مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر رختشویی شرکت مه شویان

پودر های رختشویی مه شویانپودر دستی 10 کیلوگرمی قصرپودر دستی 20کیلو گرمی قصرپودر دستی 5 کیلوگرمی ستارهپودر دستی10کیلوگرمی ستارهپودر دستی 20کیلوگرمی ستاره
پودر رختشویی مه شویان

پودر رختشویی تولید شده در شرکت معتبر مه شویان از مرغوبترین پودرهای شوینده لباس در کشور ایران به شمار می رود. این شوینده را از مجموعه پاکال بخواهید.

پودر های رختشویی مه شویان

آیا می دانید انواع پودر رختشویی شرکت مه شویان  که بصورت شستشوی دستی البسه و در ماشین های نیمه اتوماتیک و ماشین های لباسشویی که درب آنها از بالا باز می شود استفاده می شود چند نوع هستند و با چه برند هایی تولید و عرضه می شوند. ما در اینجا به انواع انها اشاره کرده و توضیح خلاصه ای در مورد انها میدهیم تا شما آشنایی بهتر و کامل تری با این محصولات داشته باشید.

پودر دستی 10 کیلوگرمی قصر

پودر رختشویی 10 کبلویی که با برند قصر تولید می شود و در دستگاه های نیمه اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد در عین حالی که دارای قدرت پاک کنندگی و قدرت لکه بری بالایی هست کف فراوانی را نیز تولید می کند که بیشتر مصرف کنندگان دنبال آن هستند.

پودر قصر این قابلیت را دارد که در شستشوی لباسهای نخی و نایلونی و پشمی مورد استفاده قرار گیرد و بهترین کیفیت را بعد از شستشو به مصرف کنندگان ارائه نماید. باید خاطر نشان کرد که استفاده از این نوع پودر باعث افزایش طول عمر دستگاه های لباسشویی می شود که از نقطه نظر اقتصادی نیز برای بسیاری از مردم که طول عمر دستگاه های مورد استفاده در منزل برایشان مهم است مورد توجه می باشد.

از این پودر رختشویی در شستن مکان های مختلف استفاده می شود ازجمله در شستن سرامیک ها و ظرف ها و موزائیک و سطوح زمین. از موادی در این محصول استفاده شده است که باعث درخشان شده رخت های شسته شده می شود و در زمان استفاده به دلیل قدرت لکه بری بالا و داشتن عطر و بوی خوش اذت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

پودر رختشویی مه شویان

پودر دستی 20کیلو گرمی قصر

در خصوص پودر رختشویی 20 کیلویی قصر که همان کیفیت پودر 10 کیلویی قصر را دارا هست با توجه به تقاضاهایی که از طرف خریدارن هست در کیسه های 20 کیلویی نیز تولید می شود و با توجه به اینکه هر مقدار وزن محصول در داخل کیسه ها بالا می رود قیمت محصول به نسبت کاهش خواهد یافت بیشتر خریدارانی که خرید کالا با قیمت ارزان را در دستور کار دارند بیشتر تمایل به خربد این پودر 20 کیلویی هستند که هم قیمت کمتری دارد و هم زمان طولانی تری قابل استفاده هست که این موراد باعث شده است که مقدار خرید این کالا به نسبت زیاد باشد.

پودر رختشویی مه شویان

پودر دستی 5 کیلوگرمی ستاره

پودرهای  رختشویی دستی  5کبلویی که با برند ستاره تولید می شود و در دستگاه های نیمه اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد در عین حالی که دارای قدرت پاک کنندگی و قدرت لکه بری بالایی هست کف فراوانی را نیز تولید می کند که بیشتر مصرف کنندگان دنبال آن هستند.پودر قصر این قابلیت را دارد که در شستشوی لباسهای نخی و نایلونی و پشمی مورد استفاده قرار گیرد و بهترین کیفیت را بعد از شستشو به مصرف کنندگان ارائه نماید. باید خاطر نشان کرد که استفاده از این نوع پودر باعث افزایش طول عمر دستگاه های لباسشویی می شود که از نقطه نظر اقتصادی نیز برای بسیاری از مردم که طول عمر دستگاه های مورد استفاده در منزل برایشان مهم است مورد توجه می باشد.

پودر رختشویی مه شویان

پودر دستی10کیلوگرمی ستاره

پودرهای رختشویی دستی ستاره در کیسه های 10 کیلویی نیز تولید شده و در بازار موجود هست و با توجه به اینکه برخی از خریداران به دنبال پودرهای دستی هستند که در حالی که دارای قیمت مناسب باشد دارای وزن مناسبی هم برای حمل آسان نیز باشد و در منازل خانم ها نیز بتوانند براحتی این کیسه ها را جابجا و استفاده نمایند.

پودر دستی 20کیلوگرمی ستاره

قابل ذکر است که کیسه های 20 کیلویی پودر دستی برند ستاره که دارای قیمت پائینی نسبت به پودرهای پاکتی است بیشتر مورد اقبال بازارهای کشورهای همسایه می باشد.

بازدیدها: 47

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید