خانه / دسته‌بندی نشده / پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس

پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس

جالب است بدانیم که پودرهای فله ای که برای شستشوی رخت ها و انواع لباس ها استفاده می شود دارای کیفیت های متفاوت و گوناگونی هست که پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس در بین آنها جزء بهترین ها به حساب می آید و گزینه بسیار مناسبی برای خرید سلایق گوناگون مردم بوده و هم اکنون نیز هست و با توجه به بسته بندی در کیسه های فله ۱۰ کیلویی تقاضا برای این کالا بشدت در سالیان گذشته افزایش داشته و مورد اقبال اکثریت واقع شده است.

پودر رختشویی تندیس

پودر رختشویی تندیس از سالیان گذشته که مورد استفاده داشته و روز به روز نیز در حال افزایش مصرف هست یکی از چندین برند پودرهای رختشویی در ایران می باشد که در کیسه های ۱۰ کیلویی با کیسه هایی با جنس بسیار مقاوم ساخته شده که در زمان حمل و نقل و جابجایی های بار هیچ آسیب و رنگ رفتگی در کیسه ها ایجاد نمیشود که این مورد برای فروشندگان خیلی مهم و ضروری هست.

چرا پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس

ما با مطالعه درخواست های شما خریداران، تجار و مصرف کنندگان پودرهای رختشویی به این نتیجه مهم دست یافتیم که بیشتر تقاضا ها و سفارشات و پیگیریها برای خرید مواد شوینده فله ای می باشد بخصوص در مورد مصرف پودرهای رختشویی دستی که شستشو با دست انجام میشود.

همانطور که میدانیم پودرهای رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس با توجه به اینکه مدت زمان زیادی تاریخ مصرف دارند و با گذشت زمان نیز کیفیت و اسانس خود را حفظ نموده و آسیبی به محصول وارد نمیشود و با در نظر گرفتن این موضوع که در خرید کیسه ۱۰ کیلویی هم قیمت کالا ارزان تر خواهد شد و هم مصرف کننده با یکبار خرید این کیسه دیگر احتیاجی به تهیه هر ماهه این پودر نیست و رفت و آمد و دغدغه خرید مجدد برای خانم ها دیگر وجود ندراد .

این موارد باعث شده است که استقبال و خرید های شایان توجهی از پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس وجود داشته باشد علی رغم اینکه برند های فراوان و متعددی در بازار موجود است.

مورد استفاده از پودر رختشویی تندیس

پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس همانگونه که از اسمش پیداست در مورد شستشوی لباس ها و رخت ها بیشتر استفاده می شود ولی در موارد دیگر و سایر زمینه ها نیز کاربرد خواهد داشت که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره خواهد شد:

 • در شستن البسه با دست داخل ظرف های مخصوص بزرگ
 • استفاده در ماشین های نیم اتومات یا درب باز شو از بالا
 • در شستشوی قالی ها در منازل
 • استفاده در قالیشوهای حرفه ای
 • برای پاک کردن روغن و سیاهی از دست مشاغل مکانیکی و تعمیرکارها
 • شستشوی انواع پتو
 • در مواردی شستشوی انواع سطوح با توجه به کف زیاد این پودر

فروش پودر رختشویی ۱۰ کیلویی

صحبت کردن در مورد چگونگی فروش و عرضه پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس خالی از لطف نیست. ما به چند مورد از روش های فروش و خرید تجار از کارخانه تندیس اشاره می کنیم تا آشنایی با این روش ها شاید کمکی را به شما برای انتخاب بهترین گزینه را داشته باشید تا سهولت خرید برایتان اتفاق بیفتد.

 • روش سنتی فروش پودر رختشویی با مراجعه حضوری به دفتر فروش یا کارخانه و حضور فیزیکی که مستلزم صرف زمان و هزینه می باشد
 • روش تلفنی فروش پودر رختشویی که با در دست داشتن شماره های تماس دفتر یا کارخانه و با صحبت تلفنی و بدون مشاهده کالا خرید انجام می شود
 • روش خرید اینترنتی که مشتریان با مراجعه به سایت و یا کانال فروش و دیدن تصاویر و حتی فیلم های تهیه شده از محصول اقدام به ثبت سفارش خرید می نمایند
 • روش خرید از واسطه های فروش پودر رختشویی، که در این مورد خریدارن با پیدا کردن افراد فروشنده این محصول که بعنوان واسطه هستند اقدام به خرید می کنند.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

صادرات صابون رختشویی پژمان

صادرات صابون رختشویی پژمان درجه یک به کشورهای مختلفی از جهان صورت می گیرد وکشورهای …

دیدگاهتان را بنویسید