خانه / پودر لباسشویی دستی / پودر دستی لباسشویی با قیمت مناسب

پودر دستی لباسشویی با قیمت مناسب

در اکثر مواقع مصرف کنندگان بیشماری استفاده از پودر دستی لباسشویی را در الویت های شستشو های خود قرار داده اند. پودر دستی لباسشویی برای شستن لباس و انواع پتو و ملحفه و شستن انواع سطوح نیز استفاده میشود.

پودر  دستی لباسشویی

ما تمام جنبه های مواد شوینده را فقط با قیمت مناسب به ارمغان آورده ایم. شرکت مه شویان خط تولید پودر لباسشویی را با برند قصرو ستاره با عملکرد شایسته آن گسترش داده است. که در این پودر با کاهش قیمت ، مصرف کنندگان تمام جنبه های مواد شوینده لباسشویی را تجربه می­کنند. امروزه پودر دستی و ماشینی لباسشویی قصر و ستاره در انواع بسته بندی ۵۰۰گرمی تا ۲۰ کیلوگرمی عرضه می‌گردد.

قیمت پودر دستی

در حالی که در موقعیت کنونی و با نوسان و تغییرات موجود در اقتصاد کشور قیمت انواع کالاها و نهاده ها دائما در حال تغییر و جابجایی هست از همین رو قیمت انواع پودر دستی لباسشویی نیز از این قائده مستثنی نیست و تحت تاثیر انواع نوسانات موجود تغییرات زیادی را طی ماه های اخیر به خود دیده است.

بهتر است برای اطلاع از قیمت پودر دستی لباسشویی با کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید.

انواع پودر دستی لباسشویی

پودر دستی لباسشویی در بازار توسط کارخانه های تولیدی با برند ها و کیفیت های متفاوت طراحی و تولید می شود و روانه فروشگا هها و مراکز فروش کل کشور می شود که در این بین انواع پودرهای دستی لباسشویی با برند های زیر طرفداران خاص خودش را دارد:

  1. پودر دستی ۵۰۰ گرم قصر
  2. پودر دستی ۵۰۰ گرم درران
  3. پودر دستی ۵۰۰ گرم زلیخا
  4. پودر دستی ۵۰۰ گرم ستاره

برای خرید پودر لباسشویی در حجم عمده برای استان های کشور حتما با مشاوران ما هماهنگ نمائید تا در صورت وجود نمایندگی شما را به نمایندگان محترم وصل نموده و یا در صورت نبود نماینده بصورت مستقیم از کارخانه بارگیری انجام شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش صابون حمام پژمان

صابون حمام پژمان که جزئ جدیدترین مواد شوینده بهداشتی در ایران بحساب می آید می …

دیدگاهتان را بنویسید