مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه پودر لباسشویی برای صادرات

صادرات از کارخانه پودر لباسشوییمشخصات پودر لباسشویی و آنزیم های آنآنزیم لیپازآنزینم سلولازآنزیم آمیلازآنزیم مانانازآنزیم پروتئازشرایط صادرات پودر لباسشویی با تسهیلات ویژهویدیو در مورد کارخانه پودر لباسشوییhttps://www.aparat.com/v/ZVwOqتیم فروش شرکت پاکال

کارخانه های پودر لباسشویی که قصد موفقیت و سودآوری در حوزه صادرات پودرهای لباسشویی را در سر می پرورانند باید زیرساخت‌های مناسبی برای این کار عظیم ایجاد کرده باشند‌. کارخانه پاکال با ایجاد تمامی زیرساخت ها در زمینه صادرات در خدمت خریداران این حوزه می باشد.

صادرات از کارخانه پودر لباسشویی

صادرات هر کالا و محصولی در ایران و هر کجای دنیا که مستلزم ایجاد زیرساخت و موضوعات مجوزات و استانداردهای لازم و همچنین تولید محصولات با کیفیت جهانی می باشد تا شرکت تولید کننده بتواند محصول مورد نظر را با داشتن استانداردهای جهانی از کشور خود به سایر کشورهای جهان صادر نماید.

در صورتی که شرکت تولید کننده نتواند استانداردهای داخلی و جهانی را کسب نماید و مجوزات لازم را نداشته باشد امکان اینکه محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کند نخواهد داشت از این موضوع مستلزم دریافت و اخذ مجوزهای لازم از وزارت خانه ها و مراکز دولتی مربوطه میباشد.
با توجه به مقدمه چینی فوق در اینجا قصد داریم در مورد صادرات پودر لباسشویی دستی و ماشینی به کشورهای دیگر از کشور ایران بپردازیم و موضوعات و موارد آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

کارخانه پودر لباسشویی

مشخصات پودر لباسشویی و آنزیم های آن

ابتدا در مورد کمیت و کیفیت تولید پودر لباسشویی ماشینی و فرمول ها و آنزیم هایی که در این شوینده لباس طراحی شده و به کار برده شده است صحبت در میان می آوریم و در مورد ویژگی هایی که این آنزیم ها در زمان شروع ایجاد می کنند سخن خواهیم گفت.
از لحاظ علمی و آزمایشگاهی در ساختار پودرهای لباسشویی ماشینی ۵ آنزیم : لیپاز، سلولاز، آمیلاز، ماناناز و پروتئاز به کار برده می شود که به صورت جداگانه هر کدام از آنها را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد و عملکرد آنها را بر روی لباسها بیان خواهیم داشت.

آنزیم لیپاز

آنزیم لیپاز به عنوان یکی از آنزیم های موجود در ساختار پودر لکه ها و چربی های سرسخت دور سر آستین و یقه لباس ها را از بین میبرد.

آنزینم سلولاز

آنزیم سلولاز که در ترکیب شوینده لباس وجود دارد ضمن آنکه باعث سفیدی و درخشان شدن و باز شدن رنگ لباس ها خواهد شد باعث شده نرم و لطیف شدن بافت پارچه نیز خواهد شد.

آنزیم آمیلاز

آنزیم آمیلاز برای از بین بردن لکه هایی که بر پایه نشاسته بر روی لباس ایجاد می شوند مانند لکه های غذایی بچه الک های ایجاد شده تازه شکلات و یا لکه های ماکارونی و امثال آینها را با قدرت تمام از بین میبرد.

آنزیم ماناناز

این آنزیم لکه های مانند لکه های بستنی و لکه های ایجاد شده توسط انواع سس را از روی لباس ها پاک می کند.

آنزیم پروتئاز

آنزیم پروتئاز مهم ترین آنزیم به کار رفته در ساختار پودر لباسشویی می باشد که انواع مختلف چربی ها روغن ها و لکه های ایجاد شده بر روی پوست را با قدرت تمام از بین میبرد مانند لکه های روغنی لکه های خون و کارهای ایجاد شده بعد از طریق چمن و یا عرق ایجاد شده بر روی لباس ها با توجه به استفاده از این آنزیم به طور کامل از روی لباس ها پاک میشود و این آنزیم در آبهای و دمای پایین نیز قابلیت ایجاد عملکرد خود را با قدرت بالا دارد.

شرایط صادرات پودر لباسشویی با تسهیلات ویژه

باتوجه به موضوعاتی که در بالا مورد بحث و بررسی قرار گرفت می توان این موضوع را تایید نمود که پودرهای لباسشویی ماشینی که در این کارخانه در حال تولید و عرضه میباشد با توجه به به کار بردن آنزیم های پنجگانه در ساختار این شوینده توانایی بالایی در پاک کردن انواع لکه های روی لباس را با بهترین کیفیت دارد.

این پودر می‌تواند هم بر بازار داخل و هم در بازارهای صادراتی و در رقابت با سایر برندهای خارجی و معروف توان رقابت داشته و فروش های خوبی را ایجاد نماید.
اگر شما به عنوان تاجر و عرضه کننده انواع محصولات شوینده به دیگر کشورها و تاجران دیگر مناطق جهان قصد خرید و عرضه پودرهای لباسشویی را از ایران دارید، میتوانید با شناخت کامل شوینده ها و شرایط صادرات، موضوعات و محصولات این شرکت را مورد بحث و بررسی قرار داده و بعد از کسب اطلاعات کامل از جزئیات محصول و تایید کیفیت شوینده محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

لازم بذکر است که شما میتوانید بقیه امور را به مجموعه کارخانه پودر لباسشویی در شرکت تولیدی پاکال بسپارید تا کارها و امور مربوط به صادرات را به انجام رسانده و محصول توسط شما به کشور مدنظر شما صادر شود.

ویدیو در مورد کارخانه پودر لباسشویی

https://www.aparat.com/v/ZVwOq

تیم فروش شرکت پاکال

تیم فروش شرکت پاکال

آدرس دفتر مرکزی:

تهران اکباتان خیابان حنانی خیابان نفیسی پلاک78

آدرس کارخانه:

مشهد کیلومتر 35 جاده نیشابور

تلفن واحد فروش:

09125813403

09193884918

بازدیدها: 81

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید