گیرد.

هرچند در حال حاضر بیشتر مردم با توجه به شاغل بودن زن و مرد در اقتصاد خانواده و کم بودن زمان استفاده از ماشین لباسشویی امری اجتناب ناپذیر می باشد ولی هنوز هم عده زیادی از مردم با توجه به نیازهای خود ملزم به استفاده از پودر لباسشویی دستی هستند تا البسه خود را سشتشو دهند.

قیمت پودر لباسشویی

انواع پودرهای لباسشویی

پودر های لباسشویی تهیه شده در این مجوعه با عنایت به نیازهای بازار می تواند در انواع زیر تولید شود
  1. پودر رختشویی ۵۰۰ گرم دستی
  2. پودر رختشویی ۵۰۰ گرم ماشینی
  3. پودر لباسشویی فله دستی (۳-۵-۸-۱۰-۲۰ کیلویی)
  4. پودرلباسشویی فله ماشینی(۳-۵-۸-۱۰-۲۰ کیلویی)

تمامی عزیزان و شما گرامیانی که قصد خرید مواد شوینده بخصوص پودر های لباسشویی دستی و ماشینی با قیمت ارزان را دارید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا با کمال افتخار و با آرامش و صبوری کامل شما را برای خرید مورد نظرتان کمک نمایند.

قیمت پودر لباسشویی

قیمت پودر لباسشویی ارزان قیمت

برای بدست آوردن پودر لباسشویی با قیمت مناسب توصیه بر این است که با شناسایی پودر با کیفیت و همچنین ارزنده بتوان خریدی موفق و با قیمت مناسب را برای مجموعه ثبت نمود. وقتی که در بازار خرید و فروش مواد شوینده رصد انجام می شود و انواع پودرهای شوینده بازار مورد بررسی قرار می گیرد مشخص می شود که کیفیت و نوع پودر چگونه هست.

شرکت تولیدی پاکال به همت مدیران همواره سعی در ارائه بهترین محصولات شوینده با قیمت عادلانه به خریداران می باشد. لیست محصولات شوینده و بهداشتی این محموعه را در قسمت مصولات وب سایت مشاهده نمائید.

بازدیدها: 74

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید