مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش مواد شوینده تندیس

مواد شوینده تندیسمایع سفید کننده تندیسویژگی های سفید کننده تندیس
نمایندگی های پخش و فروش مواد شوینده تندیس، محصولات تندیس را توزیع می نمایند تا در اختیار مخاطبان عمده قرار گیرند، ضمن این که کیفیت آن ها سبب جذب مصرف کنندگانی متعدد به سمت آن ها شده است.

مواد شوینده تندیس دارای مصارف خانگی و صنعتی می باشند، از این رو خرید و فروش عمده آن ها امکان پذیر شده است، بهترین نوع مواد شوینده تندیس در بازار های مصرف مختلف این محصول، قابل تهیه می باشند.
مراکزی همچون نمایندگی های پخش، عرضه کننده تنوعی از مواد شوینده خواهند بود که سعی دارند، بهترین ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند به گونه ای که رضایت مصرف کنندگان متعدد جلب گردد.

مواد شوینده تندیس

کارخانه تندیس در قبال تولید انواع مواد شوینده در ایران توانسته موفق عمل نموده و اکثریت مواد شوینده از پودرها و انواع بسته و فله گرفته تا بیشتر مایعات شوینده و ضد عفونی کننده و شامپو را دارد و در بسته بندی ها و اوزان متفاوت و رنگ بندی های جذاب بازار خوبی را برای خود دست و پا نموده و سهم بسیار خوبی از فروش مواد شوینده را به خود اختصاص دهد.

کمتر کارخانه ای در ایران وجود دارد که توان تولید تمام شوینده ها را از قبیل پودرها و مایعات را در انواع و دسته های مختلف داشته باشد. این توانمندی در تولید سبد کاملی از انواع شوینده ها نشان از توان بالا و ظرفیت خوب و با مزیت این کارخانه تولید هست که الویت دادن به این موارد و انعکاس خواسته مشتریان و انعکاس آنها در تولیدات باعث رونق بیشتر این شوینده ها و کارخانه تندیس شده است.

مایع سفید کننده تندیس

شرکت تندیس در حوزه تولیدات انواع مایعات در یکی از خطوط تولید خود اقدام به تولید مایع سفید کننده کرده است که در کیفیت و بسته بندی خوبی این محوصل ارائه می شود که در تناسبی که بین مقدار محصول و قیمت برقرار می باشد تناسب بسیار مناسبی هست که باعث استقبال بیشتر از این محصول ضد عفونی کننده شده است.

انواع سفید کننده های تندیس به قرار زیر است:

  • سفید کننده یک لیتری معطر تندیس
  • سفید کننده سه لیتری معطر تندیس
  • سفید کننده یک لیتری ساده
  • سفید کننده سه لیتری ساده

همانطور که در لیست مذکور سفید کننده ها مشخص می باشد این مایعات ضد عفونی کننده در دو نوع معطر و ساده تولید می شود که در نوع معطر با استفاده از اسانس و رایحه خوب سفید کننده خوشبو تهیه شده است که از لحاظ قیمتی مقداری بالاتر از نوع ساده آن هست. در این نوع معطر پس از استفاده در اماکن مختلف بوی ناخوشایند و بد اسید زیاد مصرف کنندگان را اذیت نخواهد کرد و حالت بدی ندارد.

و اما مایع سفید کننده ساده به دلیل عدم استفاده از اسانس دارای بوی تقریبا بد اسید موجود در ان است ولی این محصول بصورتی فرموله شده است که حالت بد و ناخوشایند مانند سایر محصولات سفید کننده را دارد و پس از مدت کوتاهی از محیط استفاده شده بوی بد از بین می رود.

ویژگی های سفید کننده تندیس

هر محصولی دارای ویژگی ها و خصوصیات مختص به خود می باشد که محصول مورد نظر را از دیگر کالاها جدا نموده و بارز می کند و این بارز بودن در داشتن ویژگی های خاص باعث استقبال بیشتر مصرف کنندگان و خریداران خواهد شد. و اما ویژگی های سفید کننده های تندیس:

  1. داشتن عطر و رایحه خوش برای مصرف خوشایند محصول
  2. داشتن بسته بندی مناسب و رنگ جذاب بطری
  3. دارا بودن قیمت مناسب و بالا قدرت خرید مصرف کنندگان در خصوص این محصول
  4. دارا بودن کیفیت و استاندارد های ملی و بین امللی
  5. درای قدرت بالا در از بین بردن لکه ها و انواع رسوب

بازدیدها: 89

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید