مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید پودر لباسشویی قصر

کارخانه پودر قصرتاریخ استان یزدتولیدات کارخانه پودر لباسشویی قصربازارهای فروش پودر لباسشویی قصرسفارش پودر لباسشویی قصر

از نام دارترین برند های تولید پودر لباسشویی در ایران می توان به برند خوش اسم قصر اشاره نمود که توسط کارخانه تولید پودر لباسشویی قصر در استان یزد تولید و عرضه می شود. این کارخانه در شهر یزد واقع شده است و از سال 1385 کار تولید خود را شروع نموده است. آیا قصد این را دارید که با این کارخانه بیشتر آشنا شده و محصول تولید این کارخانه را بیشتر و بهتر بشناسید میتوانید این مقاله را تا انتها مطالعه نمائید.

کارخانه پودر قصر

همانطور که گفتیم کارخانه پودر لباسشویی قصر در استان یزد و شهر یزد واقع شده است.در مدت 13 سالی که از زمان تاسیس این کارخانه سپری شده است این کارخانه در این مدت کوتاه با توجه به محتوای کالای تولیدی و درج کامل مشخصات و مندرجات روی کالا و مهمتر از همه قدرت بالای محصول در نگاه کمی و کیفی رتبه خوبی را در بین برند های تولید کننده پودر های لباسشویی کسب نموده که باعث فروش داخلی فراوان و تقاضاهای روزافزون صادرات به کشورهای همجوار نشان از این امر موفقیت دارد که این امر محقق نشده است مگر با مدیریت کارآمد و برنامه ریزی دقیق و خط تولید مدرن و نیروی انسانی باتجربه، همه موارد مذکور این کارخانه را در سطح بالای تولیدی های شوینده در ایران قرار داده است و موجبات پیشرفت را فراهم نموده است.

تاریخ استان یزد

این سرزمین از گذرگاه‌های مهم در دوره‌های تاریخی بوده است. این منطقه از ایران در دوره با شکوه سلسله هخامنشیان از راه‌های معتبر موسسه‌های راهداری، مراکز پستی و چاپاری بوده‌است.

وجود آثار تاریخی و کهن از جمله مهر و آناهیتا، ایساتیس و هخامنشی و زندان اسکندر و برج و بارو و کهن درهای بزرگ و عظیم و پناهگاه‌های متعدد و موبدان و سران ساسانی بوده‌است.

استان یزد یکی از استان‌های ایران به مرکزیت شهر یزد است. این شهر تا سال 1348 زیر مجموعه استان اصفهان بوده که در ان سال از اصفهان جدا و فرمانداری یزد تاسیس و استان مجزای یزد ایجاد شد.

استان یزد با استان های اصفهان، خراسان جنوبی، فارس و کرمان هم مرز و همسایه می باشد . میشود گفت که شهر یزد در مرکز ایران قرار گرفته است .

نخستی شهری که به لحاظ بافت تاریخی و قدیمی در سازمان جهانی یونسکو ثبت جهانی شد شهر زیبای یزد بود .

تولیدات کارخانه پودر لباسشویی قصر

این شرکت تولیدی بیشتر زوم و نگاه خود را تمرکز برای تکنولوژی تولید پودر لباسشویی دستی نموده است تا بتواند با نگاهی دقیق و کارشناسی و ترکیبات عالی و مواد غیر حساسیت زا در نهایت محصولی تولید شود که بتواند در بازار رقابت حرفی برای گفتن داشته باشد که این مهم تا حدود زیادی محقق و عملی شده است و از نشانه های آن تقاضای زیاد برای خرید این محصول است.

  1. پودر لباسشویی دستی 500 گرم قصر
  2. پودر لباسشویی دستی 10 کیلوگرم قصر
  3. پودر لباسشویی دستی 20 کیلوگرم قصر

بازارهای فروش پودر لباسشویی قصر

  1. کل شهر های ایران
  2. کشورهای همسایه مثل عراق ، افانستان، پاکستان، ترکمنستان، آذربایجان و …

در خصوص بازارهای فروش و عرضه این پودر میتوان به جرات و قطعی گفت که در اکثر شهر های ایران این پودر بفروش می رسد و مورد مصرف است و در مورد سایر کشورها نیز با توجه به سابقه مصرف مردم کشورهای همجوار از این پودر و داشتن رضایت درخواست خرید و اخذ نمایندگی فروش و انحصاری توسط سایر کشورها وجود دارد.

سفارش پودر لباسشویی قصر

در ایامی که بیشتر خدمات و کارها در بستر فضای مجازی و بصورت برخط صورت می گیرد و اغلب تجار نیز با این موضوع بروز شدن هماهگ شده اند ما بستر سفارش انلاین و اینترنتی را برای شما فراهم نموده ایم که میتوانید با مشاوران همیشه پاسخگوی ما در ارتباط باشید.

 

بازدیدها: 196

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید