مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی قصر 

پودر رختشویی ۲۰ کیلوییپودر رختشویی قصرپودر های بسته بندی ۵۰۰گرمی پاکتینکات قابل توجه در انتخاب و استفاده ی پودر رختشوییاستفاده درست از پودرهای رختشویی قصرصادرات محصولات پودری قصر
پودر رختشویی ۲۰ کیلویی

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی شرکت پاکال یکی از انواع پودرهای تولید شده در کارخانه ی پاکال واقع در استان یزد می باشد. این پودر رختشویی ۲۰ کیلویی که بصورت فله ای تهیه و توزیع می شود به دلیل داشتن هزینه ی کم در بسته بندی قیمت های آن برای خریداران و مصرف کنندگان بسیار با صرفه و ارزان می باشد.
پودر های رختشویی فله ای بیشتر برای اماکنی که مصارف زیاد دارند به کار می رود این محصولات اکثرا صادراتی هستند و کشور های همسایه غربی بیشتر مایل به خریداری پودرهای فله ای می باشند.

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی

پودر رختشویی قصر

تولید کنندگان محصولات پودر رختشویی قصر با تولید انواع پودر ها ی شیمیایی با وزن های

  • ۵۰۰ گرمی
  • ۵ کیلو گرمی
  • ۱۰ کیلو گرمی
  • ۲۰ کیلو گرمی
    که قیمت این محصولات پودری قصر با توجه به وزن و بسته بندی آن با هم اختلاف دارند. معمولا این محصولات شوینده البسه بسته به مکانی که در آن جا مصرف می شوند انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرند.به عنوان مثال درمنازل بیشتر از پودرهایی بابسته های ۵۰۰گرمی درهتل هاو خشکشویی ها از پودرهای فله ای باوزن بیشتر استفاده می شود.
    قابل ذکر است که محصولات پودری قصر که به صورت فله ای وکیلویی به فروش می رسند همه نوع پودر اعم از پودرهای رختشویی دستی وماشینی را در بر می گیرند.

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی

پودر های بسته بندی ۵۰۰گرمی پاکتی

عوامل تولید وعرضه پودرهای رختشویی با نام های تجاری گوناگون پودرهای لباسشویی دستی وماشینی را درون بسته بندی پاکتی با وزنهای مشخص ۵۰۰گرمی در بازار به فروش گذاشته اند.این نوع بسته بندی پاکتی برای اکثر مصرف کنندههای خانگی بسیار مناسب می باشد زیرا مشخصات این پودر هابه طور کامل بر روی پاکت نوشته شده است.
قابل ذکر است حجم نوشته شده بر روی بسته بندی پاکتی باید با وزن واقعی پودر مطابقت داشته باشد.در غیر این صورت کارخانه تولید کننده این محصول مخاطی بوده وشرعا کم فروشی کرده است وباید پاسخگو باشد.
صادرات محصولات پودری پاکتی از قدیم الایام تابه امروز ادامه دار بوده است.این محصولات پودری به دلیل داشتن بسته بندی های متعارف وخوب درصادرات و حمل ونقل های طولانی مدت هیچ نوع مشکلی به وجود نمی آورند.

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی

نکات قابل توجه در انتخاب و استفاده ی پودر رختشویی

این نکات شامل ….
۱_ حجم و وزن پودر ها.
۲_ نوع آنزیم های استفاده شده در پودر ها.
۳_ بسته بندی مناسب پودر.
۴_ استاندارد بودن و وجود همه ی علائم استانداردی بر روی بسته بندی.
۵_ انحلال پذیری پودر با آب گرم یا آب سرد.
۶_ اسانسی که رایحه پودر را به وجود می آورند مطابق با سلیقه شخص می باشد.
۷_ میزان قدرت پاک کنندگی پودر.
۸_ انتخاب پودر مناسب با منسوجات البسه.

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی

استفاده درست از پودرهای رختشویی قصر

 

اگر می خواهید پودری را که برای شست و شو انتخاب می کنید باز دهی کامل داشته باشد سعی کنید پودر های دستی را حتما برای شست و شوی دست و پودر های ماشینی را برای شست و شوی البسه با ماشین مصرف کنید در غیر این صورت این پودر ها مشکل آفرین خواهد بود. استفاده از پودر های ماشینی در شست و شو دستی به علت داشتن ترکیبات متفاوت باعث خارش سوزش و ایجاد حساسیت در پوست دست می شود و همچنین استفاده از پودر های دستی درون ماشین لباسشویی باعث اختلال در سیستم الکترونیکی و الکتریکی ماشین شده و یا کف زیاد آن از مخزن ماشین بیرون می زند.

پودر رختشویی ۲۰ کیلویی

صادرات محصولات پودری قصر

محصولات پودری قصر که از کیفیت بالا و قیمت پایین بر خوردار است به کمک کانال های تلگرامی و سایت های فروش مواد شوینده محصولات پودری خود را نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور نیز ارائه داده است صادرات محصولات قصر که توجه تاجران خارجی را نیز به خود جلب کرده است نشان از مرغوبیت این کالای بهداشتی بوده است.
اگر شما هم می خواهید این نوع خرید و فروش را امتحان کنید به این کانال ها و سایت ها مراجعه کنید و‌ محصولات پودری را با قیمت رایگان از ما بخواهید.

بازدیدها: 94

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید