خانه / شرکت مه شویان / پودر رختشویی شرکت مه شویان

پودر رختشویی شرکت مه شویان

پودرهای رختشویی مه شویان

آیا می دانید انواع پودر رختشویی شرکت مه شویان  که بصورت شستشوی دستی البسه و در ماشین های نیمه اتوماتیک و ماشین های لباسشویی که درب آنها از بالا باز می شود استفاده می شود چند نوع هستند و با چه برند هایی تولید و عرضه می شوند. ما در اینجا به انواع انها اشاره کرده و توضیح خلاصه ای در مورد انها میدهیم تا شما آشنایی بهتر و کامل تری با این محصولات داشته باشید.

پودر دستی ۱۰ کیلوگرمی قصر

پودر رختشویی ۱۰ کبلویی که با برند قصر تولید می شود و در دستگاه های نیمه اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد در عین حالی که دارای قدرت پاک کنندگی و قدرت لکه بری بالایی هست کف فراوانی را نیز تولید می کند که بیشتر مصرف کنندگان دنبال آن هستند.پودر قصر این قابلیت را دارد که در شستشوی لباسهای نخی و نایلونی و پشمی مورد استفاده قرار گیرد و بهترین کیفیت را بعد از شستشو به مصرف کنندگان ارائه نماید. باید خاطر نشان کرد که استفاده از این نوع پودر باعث افزایش طول عمر دستگاه های لباسشویی می شود که از نقطه نظر اقتصادی نیز برای بسیاری از مردم که طول عمر دستگاه های مورد استفاده در منزل برایشان مهم است مورد توجه می باشد.

از این پودر رختشویی در شستن مکان های مختلف استفاده می شود ازجمله در شستن سرامیک ها و ظرف ها و موزائیک و سطوح زمین. از موادی در این محصول استفاده شده است که باعث درخشان شده رخت های شسته شده می شود و در زمان استفاده به دلیل قدرت لکه بری بالا و داشتن عطر و بوی خوش اذت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پودر دستی ۲۰کیلو گرمی قصر

در خصوص پودر رختشویی ۲۰ کیلویی قصر که همان کیفیت پودر ۱۰ کیلویی قصر را دارا هست با توجه به تقاضاهایی که از طرف خریدارن هست در کیسه های ۲۰ کیلویی نیز تولید می شود و با توجه به اینکه هر مقدار وزن محصول در داخل کیسه ها بالا می رود قیمت محصول به نسبت کاهش خواهد یافت بیشتر خریدارانی که خرید کالا با قیمت ارزان را در دستور کار دارند بیشتر تمایل به خربد این پودر ۲۰ کیلویی هستند که هم قیمت کمتری دارد و هم زمان طولانی تری قابل استفاده هست که این موراد باعث شده است که مقدار خرید این کالا به نسبت زیاد باشد.

پودر دستی ۵ کیلوگرمی ستاره

پودرهای  رختشویی دستی  ۵کبلویی که با برند ستاره تولید می شود و در دستگاه های نیمه اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد در عین حالی که دارای قدرت پاک کنندگی و قدرت لکه بری بالایی هست کف فراوانی را نیز تولید می کند که بیشتر مصرف کنندگان دنبال آن هستند.پودر قصر این قابلیت را دارد که در شستشوی لباسهای نخی و نایلونی و پشمی مورد استفاده قرار گیرد و بهترین کیفیت را بعد از شستشو به مصرف کنندگان ارائه نماید. باید خاطر نشان کرد که استفاده از این نوع پودر باعث افزایش طول عمر دستگاه های لباسشویی می شود که از نقطه نظر اقتصادی نیز برای بسیاری از مردم که طول عمر دستگاه های مورد استفاده در منزل برایشان مهم است مورد توجه می باشد.

پودر دستی۱۰کیلوگرمی ستاره

پودرهای رختشویی دستی ستاره در کیسه های ۱۰ کیلویی نیز تولید شده و در بازار موجود هست و با توجه به اینکه برخی از خریداران به دنبال پودرهای دستی هستند که در حالی که دارای قیمت مناسب باشد دارای وزن مناسبی هم برای حمل آسان نیز باشد و در منازل خانم ها نیز بتوانند براحتی این کیسه ها را جابجا و استفاده نمایند.

پودر دستی ۲۰کیلوگرمی ستاره

قابل ذکر است که کیسه های ۲۰ کیلویی پودر دستی برند ستاره که دارای قیمت پائینی نسبت به پودرهای پاکتی است بیشتر مورد اقبال بازارهای کشورهای همسایه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

شرکت مه شویان یزد

محصولات شرکت : پودر ماشین لباسشویی ۳ کیلویی زلیخا پودر ماشین لباسشویی ۵ کیلویی زلیخا …

دیدگاهتان را بنویسید