خانه / پودر رختشویی قصر / پودر رختشویی قصر

پودر رختشویی قصر

پودر رختشویی قصر

همانطور که بیشتر خریداران عمده مواد شوینده بخصوص خریداران پودرهای رختشویی می دانند از بهترین و معروف ترین برند هایی (پودر رختشویی قصر) که در تولید مواد شوینده بخصوص پودر های دستی و رختشویی فعالیت ویژه ای دارد بنوعی که در این سالیان اخیر توانسته با برند قصر جایگاه بسیار خوبی در بین خربداران و مصرف کنندگان باز نماید .برند قصر که در شرکت مه شویان تولید و به بازار عرضه می شود آماده هرگونه سفارش گیری و عقد قرارداد جهت تولید عمده محصولات می باشد. شایان ذکر است که پودرهای رختشویی قصر در انواع پودرهای پاکتی ۵۰۰ گرمی و پودرهای رختشویی کیسه ای ده و بیست کیلویی تولید میگردد که با توجه به کیفیت مناسب و قیمت متناسب با کیفیت آن که بسیار مد نظر خریداران هست فروش خوبی را در داخل و خارج کشور داشته و دارد و مشتریان خود را جذب نموده است و هر روز نیز در حال گسترش می باشد.

 

مواد اولیه پودر رختشویی

 1. سدیم پلی تری فسفات (STPP)
 2. سدیم آلومنیا سیلیکاتها ﴿زئولیت﴾
 3. سیلیکاتها
 4. کربنات های معدنی
 5. فسفوناتها
 6. سدیم سیترات
 7. آلکیل بنزن سولفوناتهای خطی (LAS)
 8.  سدیم لوریل اتر سولفاتها
 9. رنگ
 10. اسانس
 11. عوامل جلوگیری از انتقال رنگ

 

روش های تولید پودر رختشویی

در صنعت پودر رختشویی با سه روش تولید می شود که به ترتیب سودآوری عبارتند از:

۱- روش اول  خشک کن پاششی( SPRAY DRYER) در این روش احتیاج به سرمایه گذاری اولیه بالایی دارد و سودآوری آن نسبت به سابر روش ها بیشتر می باشد. محصول این روش به عنوان پودر سبک شناخته می شود.

۲- روش دوم خشک کن دوار (ROTARY DRYER )محصول نهایی این روش اغلب پودر سنگین می باشد. هزینه های سرمایه گذاری در این روش مقداری کمتر از  روش SPRAY DRYER بوده و هزینه های سربار تولید آن نیز کمتر می باشد ولی محدودیت  در حجم تولید وجود دارد و محصول پودر سنگین است. هرچند جدیدا کارشناسان توانسته اند محصولات با دانسیته بسیار نزدیک به پودر سبک را نیز در این روش تولید نمایند.

۳- روش سوم روش  MIXING  هست که  به سرمایه گذاری بسیار پایینی  نیاز داشته و با میکس نمودن مواد اولیه پودری اقدام به تولید پودر می شود. حاشیه سود این روش از دیگر روش ها مقداری کمتر بوده ولی با توجه به میزان پایین سرمایه گذاری اولیه، سود آن قابل توجه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پودر لباسشویی قصر

پودر لباسشویی قصر آیا می دانید که یکی از خوش نام ترین برند های مواد …

دیدگاهتان را بنویسید