مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده مایع دستشویی 500 گرم

مایع دستشویی 500 گرمتنوع در مایع های دست شویی پاکالمایع دستشویی 500 گرممواد تشکیل دهنده مایع دستشویی 500 گرم پاکالمایع دستشویی 500 گرمبازار خرید مایع دستشویی 500 گرم پاکال
مایع ظرفشویی

مایع دستشویی 500 گرم یکی از زیر مجموعه محصولات پاکال می باشد که امروزه از پرفروش ترین محصولات آن نیز هست. امروزه محققان به این نتیجه رسیده اند که اکثر بیماری های که انسان درگیر می کند از طریق دست انتقال می یابد که شست و شوی مکرر دست ها با انواع مایع دستشویی از این مشکل بزرگ جلوگیری می کند.

پس تولید کنندگان تندیس شروع به تولید بهتر مایع های دست شویی با وزن۵۰۰گرمی کردند که به این طریق به جامعه خدمات رسانی داشته باشند.

مایع دستشویی 500 گرم

تنوع در مایع های دست شویی پاکال

تنوع بالای محصول احترام به حقوق مشتری است.خریدار می تواند با توجه به هزینه ای که می کند در مورد کیفیتی که خریداری می نماید حق انتخاب داشته باشد. اهمیت استفاده از مایع دست شویی تندیس از گذشته تا به امروز اشخاص از مواد زیادی برای ضد عفونی و میکروب زدایی دست ها استفاده می کردند.

که یکی از آن ها انواع صابون ها بود که با گذشت زمان و پیشرفت در علم محققان به این نتیجه رسیدند که صابون هایی که به صورت مشترک استفاده می شوند ممکن است ناقل میکروب یا باکتری باشند از این رو خواستند تا موادی را تولید کنند که مصرف مشترک آن مشکل آفرین و بیماری زا نباشند. به همین علت شروع به تولید مایع های دست شویی درون ظرف پمپی زدند که در زمره ی این محصولات نام مایع دستشویی تندیس جز، بهترین ها شناخته شده است. در شرایط کنونی که ویروس کرونا همه گیر شده وکل جهان را درگیر خود کرده است.

استفاده از مایع دستشویی تندیس با کیفیت وغلظت عالی توانسته این ویروس را شکست دهد وآلودگی را از روی دست بطور تمام و کمال تمیز کند. در زمان حال تولید کنندگان محصولات شوینده مخصوصا مایع های دستشویی خدمات ویژه ای را دربرابر این بیماری عالم گیر انجام داده اند.

مایع دستشویی 500 گرم

مواد تشکیل دهنده مایع دستشویی 500 گرم پاکال

ایران یکی از کشورهایی است که تحریم ها باعث شده اند تا از ورود هر نوع مواد اولیه بهداشتی و دارویی به داخل کشور جلوگیری شود ولی با این همه تولیدکنندگان محصولات تندیس تمام سعی خود را می کنند تا محصول با کیفیت عالی ومواد اولیه خوب وقیمت های مناسب بدست مشتری برسد. در ترکیبات تشکیل دهنده مایع دست شویی تندیس از بهترین مواد اولیه استفاده شده است تا دست های شما لطافت وطراوت را پیش از پیش تجربه کنید از جمله ی این مواد اولیه عبارتند از….

  1.  سدیم لوریل اتل سلفات
  2.  کوکوآمیدوپروپیل بتائین
  3.  اتیلن گلایکول
  4.  مونوودی استئارات
  5.  لیستین سویا
  6. لوریل گلو کوزاید وغیره……..
  7. رنگ و اسانس های بهداشتی که همگی این مواد اولیه تحت تاثیر استاندارد کشور می باشد.

مایع دستشویی 500 گرم

بازار خرید مایع دستشویی 500 گرم پاکال

اگر فقط یک بار از مایع دستشویی 500 گرم مصرف کرده باشید حتما پی به کیفیت عالی آن برده اید. مایع دست شویی تندیس با کیفیت عالی خود و قیمت مقرون به صرفه اش بازار داخل وخارج را تحت شعاع خود قرار داده است. خریداران خارجی این محصول توانسته اند انواع مایع های دستشویی تندیس را طریق سایت مجازی تولید کنندگان تندیس خریداری نمایند.

شما هم می توانید همین رویه را پیش گرفته از طریق سایت و اینترنت این محصول ارزشمند را بطور عمده خریداری نمایند. همه خریداران می توانند این مایع بهداشتی وپاک کننده را با اطمینان هر چه بیشتر از این طریق تهیه کنید.

بازدیدها: 30

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

دفتر مرکزی تهران: 02162748300

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید