خانه / مواد شوینده ارزان / کارخانه مواد شوینده ارزان کجاست؟

کارخانه مواد شوینده ارزان کجاست؟

در فضای کسب و کار ( خرید و فروش مواد شوینده ارزان )امروزه و شرایط ویژه ای که برای اقتصاد جهان و ایران اتفاق افتاده و اکثریت کشورها و مردمان آنها درگیر معضلات و مشکلات خاص ایجاد شده اقتصادی و کمبود بودجه شده اند در این فضای اینچنینی بیشتر تقاضاها بدنبال خرید کالاها از کارخانه هایی شکل می گیرد که دارای کارایی در تولید می باشند و کالاهای خود را با قیمت ارزان عرضه می نمایند.

خط تولید کارخانه مواد شوینده

کارخانه ها در ابتدای تاسیس و راه اندازی کار تولید با توجه به سرمایه موجود و سایر منابع انسانی و زمین موجود نسبت به تهیه خط تولیدی متناسب با سرمایه خود راه اندازی می نمایند.

بیشتر کارخانه ها در ابتدای امر با توجه به توضیحات فوق با خط تولید تقریبا کوچک شروع بکار می نمایند تا در صورت اقبال و تقاضای کالاهای تولیدی از طرف مشتریان اقدام به گسترش خط تولید می نمایند. در ادامه کار و با بیشتر شدن تقاضاها مدیران کارخانه خط تولید را بزرگ تر کرده و رشد و شکوفایی در تولید و در ادامه افزایش اشتغال و تولید خواهد شد و درآمد و تولید ملی کشور نیز در همین راستا افزایش خواهد یافت.

در راستای کارایی و مزیت در تولید و ارزانتر شدن قیمت نهایی مواد شوینده تولید شده، خرید و راه اندازی خط تولید اتوماتیک و مدرن امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

تولید مواد شوینده با آب سبک

در کارخانه های تولیدی مواد شوینده دستگاهی وجود دارد که توسط این دستگاه آب سنگین طی فرایندی به آب سبک تبدیل شده و سپس آب سبک شده در ساختن مواد شوینده استفاده میشود.این فرآیند توسط دستگاه یونیزه آب صورت گرفته و TDS  آب کاهش یافته و آب سنگین ایجاد می گردد.

میکس کردن مواد شوینده

در ادامه چرخه تولید مواد شوینده پس از تولید آب سنگین بایستی فرمول مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و شامپو و … را در دستگاهی بنام میکسر می ریزند تا آب سبک شده یا یونیزه شده با فرمول مخصوص مایعات بالا ترکیب شده و میکس شده و بعد از حدود ۲۰ ساعت مواد شوینده مورد نظر تولید شده و آماده پر کردن در بطری ها خواهد شد.

پر کردن مواد شوینده

پس از درست شدن مواد شوینده مرحله بعدی پر کردن مایعات و مواد شوینده داخل بطری ها و کیسه های تعیین شده است که این مرحله توسط دستگا های پر کن صورت می گیرد.

به این صورت که مواد شوینده تولید شده در مخزن بزرگ دستگاه پر کن قرار گرفته و بطری ها و درب بطری ها و لیبل ها نیز آماده شده و طبق تنظیماتی که روی دستگاه انجام شده به اندازه ها و اوزان معین شده داخل بطری پر شده و درب آنها نیز روی آن پلمپ شده و بعد از چسباندن لیبل کالای تولید شده که تحت عنوان مواد شوینده ارزان است آماده عرضه به بازار خواهد شد.

چرا مواد شوینده ارزان ؟

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد در عصر امروزه علی رغم پیشرفت های شگرف و تکنولوژی های برتر و مدرن ایجاد شده وضع اکثر افراد مردم دینا و نیز ایران از نقطه نظر درآمد و اقتصادی بسیار ضعیف و در حد متوسط به پائین است و در این برهه از زمان تهیه و تولید کالاها و در این جا نظور نظر ما مواد شوینده ارزان از الویت های تمام کارخانه و همچنین کارخانه مواد شوینده ما است که بتوانیم اقدام به تولید مواد شوینده ارزان نمائیم تا در این اقدام هم نظر مشتری در راستای خرید ارزان تامین شود و هم با بیشتر شدن فروش کارخانه سود دریافتی کارخانه نیز افزایش یابد.

نحوه خرید مواد شوینده ارزان

ما با بکار گیری خط تولید بروز و دستگا های اتوماتیک موفق به تولید مواد شوینده باکیفیت و ارزان شده ایم که توانسته ایم در کنار فروش ارزان سود های خوبی نیز کسب نمائیم و در این زمینه دارای فروش سنتی و مدرن نیز هستیم که آماده پذیرش سفارشات مشتریان هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

دیدگاهتان را بنویسید