مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر لباسشویی 10کیلویی

قیمت پودر لباسشویی کیلوییقیمت پودر لباسشویی در سال 1402چند استقیمت پودر لباسشویی کیلوییقیمت پودر ماشین لباسشویی فله تندیسقیمت پودر لباسشویی کیلوییبازار فروش پودر تندیس چگونه استنمایندگی های فروش پودر تندیس در ایرانقیمت پودر لباسشویی کیلوییفروشگاههای پودر لباسشویی کیلویی تندیس
پودر لباسشویی

قیمت پودر لباسشویی جعبه و کیلویی فله در سالیان گذشته همیشه مورد ارزیابی و بررسی تاجران و خریداران این کالا بوده است. اگر برای استعلام قیمت پودر دست بکار شده اید براحتی و با برقراری تماس با ما قیمت این محصول پر فروش را بدست آورید.

قیمت پودر لباسشویی کیلویی

قیمت پودر لباسشویی در سال 1402چند است

قیمت پودر پاکتی 500 گرم تندیس تا سال 1399 جزء پر سرچ ترین مواردی بود که در گوگل و در بازار جستجو میشد. این پودر 500 گرم در سال 1400 نیز همین منوال را دارد. امروز که در ماه های ابتدائی سال 1402هستیم قیمت هر کارتن 24 تایی تندیس 192000تومان می باشد. البته نوسانات بازار در بالا و پایین رفتن قیمت موثر خواهد بود.

قیمت پودر لباسشویی کیلویی

قیمت پودر ماشین لباسشویی فله تندیس

پودر های فله لباسشویی در بازار دارای مشتریان خاص خودش هست که برای خرید و فروش آن توانایی لازم را ایجاد نموه اند. این دسته از افراد جزء مشاغل عمده فروش در بازار هستند. اما سایر افرادی که این پودرهای فله را برای مصارف خانگی خریداری می کنند نیز کم نیستند. قیمت پودر ماشین لباسشویی کیلویی در بازار را براحتی با یک تماس با ما بدست آورید.

قیمت پودر لباسشویی کیلویی

بازار فروش پودر تندیس چگونه است

حتما می دانید که بازار فروش پودر ها در دو مقوله مجزا از هم یعنی بازار داخل کشور و بازار خارج از کشور می باشد. بازار فروش این پودر خوش نام در داخل ایران در نوع نیم کیلو بوده و حجم فروش پودر فله در خارج از ایران بیشتر می باشد. از این رو میشود گفت که یکی از جذابترین بازارها در فروش مواد شوینده مربوط می شود به شرکت تندیس.

قیمت پودر لباسشویی کیلویی

نمایندگی های فروش پودر تندیس در ایران

در کنار کارخانه های معروف و مشهور و برتر ایران که در تمامی استانهای کشور دارای نمایندگی های فروش هستند. کارخانه تندیس نیز با ایجاد زیر ساختهای لازم این مهم را عملی نموده و برای راحتی کار تاجران شهر های مختلف می توانند از نمایندگی های نزدیک خود پودر را خریداری نمایند. در این صورت هزینه های مازاد نیز از بین خواهد رفت.

قیمت پودر لباسشویی کیلویی

فروشگاههای پودر لباسشویی کیلویی تندیس

در گوشه و کنار استانهای کشور و نیز شهر های ایران فروشگاهایی وجود دارند که با توجه به تقاضای موجود در بازار شهر ها اقدام به خرید و فروش پودر لباسشویی تندیس در حجم عمده می نمایند. این کسب و کار هم مایه خوشحالی خریداران برای دسترسی آسان و ارزان به این محصول هست و هم سود اوری فروشگاه را بدنبال خواهد داشت.

همچنین میتوان این محصول را بصورت عمده در صورت صلاحدید از خود کارخانه خریداری نمود.

Views: 61

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید