خانه / آب ژاول / مایع سفید کننده ارزان قیمت

مایع سفید کننده ارزان قیمت

انواع سفید کننده :

مایع سفید کننده در دو نوع سفید کننده معطر و سفید کننده ساده تولید می شود. همانطور که میدانید مایع سفید کننده  از ترکیب مواد سدیم هیپوکلریت معادل۵٫۲۵ درصد کلر فعال ،سدیم هیدروکسیدرید،آب تشکیل شده است و برای تمیز کردن و سفید کردن سطوح زمین اعم از سرامیک، موزائیک، سیمان و کلیه زمینهایی که در منازل و اماکن بکار برده می شود و باعث سفیدی و تمیز شدن و ضدعفونی کردن سطوح می شود.

 

سفید کننده معطر:

مایع سفید کننده معطر با دارا بودن مواد با رایحه خوش از نشر بوی گاز کلر جلوگیری کرده و باعث راحتی کار با آن و همچنین خوشبو کردن محیط کار و منزل می شود.

کاربرد این مایع معطر در لباس،ملحفه و پارچه های استفاده می شود  و پس  ازشستشو مثل برف سفید وضد عفونی می کندو در لکه گیری آنها بسیار موثر هست.

احتیاط در مصرف:

  • حتما درب بطری را محکم ببندید و در جای خنک ودور از نورخورشید نگهداری فرمایید.
  • با جوهر نمک وجرم گیروسایر مواد شویندهای شیمیایی هرگز مخلوط نکنید.
  • هنگام مصرف سفید کننده از دستکش استفاده کنید .در صورتیکه بر روی پوست بدن یا چشمان پاشیده شود آن را با جریان آب خنک بشویید.
  • از دست اطفال دور نگهدارید . اگر کسی بطور تصادفی از محتویات این مایع نوشید به اومقداری شیر دهید.

طریقه مصرف:

  • ابتدا لباسها وپارچه های سفید را طبق معمول همیشگی خودتان بشویید،سپس مایع سفید کننده را  آب مخلوط نموده،و بعد از مدت ۱۵دقیقه  آبکشی نمایید.
  • روش سفید کردن وضدعفونی نمودن در دستگاه ماشین لباسشویی:پس از شستشوی مرحله اول توسط ماشین مقداری مایع  را با یک لیتر آب رقیق کرده به  داخل مخزن ماشین لباسشویی  اضافه نمایید تا ماشین مجدا لباسها  را شستشو نموده وآبکشی کند.
  • مایع سفید کننده را می توان برای پارچه های نخی ،کتان،ابریشم مصنوعی ، نایلون،ارلون و داکرون استفاده نمود. از مصرف این مایع  بر روی پارچه های پشمی، ابریشم طبیعی و چرمی خودداری شود.
  • برای تمیز کردن و سفید نمودن لوازم خانه از قبیل ظرفشویی، روشویی، وان، یخچال سرامیک، اشیاء چینی، بلوری، لعابی، پارچه آغشته به محلول رقیق شده مایع سفید کننده روی آنها بکشید، بگذارید چند دقیقه بماند وسپس آن را با آب بشویید در صورت امکان میتوان تا ۱۵دقیقه در محلول رقیق شده وایتکس قرارداده سپس با آب بشویید.

مایع سفید کننده ساده:

مایع ساده با قلیائی مناسب در مدت کوتاه موجب سفید کردن البسه شما شده و دیگر مواد خوشبو کننده و معطر را ندارد و مقداری بوی آن تند و زننده است ولی قیمت ان در مقایسه با مایع معطر پائین تر می باشد.در خصوص احتیاط در مصرف هم همان مواردی که برای معطر ذکر شد برای مایع ساده هم معتبر هست و مورد استفاده. طریقه مصرف نیز همانند مایع سفید کننده معطر می باشد.

انواع تولیدات مایع سفید کننده:

این محصول در حجم های ۷۵۰گرمی،یک لیتری ،سه لیتری، ده لیتری و بیست لیتری قابل عرضه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آب ژاول

آب ژاول چیست؟ نام عمومی:  وايتكس (آب ‍‍ژاول) Vaytks Bleach نام تجاری: Vaytks Bleach   آب ژاول …

دیدگاهتان را بنویسید