خانه / پودر ماشینی پرسیل / پودر ماشین لباسشویی پرسیل

پودر ماشین لباسشویی پرسیل

درباره پودرهای لباسشویی ماشینی

آیا میدانید اولین برندی که در زمینه پودر ماشین لباسشویی وارد ایران شد در سال ۱۳۳۴ هجری شمسی بود که بلافاصله بعد از تاسیس کارخانه وارد بازار ایران شد  در ان زمان کل بازار را در دست داشت برند تاید بود و بصورتی معروف شده بود و هست که امروزه بیشتر مردم بجای گفتن کلمه پودر لباسشویی از کلمه تاید استفاده می کنند که این موضوع ریشه در همان زمان برند تاید دارد. در ایران پودر های لباسشویی برای استفاده در دستگاه های ماشین لباسشویی در چندین سال اخیر دارای رقابت شدیدی در تولید این محصول شده است و این پودر در انواع برند های مختلف و در شکل های گوناگون و با کیفیت های متنوع توسط شرکت ها و کارخانه های موجود در ایران تولید می شود و با تبلیغات گسترده ای که در سالهای اخیر در رسانه های صوتی و تصویری داشته اند توانسته اند بخشی از بازار را به خود اختصاص دهند و در بازار جولان دهند.در حال حاضر تمام کارخانه های تولید پودرهای شوینده اطلاعات زیاد دقیقی نسبت به معرفی محصول تولیدی خود برای مشتری روی پاکت های پودر ارائه نداده اند که مشتری بتواند تصمیم کاملا درستی در خصوص انتخاب محصول برای خرید بگیرد چونکه تمام کارخانه ها تقریبا اطلاعات مشابه ای را روی بسته بندی خود قید نموده اند که شامل ” آنزیم ” ، ” فعال در آب سرد ” ، ” قدرت پاک کنندگی زیاد ” ، ” کف زیاد ” ، ” کف کنترل شده ” استفاده می کنند.اغلب  کارخانجات بجای ثبت اطلاعات بیشتر بدنبال استفاده از کلمات جذاب و تصاویر و رنگ های متنوع برای فروش بیشتر هستند.

انواع پودر لباسشویی ماشینی

در حالت کلی ما می توانیم پودرهای ماشین لباسشویی را می توان از لحاظ کاربرد به سه دسته عمده تقسیم کرد :

پودر ماشین لباسشویی مناسب جهت استفاده برای البسه و پارچه های رنگی

پودر ماشین لباسشویی مناسب جهت استفاده برای البسه و پارچه های سفید

پودر ماشین لباسشویی مناسب  جهت استفاده برای البسه کودک

 پودر های مناسب پوشاک رنگی :

معمولا پودرهای لباسشویی که برای استفاده در لباس های رنگی مصرف می شود طوری فرموله شده که چربی ها و لکه ها را از بین برده و تمیز می کند و در ضمن قدرت پاک کنندگی ان به بافت و رنگ البسه آسیبی وارد نکند.

پودر های لباسشویی غیر استاندارد که در برخی از موارد تولید می شود مشکلاتی را ایجاد می کند که به چند نمونه از این مشکلات اشاره می کنیم:

  1. پودر غیر استاندارد بطور قطع به بافت پارچه آسیب وارد کرده و به مرور زمان باعث پوسیدگی پارچه لباسها شده و در نهایت لباسها کهنه و از رده خارج می شوند.
  2. مشکل دیگری که با مصرف پودر های غیر استاندارد برای البسه ایجاد می شود این است که به مرور زمان و بعد از چندین بار شستشو با این پودرها رنگ لباسها از بین رفته و حالت کهنگی برای البسه ایجاد می شود.
  3. مشکل مهم دیگری که در این پودرها وجود دارد عدم قدرت پاک کنندگی این محصول است که لباسها خوب تمیز نشده و لکه ها و چربیها روی لباسها باقی می ماند.

در برندهای خارجی پودرهای لباسشویی که در ایران وارد شده است روی پاکت پودر ها از کلمه color که همان رنگ می باشد استفاده شده است که نشان دهنده این است که این پودر ماشینی مخصوص استفاده در شستشوی لباسهای رنگی می باشد که به رنگ اتها صدمه ای وارد نمی کند. ولی در پودر های تولیدی داخلی که با برند های ایرانی تولید می شوند از کلمه color  استفاده نمیش ود ولی روی جلد این محصول از لباسهای رنگی یا از عکس گلهای رنگی استفاده شده و روی پاکت این پودر ها چاپ شده است که نشان دهنده ای است که این پودر مخصوص لباسهای رنگی است.

بهترین پودر ماشین لباسشویی کدام است ؟

با توجه به نظر سنجی صورت گرفته در بازار بهترین پودر لباسشویی ماشینی از دید مردم پودر لباسشویی ماشینی پرسیل انتخاب شده است که با اختلاف معنی داری از دیگر پودر ها جلوتر می باشد. خریدارانی که تمایل به خرید پودر ماشینی پرسیل دارند می تنوانند با ما همراه باشند تا شما را به محصول مد نظرتان برسانیم.

در این زمان طولانی که از زمان ورود اولین برند پودر به ایران تا الان طی شده است ما برا آن شده ایم تا در راستای تغییرات شتابناک کسب‌وکار و نیازهای مشتریان خود، حرکت کرده و محصولاتی به بازار عرضه کنیم تا موجبات رضایت خاطر تمامی خریداران و مصرف کنندگان حاصل شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

دیدگاهتان را بنویسید